MIK Hughes در راه‌اندازی راکت تراژیک درگذشت DIY Rocketeer "دیوانه"

MIK Hughes در راه‌اندازی راکت تراژیک درگذشت DIY Rocketeer "دیوانه"

تصویری از "دیوانه پرتاب موشک موفقیت آمیز مایک هیوز در سال 2018. "او گفت:" من از مردم می گویم که مرغ را بیرون زدم و موشکی درست نکردم. خسته شده ام.
عکس : مت هارتمن ( AP )

راک مشهور DIY "دیوانه" مایک هیوز ، که در سال 2018 خود را با موفقیت بیش از 1800 پا به آسمان پرتاب کرد در راکت خانگی ، درگذشت روز شنبه در یک تصادف غم انگیز. اگرچه تا پایان می توان گفت كه او آنچه را كه دوست داشت انجام دهد ، انجام داد: پرتاب راكت.

طبق گزارش CNN ، 64 ساله در تلاش برای پرتاب شنبه یک موشک خانگی دیگر این پرتاب توسط یک نمایشگاه جدید Science Science ، بخشی از Discovery ، به نام فضانوردان خانگی ثبت شد ، که هدف از آن ترسیم وقایع "گروهی از راکت های رنگارنگ DIY است که مسیر خود را به فضا می گیرند. "

هیوز و شریک زندگی وی ، والدو استیكس ، قصد داشتند هیگ 5،000 پا را با موشك بخار پرتاب كنند تا بتوانند برای پروژه دیگری به نام" Rock-oon "، هوژ را پرتاب كنند. وب سایت آن . Rock-oon یک موشک قطعه ای است ، بخشی از بالون های جزئی که هر دو مرد امیدوار بودند هیوز را به خط کارمن ببرند ، که با سرعت 62 مایل بلند باشد. بسیاری سازمانها خط كارمان را مرز مرز جو و فضا زمين مي دانند.

كانال علم مرگ هوز را تأييد كرد .

"فکر و دعای ما در این دوران دشوار به خانواده او می رود." "این همیشه آرزوی او برای انجام این پرتاب بود ، و علم در آنجا بود تا سفر خود را شرح دهد."

دفتر کلانتر کانتی سن برناردینو به حادثه مربوط به سقوط موشکی کشنده بعد از ظهر شنبه ، به نقل از CNN [19459011 مقامات هیوز را شناسایی نکردند. بازرسان هواپیمایی هلال در حال بررسی این حادثه هستند.

"مردی پس از تصادف موشک در بیابان آزاد در طی یک واقعه پرتاب موشک درگذشت." سخنگوی دفتر کلانتر گفت: .

هیوز به عنوان خود اعلام شد. محقق زمین مسطح و علاقه مندان به موشک. او قبل از موفقیت موفقیت آمیز در سال 2018 ، نتوانسته بود خود را دو بار به آسمان منفجر کند. او اولین شکست خود را بر سر دولت فدرال ، مقصر دانست که به او گفت که چنین نیست. به او اجازه داده شد تا خودش را با موشک خانگی در اراضی عمومی پرتاب کند. بدشانسی نیز بار دیگر در سال ، هنگامی که هیوز با مشکلات فنی با این موشک روبرو شد ، برخورد کرد.

با این وجود ، در پایان او موفق به دیدن آسمان در موشک خود شد. اگرچه وقتی که پرتاب را به پایان رساند ، احساس درد پشتی داشت ، هیوز گفت که خوشحال است که این کار را انجام داد.

هیوز گفت: "من از مردم خسته شده ام و می گویند که مرغ را بیرون آورده ام و موشکی درست نکردم." "من از این مسائل خسته ام. من رفتار کردم و این کار را کردم. "

او مطمئناً این کار را کرد. ممکن است در صلح استراحت کنید ، دیوانه مایک.

.