Print screen presenting person working on computer, we can read copy saying Black Friday Deals for SaaS 2019

معاملات سیاه جمعه سیاه | وبلاگ Brand24

ما به خوبی می دانیم که هیچ چیز شما را از چیزهایی که در جمعه سیاه خریداری نکردید ، تعقیب می کند. ما مجموعه ای از بهترین معاملات SaaS Friday جمعه و سایبر دوشنبه داریم ، بنابراین شما واقعاً هیچ چیزی را از دست نخواهید داد.

کار خود را با نرم افزارهای درخشان با قیمت مناسب انجام دهید. از پایین ترین تخفیف ها برای خدمات و نرم افزار SaaS استفاده کنید ، از جمله ابزارهایی برای بازاریابی ، سئو ، منابع انسانی ، مدیریت پروژه ، تولید سرب ، اتوماسیون ، ابزارهای بازخورد و موارد دیگر.

اگر برخی از معاملات را از دست ندیدید نگران نباشید. پروژه هایی مانند KickSaaS وجود دارد که به معاملات سالانه منحصر به فرد SaaS دسترسی دارند. پس از عضویت ، آنها برای شما بهترین خبرنامه آنلاین را با ارسال تخفیف حداکثر 80٪ تخفیف برای شما ارسال می کنند.

 بنر با زمینه آجری سیاه با یک کپی که می گوید تخفیف ویژه در ابزارها در تمام سال در یک خبرنامه ارسال می شود. CTA می گوید subsrcibe.

در اینجا می رویم! بیایید لذت بردن از جمعه سیاه و دوشنبه سایبر را برای واقعی شروع کنیم.

NinjaOutreach یک بستر بازاریابی و تأثیرگذار در تأثیرگذار است.

این که بخواهید بلاگرها ، تأثیر گذاران اینستاگرام ، کانال های یوتیوب یا ستاره های TikTok را برای همکاری پیدا کنید ، NinjaOutreach را پوشش داده است. با استفاده از این ابزار می توانید برخی از برنامه های اضافی را رها کنید ، زیرا NinjaOutreach در حال حاضر ژنرال سرب ، خزیدن داده ها ، اتوماسیون ایمیل ، تجزیه و تحلیل کمپین ، CRM داخلی و موارد دیگر را دارد. با استفاده از این ابزار می توانید هر چیزی را از جستجوی گوگل وارد کنید و این ابزار به طور خودکار ایمیل ، سئو و سایر داده ها را اضافه می کند.

تخفیف : معامله مادام العمر ، برنامه FLEX با 360 دلار ، برنامه PRO با قیمت 720 دلار.
کد کوپن : لازم نیست.
نحوه فایده : می توانید تخفیف های خود را از اینجا بگیرید.
مدت معامله: 29 نوامبر ، 2019 – 30 نوامبر ، 2019

Brand24 یک برنامه قدرتمند و برنده جوایز برای نظارت بر رسانه ها است.

به صورت واقعی جمع می شود زمان همه ذکر های کلمات از پیش تعریف شده در رسانه های اجتماعی ، سایت های خبری ، وبلاگ ها ، وب سایت ها ، انجمن های گفتگو و منابع دیگر در دسترس عموم قرار می گیرد.
این ابزار محکم و مقرون به صرفه به شما کمک می کند تا شهرت آنلاین را کنترل و مدیریت کنید ، فعالیت های بازاریابی و رقبای خود را ردیابی و ارزیابی کنید ، بازخورد مشتری دریافت کنید ، فروش اجتماعی و سایر موارد را انجام دهید. این ابزار داده های مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به راحتی با یک گزارش بسته بندی شده از داده ها آنالیز کنید. گزارش مناسب ، برنامه تلفن همراه و اطلاعیه ها شما را به سرعت در هر زمان و هر زمان حفظ می کنند.


تخفیف: 50٪ تخفیف از هر برنامه ای به مدت 3 ماه.
کد کوپن : لازم نیست ، فقط اینجا کلیک کنید.
نحوه استفاده: قیمت به طور خودکار کاهش می یابد.
مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 2 دسامبر 2019. 19659012] Harmonizely ابزاری برای برنامه نویسی CalDAV است .

