Dawn Dawn Octavia Butler سری آمازون را از Ava DuVernay دریافت کرد

Dawn Dawn Octavia Butler سری آمازون را از Ava DuVernay دریافت کرد

ویکتوریا ماهونی کارگردانی Rise of Skywalker را در کنار J.J. آبرامز.
عکس : لوكسفیلم

قرن ها پس از بشریت ، همه چیز به جز نابود شده توسط هولوكاست هسته ای ، یك زن در یك سفینه فضایی بیگانه از خواب بیدار شد. او می یابد بیگانگان که او را نجات داده اند می خواهند کمک کنند تا نژاد بشر بازگردد.

این نقشه اصلی سحر ، رمانی در سال 1987 توسط اکتاویا E. باتلر ، و گزارش های مختلفی گزارش های Ava D uVernay با ویکتوریا ماهونی همکاری می کند تا آن را به مجموعه ای برای Amazon تبدیل کند. Mahoney با شرکت Array DuVernay در میان تهیه کنندگان ، فیلمنامه را نوشته و کارگردانی می کند. این نمایش دارای یک تعهد به فیلمنامه به سریال است ، که به این معنی است که اگر آمازون فیلمنامه ها را دوست دارد ، آن مرحله از مرحله آزمایشی می گذرد و فقط یک برنامه تلویزیونی می شود.

DuVernay یک فیلمساز نیست که نیاز به معرفی دارد. این روزها. کارگردان سلما و یک چین و چروک در زمان در حال حاضر مشغول تصویربرداری اقتباسی از کتاب طنز DMZ برای HBO Max با بازی Rosario Dawson است. ماهونی نیز در راه رسیدن به آن وضعیت است. به عنوان مدیر واحد دوم در Star Wars: The Rise of Skywalker ، او به عنوان اولین زن شد که کارگردانی یک فیلم Star Wars . بعد کار او را در J.J خواهیم دید. Abrams / Jordan Peele نمایش HBO را تولید کرد ، کشور Lovecraft .

اگر سحر انتخاب شود ، این نمایش می تواند چندین سال تنها بر اساس منبع منبع آن اجرا شود. این نخستین کسی است که Trilogy Xenogenesis نام دارد و پس از آن Rites بزرگسالان و Imago ، منتشر شده به ترتیب در 1988 و 1989. این که همیشه به من توجه می کند: T او se داستان های جذاب ده ها سال در آنجا نشسته اند ، و هنوز تاکنون اقتباس نکرده ام صفحه . با این حال به نظر می رسد ، ممکن است سرانجام سپیده دم برای یکی از آنها باشد.


برای اطلاعات بیشتر ، حتماً ما را در اینستاگرام ما دنبال کنید. [ io9dotcom .

.