پزشکان بدون رضایت وی ، واژن مرد ترنسند را حذف کردند

پزشکان بدون رضایت وی ، واژن مرد ترنسند را حذف کردند

تصویر : از طریق گتی

دو پزشک در لندن پس از انجام واژینکتومی برگشت ناپذیر بر روی یک معلق متوقف شده اند. مرد transgender بدون رضایت او.

Metro UK گزارش می دهد که رویه غیرحرفه ای توسط Drs انجام شده است. مارکو Capece و Giulo Garaffa در سال 2016 ، در بیمارستان خصوصی Highgate. این بیمار ، که از سال 2013 شروع به انتقال کرده بود ، طبق گفته های وی موافقت به هیسترکتومی و متوئیدوپلاستی را انجام داد ، اما نمی خواست واژن وی برداشته شود. گارافا گفته می شود که یادداشت های پزشکی بیمار را چک نکرده و به هر حال واژینکتومی را انجام داد. Capece متهم شد بعداً را تغییر داده است فرم رضایت بیمار به نظر می رسد مانند او می خواست این روش.

یک دادگاه دادگاه تحقیقات در مورد عمل جراحی آغاز کرد ، و هر دو را پیدا کرد. ] Garaffa و Capece به دلیل سوء رفتار مجرم هستند. بیمار به دادگاه گفت که واژینکتومی " تأثیر عمیقی در تمام جنبه های زندگی خود از جمله بهزیستی ذهنی وی داشته است."

صندلی دادگاه ، تیم برادبوری ، گفت که گارافه از این کار منصرف شد. مسئولیت وی به عنوان جراح عمل برای اطمینان از اینكه بیمار خود را به عملیاتی كه قصد انجام آن را داشته است رضایت داده است. "

بردبری اضافه كرد ، مطابق با خورشید اسكاتلند : 19659010] ناکامی های وی جدی و بی شماری بود … عواقب این شکست ها شدید بود ، بیمار A تحت جراحی تغییر زندگی و جبران ناپذیری قرار گرفت که آنها نمی خواستند.

مجوز Garaffa به مدت 5 ماه به حالت تعلیق درآمد Capece برای یک سال کامل به حالت تعلیق در آمده است.

.