این یک راه حل معتبر ، بسیار ساده برای استفاده و سریع برای برنامه ریزی جلسات با مشتریان خود فراهم می کند. این که آیا شما به شما آموزش پیانو ، فروش املاک و مستغلات ، مشاوره در مورد پروژه ها یا تقریباً هر چیزی در این میان ، Harmonizely ابزاری برای شما است. شما می توانید به کلیه انواع تقویم ها ، و نه فقط به Google استاندارد خود ، وصل شوید. با استفاده از ادغام CalDAV ، می توانید به Zimbra ، Zoho ، FastMail ، NextCloud و موارد دیگر وصل شوید. Harmonizely با تقویم مورد علاقه خود همگام می شود و از رزرو دو برابر جلوگیری می کند.
تخفیف: 50٪ از اولین اشتراک خود را تخفیف می دهید.
کد کوپن: BLACKFRIDAY19
نحوه استفاده: از کارت کوپن در پرداخت استفاده کنید.
مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 6 دسامبر 2019 19659012] Sotrender یک ابزار تحلیلی و اعتدال در رسانه های اجتماعی است.

این اجازه می دهد تا کاربران بتوانند پروفایل های رسانه های اجتماعی برند خود را به یک ابزار وصل کنند تا عملکرد خود را تحلیل کنند. کاربران با کمک نمودارها و معیارهای متنوع می توانند بررسی کنند که استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی آنها تا چه اندازه موثر است. گزارش های تولید شده خودکار همچنین کاربران را قادر می سازد در تهیه گزارش خود به تنهایی وقت صرف کنند. در مورد اعتدال ، می توانید پست های ارگانیک و حمایت شده خود را در فیس بوک و همچنین مسنجر تعدیل کنید. اگر یک گزارش تخصصی تر لازم باشد ، تیم Sotrender می تواند گزارش های سفارشی را برای مشتری های خاص ارائه دهد ، مانند گزارش Google Maps یا گزارش مقایسه ای برای اینستاگرام.
تخفیف: 30٪ تخفیف از همه چیز (برنامه های اشتراک و گزارش های سفارشی).
کد کوپن: CYBERWEEK
نحوه استفاده: بهترین برنامه را برای شما انتخاب کنید و ذکر کد در گپ یا از طریق ایمیل ([email protected]).
مدت زمان معامله: 29 نوامبر 2019 – 6 دسامبر 2019.

SocialPilot یک مدیریت رسانه های اجتماعی نیز است [19459004

این کمک می کند تا مشاغل کوچک ، متخصصان رسانه های اجتماعی و آژانس های دیجیتالی با زحمت مدیریت اجتماعی خود را مدیریت کنند. با استفاده از این ابزار ، می توانید رسانه های اجتماعی خود را مدیریت و برنامه ریزی کنید ، تعامل را بهبود ببخشید و نتایج را با هزینه ای مناسب برای جیب تجزیه و تحلیل کنید. با در نظر گرفتن بالاترین ابزار انتشارات ، بیش از 1 میلیون کاربر در استراتژی های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود صرفه جویی کرده اند و 2 برابر زمان خود را صرفه جویی می کنند.
تخفیف: 20٪ از برنامه های ماهانه و سالانه تخفیف می دهد. کد کوپن:
SPFRIYAY20
نحوه فایده: کافیست به صفحه پیشنهاد بروید و ثبت نام کنید ، از کارت در هنگام پرداخت استفاده کنید.
مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 30 نوامبر ، 2019.

Nifty ابزاری برای مدیریت پروژه و همکاری گردش کار است .

این تیم های پروژه را هم ترازی می کند ، چرخه پروژه را تسریع می کند و گزارش پیشرفت را خودکار می کند. تیم های بزرگ و کوچک می توانند از پروژه های Nifty ، مباحثه ، وظایف ، اسناد ، نقشه راه و چت گروهی برای مدیریت پروژه ها ، چه در داخل و چه در محیط مشتری مداری استفاده کنند.

