هنوز وانت اپل خود را چنگ نزده اید؟ شما تا اطلاع ثانوی پیچ خورده اید

هنوز وانت اپل خود را چنگ نزده اید؟ شما تا اطلاع ثانوی پیچ خورده اید

 تصویری برای مقاله با عنوان Havent هنوز وانت فروشگاه Apple شما را گرفت؟ شما تا اطلاع ثانوی پیچیدید

Photo : Maja Hitij ( Getty )

اگرچه همه مکان های خرده فروشی اپل در خارج از چین از نظر فنی در 14 مارس بسته شد و در پاسخ به رمان کرونا ویروس ، این شرکت یک پنجره دو روزه به مشتریان ارائه داد تا وانت های داخل فروشگاه یا هر وسیله دیگری را که قبلاً برای تعمیرات مانده بود جمع کنند. این دوره فیض سه شنبه منقضی شده است ، و اگر تاکنون برای بازپس گیری دستگاه خود از فروشگاه اپل بازدید نکرده اید ، با ناراحتی می گویم: شما قادر نخواهید بود قابل پیش بینی آینده .

سؤال سؤالات مربوط به بسته شدن در وب سایت اپل اعلام کرد که مشتریان می توانند آیفون های خود را ، ساعتهای اپل ، انتخاب کنند ، و چه نیست هر زمان که فروشگاه را باز کند – تاریخ در ابتدا برای تعیین شده است] 27 مارس که از آن زمان در یک سحابی "تا اطلاع قبلی " بعنوان شیوع اعلام شده است. شدت گرفت.

سخنگوی شرکت به گفت: اپل از طریق تلفن و ایمیل به مشتریان مشتریان مشتریان را دریافت کرد تا آنها را ترغیب کند تا دستگاه های خود را در این پنجره دو روزه بگیرند. خودی تجاری . با این حال ، برای مشتریانی که تماس اپل را از دست داده اند تلاش یا کسانی که ] در غیر این صورت مایل نبودند و یا نمی توانند جلوی یک فروشگاه را به موقع بگیرند ، متاسفانه دستگاه های آنها ، در حالت نامحدود قفل ماند.

سخنگوی Business Business Insider گفت: "ما هر كاری ممكن كردیم تا محصولات مردم به آنها برگردد." " مطمئناً افرادی وجود دارند كه به هر دلیلی محصولات خود را قبل از بسته شدن انتخاب نکردند و محصولات آنها در فروشگاه های ما است. "

برای دستگاه های به یكی از تعمیرات اپل ارسال شد. مراكز ، مشتريان تماس گرفته شده اين شركت را امتحان مي كنند تا حمل و نقل آنها را به طور مستقيم به [مالكان] هماهنگ كنند تا يك فروشگاه اپل براي وانت.

با چگونگی تحولات به سرعت در مورد شیوع coronavirus در حال تغییر ، هنوز مشخص نیست چه زمان اپل دوباره درهای خود را در خارج از سرزمین اصلی چین باز خواهد کرد. در حالی که اپل به طور آزمایشی شروع به بازکردن فروشگاه ها در آنجا کرده است – از سال ژانویه بسته شده است. پس از برخی تاخیر ، تعداد [جدید] های COVID-19 در چین نیز موارد به طور چشمگیری در هفته های اخیر سقوط کرد . در جای دیگر ، این آمار با سرعت نگران کننده ادامه می یابد. در ایالات متحده ، تعداد کل موارد گزارش شده بیش از در هفته گذشته دو برابر شده است و در روز جمعه ، در هر [15] در نیویورک تایمز بیش از 15،000 گذشته است.

.