ملانیا ترامپ Coronavirus PSA را به والدین تحویل می دهد

Barf Bag به بارف بگ ، یک گردهمایی سیاسی روزانه برای کمک به شما در مرتب سازی چرخه خبری آشفته ترامپ ، خوش آمدید.

بانوی اول ملانیا ترامپ اعلامیه خدمات عمومی را به "والدین والدین" تحویل داد آمریکا "در مورد شیوع مرگبار کوف 19 در روز جمعه. ترامپ از سالن های وایت هو هو در حالی که او یک یادآوری مهم را یادآوری می کند ، لحن قبر و در عین حال خوش بینانه را برافراشته است: اطمینان حاصل کنید که کودکان دستان خود را شستشو دهند ، همه چیز به موقع به حالت عادی برمی گردد و "ما هستیم. همه اینها با هم. "

اما اگر همه ما در این جمع باشیم ، این به رغم دستورالعمل هایی است که توسط دولت ترامپ داده شده است ، نه به خاطر آنها. آمریکایی ها جمع شده اند تا به صندوق های کمک متقابل و متفرقه حساب های نقدی برنامه اهدا کنند. در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ نگرانی های خود را مبنی بر اینكه [ثروتمندان قادر به گرفتن تست های covid-19 قبل از آمریكایی های متوسط ​​هستند ، ابراز نگرانی می كند (وی گفت: "… این داستان زندگی بود" ، وی گفت) و به فرمانداران می گوید كه سعی كنند كه دستگاه تنفس احتکار برای خود در حالی که هنوز هم می توانند ، یک حرکت بی فکر و بیرحمانه که بدیهی است برخی از ایالت ها و شهروندانشان را از سایر کشورها محروم تر می کند.

همه ما در این جمع نیستیم ، اما بسیاری از ما بدون کمک دولت تلاش می کنیم.


یک روز دیگر ، یک مطبوعات آشوب آور دیگر با بازیگران رئیس جمهور ترامپ ، توسط برخی از احمقان مفید و دکتر. آنوتونی فاشی ، انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی. راههای اصلی کنفرانس مطبوعاتی امروز شامل موارد زیر است:

ظاهراً خبرهایی برای ترامپ وجود دارد که آمریکایی ها در آنجا با علائم کووید 19 وجود دارند که قادر به آزمایش کووید 19 نیستند.

ترامپ ، نه یک پزشک ، به طور مستقیم با بعضی از علوم دکتر فاوسی ، یک دکتر لعنتی مخالف بود. از NBC News:

از فوچی سؤال شد كه آیا شواهدی وجود دارد مبنی بر وجود چنین دارویی – هیدروكسی كلروكین – كه ممكن است به عنوان یك اقدامات پیشگیرانه مؤثر علیه كروناویروس استفاده شود ، وجود دارد.

پاسخ داد.

با این وجود ترامپ گفت كه او احساس خوبی در مورد معالجه دارد و دولت فدرال پیش از این "میلیون ها واحد" از آنها دستور داده بود.

ترامپ بعد از الكساندر از وی خواست كه پیتر الكساندر NBC را "گزارشگر وحشتناك" بنامد. به آمریکایی هایی که می ترسند [about covid-19] چه می گویی؟ »

سپس این لحظه بود که دکتر فاوسی پس از ترامپ تماس گرفت بخش "وزارت امور خارجه عمیق" را اداره كنید.

او احتمالاً می اندیشید چطور وارد این آشفتگی شد. بنابراین ، ما دوستان!

همچنین ترامپ همچنان سرزنش خود را برای مقابله با این بحران از بین برد و گفت: "ما یک سیستم شکسته ، قدیمی و وحشتناک را به ارث بردیم … ما آن را برطرف کردیم." من ، برای یک نفر ، را دوست دارم بدانم که او در مورد چه فاکتی صحبت می کند!


  • سلام ، به یاد داشته باشید که چگونه مایکل بلومبرگ قول داد که یاران و کارمندان کمپین خود را در لیست حقوق و دستمزد خود نگه دارد تا ماه نوامبر ؟ بله ، خوب ، او دروغ گفت: تاجر میلیاردر و شهردار سابق نیویورک صدها نفر را برکنار کردند و آنها را در اقتصاد اقتصادی تاج و تشییع گذاشتند. [ Politico ]
  • معالجه کروناویسی یک زن بیمه نشده هزینه 34927.43 دلار او بود و مردم هنوز فکر نمی کنند که مراقبت های بهداشت جهانی باید در اولویت باشد. [ زمان ]
  • [جمهوریخواهان سنا] بسته امداد کروناویروس به دلایل بسیاری زباله مطلق است ، اما این دلیل وجود دارد که شاید در مورد آن چیزی نشنیده باشید: این می تواند محافظت کند. دانش آموزان معلول [ HuffPost ]
  • Mar-a-Lago is بسته ، عزیزم. [ نیویورک تایمز ]
  • اندرو یانگ 1 میلیون دلار در پاسخ به کورو ویروس اهدا می کند. این قطعاً به او کاری می کند که علاوه بر اینکه هر روز UBI خود را به مردم می دهد انجام دهد. [ نگهبان ]
  • رایگان. THEM.

.