VHS Vault Archive Internet شما را در یک سفر دلتنگی 90s برای شما ارسال می کند

VHS Vault Archive Internet شما را در یک سفر دلتنگی 90s برای شما ارسال می کند

بایگانی اینترنت ، شاید برای ماشین بسیار مفید Wayback که می توانید برای یافتن نسخه های قدیمی تر از صفحات وب استفاده کنید ، شناخته شده است ، همچنین دارای فیلم ، کتاب ، نرم افزار و موسیقی مجانی است. با این حال ، بخش کمی شناخته شده از رسانه رسانه ای سازمان شامل ضبط های آپلود شده از نوارهای VHS است ، همانطور که امروز به لطف این مقاله معاون آموخته ام. آنها در VHS Vault زندگی می کنند ، و از این نوشتار ، بیش از 20،000 ضبط وجود دارد که می توانید فهمید.

تعداد زیادی از ضبط ها مربوط به دهه 90 است ، یعنی زمانی که من بچه بودم ، بنابراین بسیاری از چیزهایی که به من انواع احساس دلتنگی داده است. به عنوان مثال ، این مجموعه از معاملات تجاری Nickelodeon را که در آوریل 1998 ثبت شده است ، بخاطر بسپار:

بچه های واقعی دهه 90 نیز بزرگترین روند اواخر دهه 90 / اوایل 2000s را به یاد می آورند – جمع آوری رقابت های جام حذفی. اگر به نوعی این روند را از دست داده اید ، در اینجا ویدئویی در مورد آن آمده است:

بایگانی موارد عجیب و غریب هم دارد. معاون این فیلم عالی / وحشتناک از یک VCR انسانی ، سیگاری که دارای بحث در مورد چگونگی تمیز کردن VCR خود است ، پیدا کرد:

فیلم های واقعاً سرگرم کننده ای وجود دارد که می توانید در اینجا کاوش کنید ، و گویا فیلمهای جدید همیشه اضافه می شوند من صادقانه می توانستم ساعتهای طولانی را در تمام موارد جالب Vault Vault سپری کنم ، و خوشحالم که این موارد برای هر زمان که نیاز به نوستالژی 90s داشته باشم ، حفظ می شوند.