Legend and Icon B. Smith در 70 سالگی درگذشت

Legend and Icon B. Smith در 70 سالگی درگذشت

باربا ra Smith ، که اولین بار خود را برای تمامیت حرفه ای اش و برجسته اش گذراند ، دارد. در 70 سالگی در نتیجه ابتدای بیماری بیماری آلزایمر درگذشت. او در خانه اش به همراه خانواده در ایستگاه همپتون ، نیویورک بود.

درگذشت اسمیت توسط همسرش دن گاسبی در اینستاگرام اوایل اعلام شد صبح یکشنبه ، او شنبه عصر شنبه . "بهشت اکنون که با لبخند خیره کننده و فراموش نشدنی ب" درخشان است ، درخشان تر است. " او نوشت.

ب. اسمیت چیزهای زیادی را برای افراد مختلف معنی می داد ، زیرا او از موانع مختلف بین حرفه ها و ژانرهای سرگرمی عبور می کرد. برای بسیاری از او به عنوان یک مدل شناخته می شد ، که در دهه 70 به ویلهلمینا امضا شده بود ، و در طول دوره حرفه ای خود در 15 جلد مجله ظاهر می شد .

برای دیگران ، او به عنوان ماتی از مارک های سرگرم کننده و شیوه زندگی شناخته شد. او چندین رستوران را افتتاح کرد که نام او ، ب. اسمیت ، دو در نیویورک و دیگری در واشنگتن دی سی را به اشتراک گذاشت. او همچنین چندین کتاب با موضوع آشپزی ، میزبانی و سرگرمی منتشر کرد ، موضوعاتی که با جزئیات بیشتر در مورد برنامه تلویزیونی خود به کاوش پرداخت B. اسمیت با سبک . سرانجام او خط تولید محصولات خود را که در تختخواب ، حمام و فراتر از آن فروخته می شد ، خواهد داشت.

بعداً در زندگی ، او مبارزات را با آلزایمر در كتابی نوشت كه با همسرش دن گاسبی نوشت به نام قبل از فراموش كردن .

"[ من بر روی کوهی نه برای یک بله ایستاده ام " اسمیت نقل کرده است که گفته است. به لطف شجاعت و اراده خود توانست در کوههای بسیاری بایستد و به بسیاری از نمونه‌ها برسد ، و میراث او همانند مواردی است که بسیاری دیگر در نتیجه زندگی وی دریافت خواهند کرد.

.