یوفا در به تعویق انداختن یورو 2020 کارهای صحیح انجام داد ، اما تاخیر در سال بسیاری از تیم ها و بازیکنان آسیب دیده خواهند بود

یوفا در به تعویق انداختن یورو 2020 کارهای صحیح انجام داد ، اما تاخیر در سال بسیاری از تیم ها و بازیکنان آسیب دیده خواهند بود

مثل همیشه ، این مسئولیت را رد می کند که هیچ یک از اینها با توجه به آنچه در جهان می گذرد مهم نیست. اما ما در حال حاضر چیز دیگری برای انجام این کار نداریم بلکه گمانه زنی و خیال پردازی درباره آینده در حال حاضر است ، و من حدود دو روز از لباس پوشیدن سگ به عنوان کشتی گیران مختلف و از مجدد همه ورودی های آنها می گذرد.

در اوایل این هفته ، یوفا از گرفتن 24/7 پول خود استفاده کرد و لیگ قهرمانان را به 197 تیم گسترش داد و همزمان برنده ها را فقط به بایرن ، یووه ، مادرید و بارسلونا محدود کرد (و با ضرب و شتم منچ سیتی) لذت بردن / انتقام خودش) در واقع تصمیم گیری محکم است. این امر یورو 2020 را به سال 2021 سوق می داد. بعضی تصمیمات کاملاً کاملاً آشکار است که حتی یک سازمان ناجوانمردانه و شرور نیز چون این شخص نمی تواند کمک کند اما آنها را بسازد.

کاملاً روشنفکر است. اول ، مشخص نیست که هر نوع ورزشی حتی در اواسط ژوئن یا اوایل ژوئیه بازی می شود. دوم ، لیگ های داخلی به فضای زیادی احتیاج دارند تا در صورت اجازه ، فصل های خود را تمام کنند و مطمئناً اگر بعداً این مسابقات برگزار می شود ، چه زمانی برگزار می شود. سوم ، این مسابقات بی نظیر تابستانی است که فقط در یک کشور برگزار نمی شود بلکه در 12 ورزشگاه مختلف در سراسر اروپا برگزار می شود. که بازگشت به سال را بسیار آسان تر می کند زیرا فقط در بیشتر موارد به جای کل زیرساخت های یک کشور برای یک تورنمنت مانند این فقط در مورد استفاده از ورزشگاه صحبت می کنید. هیچ مکان واحد برای استقبال صدها هزار گردشگر و هوادار تا یک ماه آماده نیست.

به اندازه کل قطر احمق و فاسد ، جام جهانی شکرگذاری به کریسمس سال 2022 ، حتی یک بالشتک بیشتر را نیز فراهم می کند ، زیرا جای نگرانی نیست که بازیکنان برای دو تابستان مستقیم بازی کنند. اگرچه COMNEBOL با برنامه ریزی بازگشت به عقب کوپا آمریكا (برای دومین بار) برای حضور در برنامه مسابقات تابستانی مشابه یوفا به این موضوع نگران نبود. آنها همچنین به بازگشت به سال 2021 به کوپا آمریكا (كه به نوعی در كلمبیا و آرژانتین برگزار می شود ، كه دقیقاً یك مرز مشترک ندارند) عقب رانده اند.

 یورو 2020 به سال 2021 منتقل شده است.

یورو 2020 به سال 2021 منتقل شده است.
عکس : گتی

اما از یک فصل به فصل دیگر ، چشم انداز تیم های ملی می تواند تغییر کند. . فاک ، ما حتی کل زمینه یورو 2020 (هم اکنون 2021) را نمی دانیم زیرا پلی آف چهار امتیاز آخر هنوز کامل نشده است. این امکان وجود دارد که ستاره های آسیب دیده یا متخاصم در مسابقات حاضر درخشش کنند که تابستان امسال آنها را از دست داده بودند ، اما برعکس نیز صادق است.

به عنوان مثال ، نروژ یکی از این تیم های پلی آف است و آنها ممکن است داغترین مهاجم کره زمین را در اختیار داشته باشند. اما آیا هنوز ارلینگ هالند شکاف هایی را در زنجیره زمان / مکان در یک سال باز خواهد کرد؟ آیا یک سال کامل در بوندس لیگا با 20 برابر او را کمی می کند؟ به یاد داشته باشید ، کریستین پولیزیک ساعت 18 در دورتموند در جهان آتش گرفت ، اما او در 19 سالگی از نظر فرم و سلامتی رنج برد تا قبل از حرکت به چلسی ، در را برای جادون سانچو باز کند ، جایی که هنوز تناسب اندام او را نجات داده است. زمان برای نوجوانان در فوتبال به سرعت پیش می رود.

