ویدئویی از پسربچه ای که به دلیل کوتوله بودنش مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، ویروسی شد و الهام بخش تئوری های توطئه در مورد سن وی بود ، اما شواهد نشان می دهد که او در واقع 9 ساله است

ویدئویی از پسربچه ای که به دلیل کوتوله بودنش مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، ویروسی شد و الهام بخش تئوری های توطئه در مورد سن وی بود ، اما شواهد نشان می دهد که او در واقع 9 ساله است

  • یک فیلم ویروسی پیش بینی شده برای نشان دادن یک مادر در حال فیلمبرداری از پسرش ، در حالی که در مورد زورگویی که در مدرسه با آن روبرو بود گریه کرد ، گریه کرد.
  • در حالی که این فیلم مورد توجه مثبت افراد مشهور و غریبه هایی قرار گرفته است که برای جمع آوری بیش از 360،000 دلار برای او جمع شده اند ، سؤالاتی در مورد مشروعیت این فیلم وجود دارد که ناشی از توطئه های بی اساس درباره سن وی است.
  • هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد پسر ، کوادن بیلز یا مادرش یاراکا ، درباره سن او دروغ می گویند.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Insider مراجعه کنید.

وقتی مادر کوادن بیلز ، پسری استرالیایی با نوعی کوتوله گرایی ، ویدئویی از پسرش را به فیس بوک ارسال کرد که در آنجا گریه می کرد که در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و می گوید که می خواهد زندگی خود را تمام کند ، او احتمالاً ایده ای از او داشت. [دلهره های دلهره آور پسر] می تواند ویروسی شود.

مادرش یاراکا بیلز پیش از این بطور آنلاین در مورد پسرش بطور آنلاین منتشر کرده بود و در گذشته به حداقل درجه ای از ویروسی دست یافته بود ، چندین بار در تلویزیون استرالیا ظاهر شد تا آگاهی از وضعیت پسرش را افزایش دهد.

"این کاری است که زورگویی انجام می دهد ،" بیل در ویدئویی که به فیس بوک ارسال شده ، گفت ، از آن زمان بیش از 24 میلیون بازدید مشاهده کرده است. "آیا می توانید فرزندان خود ، خانواده های خود ، دوستان خود را آموزش دهید؟"

در کمتر از یک روز ، یک GoFundMe توسط کمدین آمریکایی برد بر ویلیامز ، که به آکندروپلازی رسیده است – همان شکل کوتوله ای که کوادن است – بیش از 366،000 دلار از 16.500 اهدا کننده منحصر به فرد در سراسر جهان. با توجه به صفحه GoFundMe که توسط کمدین ساخته شده است ، این کمکهای مالی به کوادن و مادرش برای بازدید از دیزنی لند در کالیفرنیا می روند.

حتی بازیگر هیو جکمن درگیر شد. این فیلم ویروسی بود ، و مانند هر روند ویروسی ، به ویژه در مواردی که پول در آن دخیل است ، توطئه هایی بوجود آمد و در توییتر روند گرایش پیدا کرد.

وقتی GoFundMe یک موفقیت غیرمنتظره داشت ، اینترنت ترشح شد و نظریه های توطئه بی اساس درباره عصر کوادن اختراع کرد.

"می دانید که افراد 9 ساله مورد ضرب و شتم بیش از 200،000 دلار برای خود جمع کردند و چندین ذره به او توجه کردند؟" ، "یک نفر در توییتر نوشت ، و تقریباً 300 بازتوییت کرد. "نامهای او چهار گوشه ، هس 18 ساله و در واقع ثروتمند است … شما با یک m-dget بزرگسال فریاد کشیدید."

جملات مشابه در جمعه بعد از ظهر جمعه در توییتر تکرار شد ، زیرا کاربران بحث می کردند که آیا پسر در مرکز فیلم های ویروسی یک کودک بود ، یا در واقع یک بزرگسال در حال نمایش به عنوان یک کودک بود. در زمان نگارش این مقاله ، #QuadenBayles چهارمین گرایش توییتر در ایالات متحده بود ، و "He's 9" شماره 12 بود.