تخفیف: تخفیف ها در برنامه های استاندارد و حق بیمه اعمال می شود. .
معامله ماهانه: 40٪ تخفیف برای 4 ماه اول.
کد: NIFTY40MONTHLY
معامله سالانه: 20٪ تخفیف + 2 ماه به صورت رایگان.
کد: NIFTY20ANNUAL
نحوه استفاده: از کد کوپن در هنگام پرداخت استفاده کنید.
مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 17 دسامبر 2019.

Landingi سازنده صفحه فرود ، آسان و کشیدن و رها کردن است که برای صاحبان مشاغل ، کارشناسان بازاریابی طراحی شده است. و آژانس ها به طور یکسان .

بسته بندی شده با ویژگی های مفید و ادغام های شخص ثالث ، لاندینگ کاملاً برای هر کسی که لزوماً نیازی به ایجاد صفحه فرود در وردپرس ندارد ، کاملاً کار می کند. از یکی از قالب های صفحه صفحه 200+ استفاده کنید ، پنجره های جدید ایجاد کنید ، صفحات خود را با ویژگی تست A / B بهینه کنید و بیشتر از بهترین فعالیت های بازاریابی خود استفاده کنید!

تخفیف: تا 50 ٪ تخفیف ، بستگی به برنامه دارد.
کد کوپن: لازم نیست.
نحوه استفاده: پیشنهادی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و خرید را انجام دهید.
مدت معامله: 28 نوامبر 2019 – 3 دسامبر 2019.

Userlike نرم افزاری برای پشتیبانی وب سایت و پیام رسانی است .

با Userlike ، می توانید مستقیماً از وب سایت خود و برنامه های پیام رسان محبوب مانند Facebook Messenger ، WhatsApp ، Telegram و SMS با مشتریان خود گپ بزنید. Userlike که در آلمان میزبانی می شود ، حریم خصوصی داده ها را در اولویت قرار داده و سازگار با 100٪ GDPR است. نرم افزار آنها بسیار کاربر پسند است ، آسان برای پیمایش و اجرای ویجت گپ فقط چند دقیقه طول می کشد. با کمک Userlike ، می توانید روابط بهتر مشتری را برقرار کنید.

تخفیف: کاربران جدید 6 ماه از برنامه Team یا Corporate بهره مند می شوند.
کد کوپن: Userl1keBl4ck2019
چگونه سود: کد پرداخت را در پرداخت وارد کنید. صورتحساب ماهانه را انتخاب کنید.
مدت معامله: 29 نوامبر ، 2019 – 31 دسامبر ، 2019.

Kontentino ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی برای مدیریت موثر حساب های رسانه های اجتماعی است.

این جریان کاری شما برای تولید محتوا را در تیم های بازاریابی ساده تر می کند و فرایند تأیید محتوا را با مشتری ساده می کند. پست های رسانه های اجتماعی کاملاً سازمان یافته در یک مکان با تقویم بصری به شما کمک می کند تا کلیه محتوای رسانه های اجتماعی خود را در کلیه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی داشته باشید.

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی Kontentino ، یک ابزار SaaS ، که تخفیف ویژه ای را ارائه می دهد برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبر.

تخفیف: 1 ماه اضافی برای دوره آزمایشی شما (در کل 2 ماه کنتنتینو به صورت رایگان ، که شما را با هزینه سالانه 279 € ذخیره می کند).
کد کوپن: CyberMondayBrand24.
نحوه استفاده: از کد کوپن در صفحه پرداخت استفاده کنید.
مدت زمان معامله: 29 نوامبر 2019 – 15 دسامبر 2019.

User.com همه چیز است یک پلتفرم اتوماسیون بازاریابی یک راه حل برای تیم های بازاریابی ، فروش و پشتیبانی مشتری ارائه می دهد.

این شامل چندین ابزار ارتباطی (ایمیل ، WebPush ، پیام کوتاه ، کمپین های درون برنامه ای ، مرکز تماس ، گفتگوی زنده ، chatbot) ، CRM و ماژول های تحلیلی است. قلب user.com بخش اتوماسیون آن با رابط کاربری کشیدن و رها کردن کاربر ، انواع مختلفی از شخصی سازی محتوا و تقریباً 200 قالب اتوماسیون آماده برای استفاده است. این پلتفرم همچنین شما را قادر می سازد تا پایگاه دانش خود را با محتوای پشتیبانی از مشتریان در یادگیری در مورد خدمات و محصولات خود ایجاد کنید.

