Crunchyroll اولین نمایش از نمایش های اصلی متحرک را اعلام کرد

Crunchyroll در حال نمایش مجموعه ای از نمایش های انیمیشن اصلی است. صفحه برنامه نویسی ، با نام Crunchyroll Originals ، از سری سریال های اکشن دوستانه خانوادگی گرفته تا تحقیقات فوق طبیعی. از هشت نمایش اعلام شده به عنوان بخشی از Crunchyroll Originals 2020 ، نیمی از نمایش های مشترک با استودیوهای انیمیشن ژاپنی مانند Production IG ( Ghost in the Shell ) و MAPPA ( Yuri !! on Ice )

این اقدام منعکس کننده استراتژی های خدمات بزرگتر و گسترده تر مانند Netflix و Disney Plus برای برنامه های اصلی تر است. با انتشار محتوای اختصاصی ، شرکت ها دیگر برای تولید یا نمایش مجوز به دیگران اعتماد ندارند. در ابتدا Crunchyroll ، و رقبای پخش کننده انیمه های آن مانند Funimation ، Amazon و Netflix ، از شرکت های تولید کننده ژاپنی مجوز می گرفتند تا برنامه هایی را برای پخش خدمات خود دریافت کنند. این امر در نهایت به کمک به تولید نمایش با شرکتهای ژاپنی برای انیمه هایی مانند Carole & Tuesday یا مکانی دیگر از جهان محور است. این اجازه می دهد تا آنها نه تنها حق پخش جریان را برای نمایش قفل کنند ، بلکه به نمایش هایی که برای مخاطبانشان جذاب می شود کمک می کنند.

Crunchyroll اولین سرویس پخش انیمیشن است که استودیوی انیمیشن داخلی خود را دارد. این شرکت Crunchyroll Studios را در آگوست 2018 به عنوان Ellation Studios (شرکت مادر مادر Crunchyroll ، که به نوبه خود متعلق به برادران وارنر است) ، اعلام کرد و دارای مکان هایی در Burbank ، California و توکیو ژاپن است.

لیست کامل برنامه نویسی در زیر قرار دارد که چهار مورد اول توسط Crunchyroll Studios متحرک شده اند:

  • FreakAngels – بر اساس سریال طنز توسط وارن الیس و پاول دافیلد که دوازده سالگی روانشناختی 23 ساله را دنبال می کند. آنها تلاش می کنند تا جامعه را در یک لندن پس از آخرالزمانی بازسازی کنند.
  • Spice Guardian – سریالی از رای رودریگز در مورد چهار دختر که در آکادمی گاردین عالی حضور دارند به منظور قهرمان شدن برای مبارزه با تهدیدی ناشناخته برای دنیای خود.
  • Meiji Gekken: Swords & Guns (عنوان کار) – مجموعه ای که در سال 1870 تنظیم شد ، داستان از یک سامورایی سابق ، یک محافظ یاکوزا ، یک جاسوس و یک قاتل گیشا در حالی که با ژاپن که به سرعت در حال تغییر است تطبیق می یابد ، دنبال می شود. دوران میجی ، هنگامی که کشور از یک فئودال به یک جامعه صنعتی منتقل شد.
  • Onyx Equinox – ایجاد شده توسط صوفیا الکساندر ، پسربچه ای از آزتک جوان را دنبال می کند که برای اثبات پتانسیل بشریت ، از مرگ خدایان نجات می یابد.
  • In / Spectre – یک ماوراء طبیعی مجموعه های رمز و راز در توکیو مدرن در مورد زن جوانی که توسط ارواح انتخاب شده و به آنها کمک می کند تا مسائلی را که بین جهان انسانی و روح بوجود آمده است حل کنند. هم اکنون در ژاپن و در Crunchyroll پخش می شود.
  • Nobleese – همکاری مشترک با Webtoon و تولید I.G ، که این انیمیشن را تهیه کرد. این سریال براساس یک سریال طنز است که توسط Webtoon در مورد خون آشامی منتشر شده است که بعد از گذشت بیش از 800 سال در جامعه مدرن از خواب بیدار می شود.
  • خدای دبیرستان – یک سریال اکشن دبیرستان ، که توسط وبتون نیز منتشر شده است ، در مورد دبیرستانی و دوستانش که در مسابقات شرکت می کنند و در آنجا از قدرت خدایان برای نبرد استفاده می کنند. [اینسریالتوسطMAPPAانیمیشنمیشود
  • Tower of God – بر اساس یک سریال طنز اکشن خیالی در مورد پسری که در راه رسیدن به یک برج مرموز است. این همکاری مشترک دیگری با وبتون است ، اما با انیمیشن از فیلم انیمیشن Telecom ( لوپین سوم: قسمت 5 ).