همان عکس ، گرفته شده از فیس بوک ، در توییتر پخش شد که ادعا می کند کوادن را ترک کرده است. به عنوان یک جوان 18 ساله ، نه 9 ساله.

https://twitter.com/shanohni/status/1230894255125811202؟ref_src=twsrc٪5Etfw

"فقط شما می دانید .. او کلاهبرداری کرد همه … او 18 ساله پول زیادی دارد و بله همه برای آن هزینه کردند ، "زن در پست فیس بوک نوشت. "اکنون اگر اشتباه کردم ، لطفاً لینک خود را تهیه کنید و چرا برای من توضیح دهید. او یک celebquadosss در اینستاگرام است و زیرنویسهای مربوط به پست تولد 18 سالگی خود را حذف کرده است. مادرش دروغ می گوید

در مصاحبه ای در سال 2015 در استودیوی شبکه 10 استرالیا "استودیو 10" ، "بیلز به عنوان چهار سال توصیف شده است.

" کوادن بیلز چهار ساله است ، و این پسر کوچک اهل بریزبن نیروگاه است ، "میزبان" استودیو 10 "گفت. او یک کمپین شگفت انگیز برای افزایش آگاهی در مورد کوتوله گرایی الهام بخش است. او قبلاً چندین عمل جراحی را پشت سر گذاشته و از حمایت مشهور زیادی برخوردار بوده است. "

در این کلیپ ، لنگرها و مادرش همچنین در مورد کلیپ ویروسی قبلی کوادن از اکتبر سال 2014 بحث می کنند.

" این زمانی است که اوضاع تغییر کرد. ما ، "مادر کوادن در فیلم تقریباً 5 ساله گفت.

http://www.youtube.com/watch؟v=xo68-iWaKv8

بیل ، که به نظر می رسد بسیار جوانتر از آنچه که در ویدئوی اخیر انجام داده است ، در حالی که مادرش با "مصاحبه" با او بازی می کند. ده "میزبان. این مصاحبه در تاریخ 12 آوریل 2015 به یوتیوب ارسال شده است ، به این معنی که اگر کوادن در آن زمان 4 ساله بود ، او 8 یا حداکثر 9 در فوریه 2019 بود.

نظریه پردازان توطئه به یک وب سایت اشاره کرده اند. که او را به عنوان بازیگر ، مدل ، فوق العاده و تأثیرگذار فهرست می کند

صفحه ای برای بیلز در وب سایت به نام StarNow وجود دارد ، که به افراد امکان می دهد پروفایل هایی برای یافتن نقش بازیگری و مدل سازی پیدا کنند. در حالی که این صفحه شامل عکس هایی از حساب های بیلز و فیلم هایی از حضور قبلی وی در تلویزیون ، مانند ظاهر فوق الذکر 2015 او در "استودیو 10" است ، در این صفحه هیچ اعتباری بازیگری فراتر از "نقشهای گفتگوی قبلی بدون پرداخت قبلی" درج نشده است. او در فهرست "مبتدی" ذکر شده است. شروع از "زیر بخشی از صفحه در مورد مدل سازی.

"سلام من کوادن هستم ، من 8 ساله هستم و من تنها تنها چند پسر بومی هستم که با کوتولگی آخوندروپلازی متولد شده ام ،" زندگی نامه در StarNow می خواند ، اگر چه نویسنده زندگی نامه مشخص نیست. "من در حال حاضر در بریزبن مستقرم اما اغلب مسافرت می کنم. من عاشق ورزش ، حیوانات ، غذا ، خانواده و مد هستم. من برای داشتن شخصیت روشن و حباب خود یک رسانه اجتماعی بزرگ دنبال می کنم زیرا دوست دارم مردم را بخندم. من منحصر به فرد خود را در آغوش می گیرم و از مردم الهام می گیرم که خوشحال باشند و از چیزهای ساده در زندگی قدردانی می کنند. "

در این صفحه پیوندی به بارگذاری یوتیوب از قسمت 25 دقیقه ای بیلیز با عنوان" Living Black "نمایش داده شده است. که در شبکه استرالیا SBS پخش می شود و داستانهایی در مورد جامعه بومی استرالیا ارائه می دهد. این اپیزود که در سال 2015 پخش شد ، پس از کوادن و مادرش در حالی که آماده عمل جراحی در مغز و ستون فقرات بود ، دنبال شد. در این ویدئو ، کایلا گرانت ، مجری نمایش ، کوادن را به عنوان یک کودک چهار ساله توصیف می کند.