تخفیف: 40٪ تخفیف برای 1 سالانه پرداخت. 25٪ تخفیف برای پرداخت ماهانه برای سال 1 (فقط برای مشتریان جدید).
کد کوپن: مورد نیاز نیست.
نحوه استفاده: فقط برنامه را ثبت کنید. تخفیف در 24 ساعت آینده اضافه می شود.
مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 3 دسامبر 2019

تعقیب تعطیلات یکپارچه سازی ساده Slack است تا بتواند زمان اعضای تیم شما را پیگیری کند. در تعطیلات یا به دور از دفتر.

تیم شما می تواند بدون نیاز به یادآوری ورود یا وب سایت دیگری ، درخواست تعطیلات را مستقیماً در Slack بخواهد. به سادگی تایپ / تعطیلات را در هر کانال Slack یا دستورالعمل های روی صفحه دنبال کنید. شما همیشه می توانید بدانید که چه کسی در دفتر است و چه کسی نیست و به کسانی که در مرخصی هستند ، خسته نشوید.


تخفیف: 50٪ تخفیف برای 3 ماه اول.
کد کوپن: VACATIONFRIDAY19
نحوه بهره برداری: از کد کوپن موجود در صفحه پرداخت استفاده کنید.
مدت معامله: 22 نوامبر 2019 ، – 27 نوامبر 2019.

Vouchery.io یک بستر بازاریابی برای خودکارسازی تبلیغات شخصی شخصی تجارت مانند کوپن ، تخفیف ، مراجعه و وفاداری است.

این فناوری قابل برنامه ریزی بموقع با استفاده از مجموعه قوانین ، محرک ها و پاداش های خود ، به بهترین وجه مناسب ترین تبلیغ را در هر مرحله از سفر مشتری ایجاد می کند ، تا بتواند مارک ها را در ایجاد روابط معنادار و پایدار با مصرف کننده طراحی کند. در عین حال ، آنها برای جلوگیری از بازخرید جعلی و تقویت ROI تبلیغاتی ، ناهنجاری های موجود در استفاده از کوپن را رصد می کنند.

تخفیف: معامله مادام العمر در برنامه هاستلر و 50 درصد تخفیف برای اشتغال در راه اندازی و مشاغل.
کد کوپن: لازم نیست.
نحوه بهره مندی: ثبت نام حساب ، تخفیف به صورت خودکار اضافه می شود.
مدت معامله: 22 نوامبر 2019 – 2 دسامبر ، 2019

Senuto یک سکوی تحلیلی و مشاوره دانش بنیان است که می تواند در برنامه ریزی ، بهینه سازی و نظارت بر اقدامات خود در Google به شما کمک کند.

ماژول های اصلی Senuto Suite ردیابی موقعیت وب سایت و موقعیت رقبا ، تحقیق در مورد کلید واژه ها یافتن کلمات کلیدی عالی برای کمپین شما ، و ابزارهایی است که به شما کمک می کند تا کمپین های SEO خود را کنترل کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید و به راحتی رتبه بندی موتور جستجو را از طریق بازاریابی محتوا داده محور بهبود دهید ، فراموش نکنید که Senuto را چک کنید.
تخفیف: 40٪ تخفیف در برنامه سالانه. تخفیف با تخفیف 20٪ اضافی برای خرید در سال اضافه می شود.
کد کوپن: BLACKDEAL19
نحوه استفاده: پس از آزمایشی رایگان از کد تبلیغی در صفحه پرداخت استفاده کنید. [19659009] مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 6 دسامبر ، 2019.

Postfity یک برنامه ریز رسانه های اجتماعی است که به خصوص برای مبتدیان و شرکتهای متوسط ​​طراحی شده است.