ممکن است فرانسه مورد علاقه تورنمنت بدون پاگ پوگبا به این مرحله برود ، حتی اگر فکر می کرد این تورنمنت ارزش وقت خود را دارد ، زیرا او می توانست بقیه فصل را با منچستر یونایتد از دست بدهد. فرانسه همچنین یک سال برای یافتن راهی برای جلوگیری از حمله ژوزه مورینیو از حمله به تانگی ننومبله با یک توری و یافتن او به خانه ای شاد می یابد. از طرف تلنگر ، یک سال دیگر مسافت پیموده شده برای آنتوان گریزمن ( بین نیمه اهریمن LeBron ) است ، گرچه وقتی کیلیان مباپه را در سن 22 سالگی دارید ، هیچ کس فریب نمی دهد.

انگلستان از تلاش برای یافتن جایگزینی برای هری کین بازگردد ، اگرچه احتمالاً روزهای حضور او در هری کین به پایان رسیده است. با این وجود ، رفتن به تورنمنتی که مرحله نیمه نهایی و نهایی در خانه خانگی انجام می شود و بازی های با تامی آبراهام ، دنی اینگ یا Dominic Calvert-Lewin که منجر به خط می شود ، دورنمای چشمگیری به نظر نمی رسد. به خصوص که مارکوس رشفورد نیز تابستان امسال بسیار تماشایی بوده است. اوله گونار سولسکایر فصل دیگری خواهد داشت تا بتواند تبر را به پشت خود بکشد .

را در سمت خود بکشاند. جردن هندرسون را به صورت بازیکن فصل دریافت خواهید کرد ، هرچند که یک سال دیگر برای دین هندرسون است که بتواند شیوه های بازوی بادبزن با تورم با تورم جوردن پیکسفورد را تغییر دهد.

یکی دیگر از علاقه مندان به مسابقات ، بلژیک ، به احتمال زیاد با کاپیتان و بهترین بازیکن Eden Hazard در حاشیه وارد اتحادیه اروپا می شد ، یا در بهترین حالت نیمه کامل. اسپانیا سال دیگر را پیدا خواهد کرد تا یک آینده واقعی را پیدا کند ، اگرچه با توجه به اینکه آنها سه قهرمانی اصلی را پشت سر هم کسب کرده اند که اساساً بدون یکی است ، شاید این چیزی نباشد که باید نگران آن باشید. عزیزان قبلی جام جهانی کرواسی باید تعجب کند که آیا می تواند یک سال دیگر بدون نیاز به اسب و مردان پادشاه ، لورکا مودریچ ، ایوان پریسیک و ایوان راکییتیچ را پرستار کند.

اگرچه بعید است که وقتی مسابقات به دور مسابقات بپیوندد ، ناگهان کریستیانو رونالدو در 36 سالگی ناگهان بی فایده شود ، پرتغال فصل دیگری را به دست خواهد آورد تا سعی کند در اطراف او و بازی بطور فزاینده یک بعدی خود برای دفاع از غنائم با نسل جوانی چون خوائو فلیکس تلاش کند. ، Goncalo Guedes ، Ruben Neves et al. ما هنوز می توانیم مطمئن باشیم که سبک آنها نقض کنوانسیون ژنو خواهد بود ، به این ترتیب که آنها در وهله اول به پیروزی در این موضوع رسیدند.

اکنون که هلند سرانجام به یک تورنمنت بزرگ بازگشت ، آنها باید یک سال صبر کنند تا ببینند آیا ویرژیل وان دیک می تواند به فرم نهایی فینالیست جهانی سال ، که او از این فصل افتاده است برگردد ، و آیا فرانکی؟ د جونگ و متیو دو لیگت می توانند به آنچه که آژاکس سال گذشته را بسیار سرگرم کننده کرده است برمی گردند. هر سال که این مسابقات برگزار شود ، ممفیس دپای همچنان فکر می کند که او چهار برابر بهتر از خودش است و او را به نیکلاس بنتنر جدید تبدیل کرده است.

آیا گرت بیل واقعاً در یک سال در یک سال بازی خواهد کرد؟ آیا او مراقبت می کند؟ (پاسخ هر دو به وضوح خیر.)

بدیهی است ، هر اتفاقی می تواند در یک سال رخ دهد. بازیکنان به شکل درخشان اکنون می توانند صدمه ببینند یا از روی نقشه خارج شوند یا به باشگاههایی منتقل شوند که هرگز از روی نیمکت کنار هم نشوند ، به همراه صد احتمال دیگر. اما همیشه جالب است که ببینید با تغییر از یک تابستان به سال دیگر چقدر می تواند تغییر کند. به خصوص وقتی کار دیگری انجام ندهیم.

.