ونسا برایانت گفت که او و کوبی امیدوار بودند که در یک مداحی اشک آلود به شوهر فقیدش پیرزن شوند.

ونسا برایانت گفت که او و کوبی امیدوار بودند که در یک مداحی اشک آلود به شوهر فقیدش پیرزن شوند.

  • روز دوشنبه در یک مراسم یادبود عمومی در مرکز استیپلز ، ونسا برایاننت وقتی که در زمین بسکتبال نبود ، سخنان کوبی برایانت را بیان کرد.
  • دیرینه لس آنجلس لکر در 26 ژانویه در سانحه هلیکوپتر درگذشت که دختر 13 ساله اش ، جیانا ، و هفت مسافر دیگر را نیز كشت.
  • "او هر کاری را برای من انجام می داد ،" ونسا برایانت درباره شوهر فقید خود گفت ، که او همچنین یک پدر "متعهد" و "دست دست" بود.
  • "باشد که شما هر دو در صلح و آرامش باشید و در بهشت ​​لذت ببرید. "
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

در یک گفتار احساسی که بیش از چند مهمان گریه می کردند ، ونسا برایانت روز دوشنبه گفت که خدا زن و شوهرش را می شناخت "نمی توانست بدون یکدیگر در این زمین باشد. او مجبور بود آنها را به خانه بهشت ​​برساند. "

کوبه و جیانا" جیجی "برایانت بین 9 نفری بود که در یک سقوط بالگرد در Calabasas ، کالیفرنیا ، تپه ها در تاریخ 26 ژانویه جان باختند. تقریباً 20،000 نفر انتظار داشتند که در آن شرکت کنند. جشن بزرگداشت یادبود زندگی که به افتخار همه قربانیان در مرکز استیپلز ، خانه لس آنجلس لیکرز برگزار شد ، که نماد NBA تمام حرفه خود را گذراند.

ونسا برایانت در مداح خود ، با مردم به اشتراک گذاشت. نگاه صمیمی به مردی که آنها را به عنوان یک افسانه بسکتبال می شناسند و از آن تجلیل می کنند.

"من گفتم:" من نمی توانستم او را به عنوان یک مشهور بسکتبال یا یک بسکتبالی باورنکردنی باور کنم. " او شوهر شیرین من و پدر زیبای فرزندان ما بود. او مال من بود. او همه چیز من بود. "

 kobe bryant vanessa bryant

عکس:" ما واقعاً یک داستان عاشقانه شگفت انگیز داشتیم ، "ونسا برایانت از رابطه خود با کوبی گفت. منبع: جید یعقوبسون / گتی ایماژ

‚او برای من کاری انجام می داد‘

این زوج نزدیک به 20 سال با هم بودند. ونسا برایانت که اکنون 37 ساله بود ، آنها 17 ساله بودند و کوبه 21 ساله بود.

"من او دوست دختر اول او ، عشق اول او ، همسرش ، بهترین دوستش ، محرمانه و محافظ او بود." او شگفت انگیزترین شوهر بود. کوبه مرا بیش از آنچه دوست داشتم دوست داشتم ابراز داشتم یا می گفتم … او هر کاری برای من می كرد. من نمی دانم که چگونه لیاقت مردی را داشتم که بیش از کوبه مرا دوست داشت و می خواست. "

ونسا برایانت همچنین گفت کوبه" عاشقانه "در ازدواج خود بود که مشتاقانه منتظر بود و برای روز ولنتاین و سالگرد آنها برنامه های ویژه ای تهیه کرد.

"او دفتر یادداشت واقعی و لباس آبی به من داد كه راشل مک آدامز در فیلم" نوت بوك "پوشید ،" او گفت ، وی افزود كه او آن را انتخاب كرد زیرا این چیزی است كه آلی ، شخصیت McAdams در این فیلم ، هنگام پوشیدن داشت. وونس برایانانت گفت: "ما امیدوار بودیم مثل فیلم پیر شویم." ما واقعاً یک داستان عاشقانه شگفت انگیز داشتیم. ما با تمام موجودات خود عاشق یکدیگر بودیم. دو فرد کاملاً ناقص و خانوادگی زیبا و دختران شیرین و شگفت انگیز ما را پرورش می دهند. "

 gigi bryant kobe bryant

عکس: کوبه برایانت با دخترش جیانا. منبع: عکس توسط السا / گتی ایماژ

‚MVP از پدران دختر‘

"برایان اضافه کرد:" کوبه MVP از دختران – یا MVD "بود. او هرگز صندلی توالت را بالا نبرد. او همیشه به دختران می گفت که چقدر زیبا و باهوش هستند. او به آنها آموخت كه چگونه شجاع باشند و چگونه به جلو فشار بیاورند وقتی همه چیز سخت می شود. "

او همچنین داستان های خنده دار را در مورد زمان خود با هم به اشتراک گذاشت ، همه اینها نشان دهنده ی عشق وی به خانواده و فرزندانش بود.