این به شما کمک می کند تا هنگام انجام کار خود صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی را انجام دهید. بازاریابی رسانه های اجتماعی: اکنون دیگر نیازی نیست که به صورت جداگانه به هر حساب کاربری ارسال کنید و می توانید پست های خود را نیز در آینده برنامه ریزی کنید! Postfity به شما امکان می دهد تا تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود را به یک داشبورد پیوند دهید ، برنامه های خود را با یک تقویم مفید برای پست ها در آینده برنامه ریزی کنید و همچنین آمار تعامل را تحلیل کنید. می توانید هر دو پست و کاور را به Facebook ، LinkedIn ، Twitter و Instagram ارسال کنید. همچنین با ایده های ارسال همراه است!

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی Postify ، ابزاری SaaS ، که برای جمعه سیاه و سایبر دوشنبه تخفیف ویژه ای ارائه می دهد.

تخفیف: 30٪ تخفیف از تمام برنامه ها ، معامله عمر.
کد کوپن: blackfriday19
نحوه استفاده: کد را در پرداخت اضافه کنید.
مدت معامله: 28 نوامبر ، 2019 – 4 دسامبر 2019

CallPage ابزاری برای رشد مشاغل از طریق پیگیری تماس ، تجزیه و تحلیل و ایجاد تماس در فروش از طریق وب سایت آنها است.

آنها 100٪ متعهد هستند كه در افزایش نرخ تبدیل خود به شما كمك كنند و شما را در تبدیل بازدیدكنندگان وب سایت به مشتریان خوشحال یاری دهند. راه حل های Callpage با نوآوری برترین و سرویس کلاس جهانی بسته بندی شده است. با استفاده از این ابزار می توانید تعداد بیشتری از بازدید کنندگان وب سایت خود را به مشتریان خوشحال تبدیل کنید.

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی Callpage ، یک ابزار SaaS ، که برای جمعه سیاه و سایبر دوشنبه تخفیف ویژه ای ارائه می دهد ، چاپ می کند.

تخفیف: 50٪ تخفیف در کلیه برنامه های CallPage سالانه.
کد کوپن: BLACKFRIDAY50
نحوه استفاده: ایجاد حساب کاربری و استفاده از کد در هنگام پرداخت.
مدت زمان معامله: 28 نوامبر 2019 – 6 دسامبر 2019.

WhitePress یک بستر توزیع محتوا است.

آنها یک بازار نشر کاملاً خودکار را برای ساده کردن زندگی تبلیغ کنندگان و ناشران ایجاد کرده اند. آنها آژانس های روابط عمومی دیجیتال ، آژانس های رسانه ای و تبلیغ کنندگان را با صاحبان وب سایت و تأثیر گذار متصل می کنند. امروز با بیش از 3000 تبلیغ کننده با 8400 وب سایت در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی ویتسپرس ، خدماتی که تخفیف ویژه برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبر ارائه می دهد.

تخفیف: حداکثر 40٪ تخفیف برای انتشار مقالات در جمهوری چک ، مجارستان ، رومانی و اسلواکی.
کد کوپن: مورد نیاز نیست.
نحوه استفاده: به عنوان بازاریاب ، پروژه خود را ایجاد کنید و از قیمت های پایین تری لذت ببرید.
مدت معامله: 1 نوامبر 2019 – 30 نوامبر 2019

Delesign به شما امکان می دهد تا با به اشتراک گذاشتن سطح ارشد معتبر ، تمام پروژه های خود را طراحی کنید. طراح Delesign .

با Delesign ، دیگر نیازی به صرف وقت در استخدام ، مصاحبه یا آموزش طراحان نیست. فقط ثبت نام کنید ، پروژه های خود را ارسال کنید و آنها به بقیه اهمیت می دهند. پس از ثبت نام ، این تیم شما را با یک طراح معتبر سطح بالا Delesign مطابقت خواهد داد. طراح شما می تواند تمام پروژه های شما را از جمله طراحی وب ، ویرایش فیلم ، انیمیشن 2D ، رسانه های اجتماعی و کلیه اشکال طراحی گرافیک به اتمام برساند. Delesign همراه با ضمانت 15 روزه برگشت پول است که به شما امکان می دهد مقداری را که برای سازمان شما در معرض ریسک قرار می دهیم مشاهده کنید.

