Promo جدید Stargirl کمدی را در نمایشگاه جهان DC معرفی می کند

Promo جدید Stargirl کمدی را در نمایشگاه جهان DC معرفی می کند

 Supergirl موافقت كرد كه هيچ كس نبايد آن قدرت را داشته باشد.

Supergirl موافقت كرد كه هيچ كس نبايد از آن توانايي برخوردار باشد. Stargirl راه خود را بر روی صفحه نمایش کوچک ، برادران وارنر در حال رسیدن به مشاغل مهم … تلاش را برای حک کردن فضاهای موضوعی جدید برای هر یک از سری های خود در آنجا. Arrowverse آن را از لحاظ صاف بودن وحشی طنز ، و DC Universe's Titans ، Doom Patrol و Swamp Thing عنصر grimdark به جدول. اما در مورد استارگیرل چطور؟

حتی اگر این اولین حضور استارگیل در فضای تلویزیونی اکشن مستقیم نیست ، سریال DC Universe او به نظر می رسد به عنوان قطعی در گرفتن شخصیت است – هر دو به دلیل داستان. همه چیز راجع به او ، و به این دلیل که دیگر قهرمانان کلاسیک DC مانند Wildcat (Yvette Monreal) و Doctor Mid-Nite (آنجلیکا واشنگتن) برجسته خواهند بود. آخرین Stargirl spot نشان می دهد که این سریال قرار است به دنبال چیز کمی متفاوت باشد – یعنی چیزی کمدی.

آگهی ما را به Pat Pat Dugan لوک ویلسون (مستعار استریپسی) معرفی می کند ، غیرنظامیانی که زمانی در کنار استرمن (جوئل مک هیل) در تلاش مستمر خود برای عدالت ، درست در حال حاضر معرفی می کردند. هنگامی که شریک زندگی اش اظهار داشت که او قرار نبود ارث کیهان را به ارث ببرد. این امتیاز متعلق به ناپدری دوگان است کورتنی ویت مور (برک باسینجر) ، که ما چند مورد زودگذر از او در کل Regalia کامل استارگایر به دست می آوریم. هنگامی که استارمن در آغوش دوگان می میرد ، بطور اتفاقی بقیه انجمن عدالت آمریکا را ذکر می کند ، اظهار می دارد که استارگیر احتمالاً تعدادی از قهرمانان کلاسیک DC را معرفی می کند که هنوز آنها را ندیده اید. راه خود را به تلویزیون برسانید ، اما قبل از اینکه تبلیغ خیلی عمیق شود ، محور است.

لحن به نظر می رسد انگار طنز بخشی مهمی از مارک Stargirl است ، که مطمئناً آن را از سایر برادران وارنر جدا می کند ، تلویزیون و / یا پیشنهادهای پخش جریان – که معمولاً با درام نزدیک به درام نزدیک می شوند – اما آنچه که دیده می شود این است که آیا این انرژی در واقع کار خواهد کرد برای نمایش شنل.


برای اطلاعات بیشتر ، حتماً ما را در اینستاگرام ما دنبال کنید. [ io9dotcom .

.