WWE باید در ایجاد برابری جنسیتی بهتر شود

WWE باید در ایجاد برابری جنسیتی بهتر شود

عکس صفحه : توییتر

سال گذشته برای اولین بار کشتی گیران زن آمریکایی WWE در طول مسابقات سالانه شرکت در نمایش فوق العاده پرداخت هزینه برای هر نمایشی در ریاض ، عربستان سعودی به مصاف هم رفت. این پنجمین بار بود که این رویداد در عربستان سعودی و اولین بار در ریاض برگزار شد. امسال این شرکت به ریاض بازگشت و یک زن و شوهر دیگر از زنان دعوت شدند تا در یک مسابقه قهرمانی ، ستاره شوند. WWE و ولیعهد محمد بن سلمان آل سعود هر دو این را پیشرفت طبیعی نه تنها حرکت زنان در کشتی ، بلکه حرکت زنان درون پادشاهی می دانند.

یکی از شرایطی که زنان اجازه می دهند در عربستان سعودی کشتی بگیرند این است که آنها مطابق با استانداردهای لباس مسلمانان از کد لباس پادشاهی پیروی کنند. این بدان معنی است که نائومی ، سوپراستار WWE و قهرمان سابق ، که معمولاً در وسایل آماده سازی فرم که شش پکیج او را برجسته می کند ، کشتی می گیرد ، ملزم بود در یک پیراهن بزرگ با پوشش گردنبند ، مچ پا ، و مچ دست به عنوان یک حجاب سابق ، کدهای لباس معتدل تپه ای نیست که من تصمیم بگیرم در آن بمیرم ، اما مسئله اینجاست که این کد به کشتی گیران مرد گسترش نمی یابد ، که هنوز هم در شورت های پوششی که در آمریکا می پوشند رقابت می کنند.

در واقعیت ، Super Showdown ، که بخشی از قرارداد 10 ساله بین پادشاهی و WWE است ، فقط یک پول گرفتن توسط وینس است. مک ماهون ، که تا به حال دلار ای را که دوست ندارد ، ملاقات نکرده است. اما اگر روایتی راجع به برابری و اهمیت این زنانی که به تمام سعودی ها در عربستان سعودی می روند ، مجبور خواهم شد ، یک چیز کوچک را برای هضم شدن این دروغها انجام دهم.

اگر من به این دروغ اعتقاد داشته باشم كه وینس مك ماهون و MBS برای ایده آل ها و برابری مترقی متحد شده اند ، پس آیا نباید چیزهایی اندكی برابرتر به نظر رسید؟ شاید برای افراد خارج از اسلام ناشناخته باشد ، در واقع حکم پیرامون لباس متوسط ​​برای آقایان وجود دارد ، که از آنها خواسته می شود بدن خود را بپوشانند ، لباس های تنگ نپوشند و خود را در معرض زنان ناشناس قرار ندهند. با این حال کشتی گیران نر مانند گلدبرگ ، میز ، ریکوچت و فرشته گارزا اجازه داشتند همه در یک تماشاگر با جنسیت مختلط در عربستان سعودی با ریزه کاری های خود در رینگ قرار بگیرند. این که از مردی که به برآمدگی خود افتخار می کند ، دست بردارم اما آخرین باری که من بررسی کردم ، آن گه گه در پادشاهی پرواز نمی کند. زنانی که وانمود می کنند که انگار این افتخار است که فقط به این رویداد دعوت شده اند ، مجبور بودند وسایل معمول خود را در خانه بگذارند ، اما این مردان حتی نمی توانند برای پوشیدن شلوار زحمت کشند؟ یک پیراهن؟ هیچ چی؟ در یک یادداشت غیر مرتبط ، Undertaker نیز در این نمایش حضور داشت و غیرقانونی بودن برای هر کشوری – الهیاتی یا غیرقانونی – اجازه می دهد تا به این مرد که به وضوح در چندین مکان از سال ها آسیب دیده است شکسته شود برای حفظ کشتی. 19659004] من می دانم که برابری و برخورد منصفانه با زنان یک سؤال غول پیکر است و دنیای کشتی دقیقاً مناسب ترین مکان برای آن نیست. اما اگر از طرفداران سرگرمی ورزشی خواسته می شود این مفهوم را که McMahon و MBS انجام می دهند از راه دور از پیشرو انجام دهند ، خریداری کنند ، بنابراین نباید بیش از حد بخواهیم که آنها را با جنسیت اجرا کنند.

.