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی Delesign ، خدماتی که تخفیف ویژه ای برای جمعه سیاه و سایبر ارائه می دهد. دوشنبه

تخفیف: 60٪ تخفیف ماه اول Delesign.
کد کوپن: BLACKFRIDAY
نحوه استفاده: هنگام ثبت نام از کد BLACKFRIDAY استفاده کنید.
مدت زمان معامله: فقط 29 نوامبر 2019.

Adzooma یک پلت فرم مدیریت و بهینه سازی PPC برای تبلیغات Google ، Facebook و Microsoft است.

این ابزار مدیریت ساده کمپین ، بهینه سازی 24/7 و اتوماسیون صرفه جویی در وقت ، همه را در یک رابط واحد فراهم می کند. علاوه بر این می توانید عملکرد PPC را ردیابی کرده و بیش از حد / زیر هزینه را برجسته کنید تا نمره کیفیت خود را بهبود بخشید. این گزینه برای تنظیم بودجه از یک رابط واحد ، عملکرد بهینه در کلیه کمپین ها و ایجاد تغییرات در ثانیه وجود دارد.

 صفحه نمایش چاپ صفحه نمایش خانه صفحه Adzooma ، ابزاری SaaS ، که تخفیف ویژه برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبر ارائه می دهد.

تخفیف: از 98 دلار تا 498 دلار در سال صرفه جویی کنید.
کد کوپن: مورد نیاز نیست.
نحوه بهره مندی: در چت زنده پشتیبانی بپرسید.
مدت توافق نامه: فقط 29 نوامبر 2019.

GanttPRO ابزاری برای مدیریت پروژه است که با جیرا ، بر اساس نمودارهای گانت با یک منحنی یادگیری کوتاه یکپارچه شده است.

GanttPRO مقرون به صرفه ترین در رده خود ، انواع ویژگی های جالبی همچون مبانی اولیه ، برنامه ریزی خودکار ، مسیر بحرانی ، زمان سنج ، گزارشات ، نمای صفحه ، منابع مجازی و صادرات قابل تنظیم را به PDF ، PNG و XLSX ارائه می دهد.

 صفحه نمایش چاپ با ارائه صفحه اصلی Ganttpro ، ابزاری SaaS ، که برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبر تخفیف ویژه ای ارائه می دهد.

تخفیف: 70٪ تخفیف برای اولین پرداخت.
کد کوپن: مورد نیاز نیست.
نحوه بهره مندی: تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود. شما ثبت نام می کنید. [19659009] مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 2 دسامبر ، 2019.

Calamari مدیریت مرخصی و حضور و غیاب را آسان تر می کند.

این برنامه به شما امکان می دهد تا انواع تعطیلات ، تعطیلات و بیماری را برنامه ریزی و پیگیری کنید. ترک کردن. با استفاده از این ابزار می توانید حضور خود را با چراغها و برنامه های تلفن همراه و اطلاعیه های خودکار پیگیری کنید. Calamari با ابزارهایی مانند G Suite ، Slack ، Office 365 ، JIRA ، Basecamp ، Asana یکپارچه شده است.

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی Calamari ، یک ابزار SaaS ، که تخفیف ویژه ای را برای جمعه سیاه و سایبر دوشنبه ارائه می دهد.

تخفیف: 30٪ تخفیف برای اولین پرداخت (برنامه 1،3،6،12 ماه).
کد کوپن: BLACKFRIDAY
نحوه بهره مندی: بصورت رایگان ایجاد کنید حساب کوپن را روی صفحه پرداخت استفاده کنید و از آن استفاده کنید.
مدت معامله: فقط 29 نوامبر 2019.

Livesession یک نرم افزار تجزیه و تحلیل پخش مجدد جلسه است که به درک تجربه دیجیتال مشتری کمک می کند.

به راحتی می توانید جلسه با کیفیت بالا را جستجو ، بخش بندی و پخش مجدد کنید تا رفتار مشتری را در سایت ها و برنامه های خود تحلیل کنید. با استفاده از این ابزار می توانید نحوه تعامل کاربر با وب سایت خود و بهبود نرخ تبدیل خود ، ارائه پشتیبانی بهتر یا رفع اشکال در برنامه خود را ثبت کنید.