http://www.youtube.com/watch؟v=jOEyjl0Msm0

عکس های اینستاگرام نیز منجر به توطئه های مربوط به سن وی شده است

به نظر می رسید چند عکس ارسال شده در حساب اینستاگرام کوادن جایی است که این نظریه که او 18 سال داشت ، از آنجایی که در عکس قبلی ویروس فیس بوک ذکر شد ، از آنجا سرچشمه گرفته است ، همانطور که برادران آنلاین و نظریه پردازان توطئه نشان می دهند که این عکس ها از جشن تولد 18 سالگی وی بوده است. یکی از عکس های موردعلاقه ، که کوادن را با چهار پسر دیگر نشان می دهد ، با عنوان "مبارک 18 ماه مه" عنوان شده است که نشان می دهد او 18 سال تولد شخص دیگری را جشن می گرفت ، و نه خودش. عکس دیگری که دارای علامت بزرگ و پرتقال نارنجی «18» است ، عنوانی ندارد.

http://instagr.am/p/B7dR4Win2NS

"بنابراین اساساً تظاهر می كنید كه یك كودك است كه افراد مبتلا به سلامت روان و افسردگی را از بین می برد و می خواهد آنها را بكشد و درآمد خود را بدست آورد. دلیلش کمی کوتوله است و سودآوری دارد. این باعث می شود من دیوانه تر شوم زیرا من قبلاً در حالت افسردگی قرار داشتم و می خواستم خودم را بکشم. "یک نفر در زیر عکس ارسال شده در صفحه اینستاگرام خود اظهار نظر کرد.

نظرات در مورد عکس ها ، که در 18 ژانویه بارگذاری شد ، با برخی از کوادن مدافع و مادرش مخلوط شد ، در حالی که دیگران ابراز سردرگمی یا عصبانیت از اوضاع کردند.

Yarraka Bayles سابقه ارسال در مورد پسرش را بصورت آنلاین دارد ، که یک مورد قانع کننده را فراهم می کند که وی در واقع یک کودک است

 کوادن بیل

عکس: کوادن بیل که در تصاویر دیده می شود که در سال 2011 در فیس بوک مادرش به اشتراک گذاشته شده است .sourceYarraka Bayles / Facebook

مادر کوادن ، Yarraka ، مرتباً عکس ها و فیلم های پسرش را در فیس بوک از سال 2010 شروع کرد و حدود زمانی که وی متولد می شد. در یک آلبوم که عکس های ارسال شده از 12 دسامبر تا 15 دسامبر 2011 وجود دارد ، یک کودک کوادن طبق اولین عنوان به عکس های خود ، اولین روز تولد خود را جشن می گیرد. اگر کوادن اولین روز تولد خود را در پایان سال 2011 جشن می گرفت ، او نهمین سالگرد تولد خود را در پایان سال 2019 جشن می گرفت.

در سال 2017 ، مادرش آلبوم عکس دیگری را در پروفایل عمومی فیس بوک خود ارسال کرد که به طور ظاهری نشان می دهد که او هفتمین سالگرد خود را جشن می گیرد. روز تولد. یک آلبوم مشابه از پنجمین سالگرد تولد پسرش وجود دارد ، که در 13 دسامبر 2015 به اشتراک گذاشته شده است.

 کوادن بیلز

عکس: مادر کوادن بیلز عکس هایی از وی را منتشر کرد که جشن تولد 7 سالگی خود در سال 2017.sourceYarraka Bayles / Facebook [19659006] Yarraka Bayles یک درخواست Insider برای اظهار نظر نکرد.

در حالی که نمی توان تأیید کرد که آیا این فیلم به شکلی که برخی ادعا کرده اند صحنه برده شده است ، و در حالی که خودی شناسنامه شناسائی بیلز را تأیید نکرده است ، شواهد نشان می دهد که این پسر در مرکز آخرین ویدیوی ویروسی اینترنت نه ساله است. و نه 18.