NBA در سال 2018 ، کوبه برایانت تصمیم گرفت فرزندان خود را از مدرسه انتخاب و کنار بگذارد.

"وقتی کوبی هنوز بازی می کرد ، من ساعتی زود نشان می دادم تا اولین کسی باشم که ناتالیا و جیانا را از مدرسه انتخاب کردم ، و من به او گفتم که نمی تواند یک بار توپ را به زمین بزند. او دیر شد – یک بار – و ما قطعاً به او اطلاع می دهیم که من هرگز دیر نشده ام. "

پس از آن ، او ساعت و 20 دقیقه قبل از ترک مدرسه در مدرسه دخترانش بود ، ونسا برایانت درباره" کوبه "گفت. [7]

هرگز برای خانواده اش خیلی شلوغ نبود

او به همین ترتیب "نسبت به او" نیز "دلپذیر" بود.

"کوبه به نوعی می دانست که کجا من در تمام اوقات ، به ویژه وقتی که دیر به بازی های او می رفتم ، "ونسا برایانت گفت." او در مورد من نگران خواهد بود اگر من در شروع هر بازی در کرسی خود نبودم. او از امنیت می پرسید که من در اولین بار از سه ماهه اول کجا بودم. و هوشمند من – به او می گفت که او در 10 دقیقه اول بازی قصد ندارد 81 امتیاز را کاهش دهد. "

سرانجام او فهمید که به عنوان والدین ، ​​همیشه نمی توان برنامه ای را رعایت کرد. گفت ، اما "این واقعیت که او می تواند در یک سطح حرفه ای شدید بازی کند و هنوز هم نگران این است که با اطمینان خاطر آن را به بازی بدهیم ، نمونه دیگری از چگونگی رسیدن خانواده برای اولین بار به وی بود."

یکی از بزرگترین شادی ها زندگی کوبه برایانت قادر به مربیگری تیم بسکتبال گیگی بود.

 خانواده کوبه برایانت 2018 ونسا ناتالیا جیانا

عکس: از سمت چپ ، ونسا ، کوبه ، ناتالیا و جیانا برایانت. منبع: کریستوفر پولک / گتی ایماژ

ونسا برایانت گفت: "او مانند او متفکر بود. آنها بسیار دوست داشتنی بودند. همه به طور طبیعی نسبت به آنها گرانشی می کنند. آنها خنده دار ، خوشحال ، احمق بودند و زندگی را دوست داشتند. آنها بسیار سرشار از شادی و ماجراجویی بودند. "

کوبه برایانت امیدوار بود که دخترانشان بیانکا و کاپری در پله های او پیروی کنند تا او بتواند اوقات بیشتری را با آنها بگذراند.

"اکنون آنها پدر و خواهر خود را در اینجا نخواهند داشت که به آنها آموزش دهند ، و این واقعاً ضرری است که من نمی فهمم. اما من خیلی خوشحالم که کوبه شنید که کوکو می گوید "دادا" ، "" او گفت.

– تا زمانی که ما دوباره ملاقات نکنیم "

مرگ غم انگیز او بدان معنی است که خانواده آنها تمام خاطره هایی را که هنوز برای ایجاد آنها با هم ساخته اند از دست نخواهند داد. ، از همان لحظه های کوچک مانند کوچکترین فرزندانش که مهدکودکی را شروع می کردند تا او را هر روز با هر چهار دختر در زیر راهرو قدم می زد.

"اما من می خواهم که دخترانم شخص شگفت انگیز ، شوهر و پدر شگفت انگیز او را بشناسند و به یاد بیاورند." وی گفت: "ونسا برایانانت مستقیماً با همسرش صحبت كرد و از او خواست كه از دختر خود لذت ببرد.

" عزیزم ، شما از جیجی ما مراقبت می کنید ، و من نانی را گرفتم. BB ، و Coco ، "او گفت ، صدای او را شکست. ما هنوز بهترین تیم هستیم. ما شما را دوست داریم و دلمان برای شما تنگ است ، بووبو و جیجی. باشد که هر دو شما در صلح و آرامش باشید و در بهشت ​​تفریح ​​کنید. تا اینکه دوباره با هم ملاقات کنیم ، شما هر دو را دوست داریم و برای همیشه و همیشه از شما تنگ می شویم ، مادر. "