 صفحه نمایش چاپ با ارائه صفحه اصلی Livesession ، یک ابزار SaaS ، که تخفیف ویژه ای را ارائه می دهد برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبر.

تخفیف: 50٪ تخفیف برای اولین پرداخت.
کد کوپن: لازم نیست.
نحوه استفاده از : تخفیف به طور خودکار اعمال می شود ، ثبت نام کنید رایگان.
مدت معامله: 29 نوامبر ، 2019 – 2 دسامبر ، 2019.

TimeCamp ابزاری برای ردیابی خودکار زمان است که باعث افزایش بهره وری تیم ها و آزادکاران می شود.

این اجازه می دهد تا فعالیت های نظارت و حضور را ردیابی کنند. این شرکت بیش از 100 ادغام را با مدیریت پروژه ، همکاری تیمی ، ابزارهای حسابداری و بسیاری دیگر ارائه می دهد. شما نمی توانید آنچه اندازه گیری نمی کنید را بهبود بخشید. برای عملکرد پروژه به داده های غیرقابل انکار نیاز دارید. Timecamp به آنها می دهد.

 صفحه نمایش چاپ صفحه اصلی Timecamp ، یک ابزار SaaS ، که برای جمعه سیاه و سایبر دوشنبه تخفیف ویژه ای ارائه می دهد.

تخفیف: 20٪ تخفیف در طول عمر.
کد کوپن: Brand24
نحوه استفاده: برای حساب جدید ثبت نام کنید و کد را در [email protected] ارسال کنید.
مدت معامله: فقط 29 نوامبر ، 2019.

Woorise به ایجاد هدایای زیبا ، مسابقات ، نظرسنجی ها ، آزمونها و فرم های جذاب کمک می کند.

با استفاده از این ابزار و ویژگی های آن می توانید به راحتی مسابقات و تبلیغاتی را انجام دهید که باعث ایجاد فروش ، تعامل اجتماعی می شود و پیروان اجتماعی شما را رشد می دهد و فروش را افزایش می دهد.

 صفحه چاپی با ارائه صفحه اصلی Woorise ، یک ابزار SaaS ، که ارائه می دهد. تخفیف ویژه جمعه سیاه و دوشنبه سایبر.

تخفیف: برنامه رشد سالانه به قیمت یک ماه (54 دلار).
کوپن: BLACKFRIDAY
نحوه بهره مندی: ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان و ارتقا دهید [بااستفادهازکوپن
مدت معامله: 28 نوامبر 2019 – 4 دسامبر 2019.

Wishpond لیست ساخت ، ابزار تولید سرب را در کنار کمپین های ایمیل ، اتوماسیون بازاریابی و ادغام فقط برای 35 دلار.

این پلت فرم عملکردی متشکل از ویژگی هایی از قبیل صفحات فرود ، آزمایش تقسیم A / B ، طراحی پاسخگو ، بازاریابی ایمیل شخصی ، کمپین های قطره ای ، پنجره های وب سایت ، تبلیغات اجتماعی ، فرم ها ، تجزیه و تحلیل ، امتیاز دهی سرب ، ردیابی بازدید کننده و ادغام CRM .

تخفیف: 50٪ تخفیف برای اولین پرداخت.
کد کوپن: لازم نیست.
نحوه استفاده از کد: با کلیک بر روی GET Started و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید. شما این قیمت را تا زمانی که در طرح فعال هستند نگه دارید.
مدت معامله: 29 نوامبر 2019 – 2 دسامبر 2019.

من حدس می زنم انتخاب دشوار بود….<! –

->
<! –

-> <! –

->

<! –

    ->
    <! –

->

<! –

->

<! –

->
<! –

->
<! –

->

<! –

->
<! –

->
<! –

->
<! –

->

<! –

->
<! –

-> <! –

->
<! –

-> <! –

->
<! –

-> <! –

->
<! –

-> <! –

->
<! –
<! –

->
<! –

->
<! – ->
<! – <! –

->
<! –

->
<! – ->
<! – <! –

->
<! –

->
<! – ->
<! – -> <! -
-> <! –

->
<! – ->
<! – ->
<! –

->
<! –

-> <! –

->
<! –

->

.