مسافری که از Coronavirus-Hit به کشور باز می گردد ممکن است هزاران دلار برای آزمایش آنفولانزا بپردازد

پزشکان چینی در بخش یونونگ ، شهرستان شیائوگان در مرکز شیوع کرونور ویروس استان هوبئی در حال مشاهده نتایج سی تی اسکن ریه در یک مورد مشکوک.
عکس : STR / AFP ( Getty Images )

مرد میامی که پس از بازگشت از سفر به چین که در ژانویه احساس بیماری کرد ، با تعویض 3 میلیارد و 270 دلار پس از مراجعه به آزمایش ، برای تعیین اینکه آیا وی به ویروس ووهان آلوده شده است ، به قتل رسید. Miami Herald گزارش داد روز دوشنبه.

اسلت مارتینز آزو معتقد است كه از نظر وی غیرقابل مسئولیت است كه وی به پرسنل پزشكی مبنی بر احتمال ابتلا به او با SARS-CoV-2 ، كروناویروس پشت بیماری به نام COVID-19 كه در چین سرچشمه گرفته بود ، هشدار ندهد. گسترش جهانی . آمار رسمی مرگ و میر جهانی در حال حاضر به تعداد کمی از 2700 در حال حاضر به رسیده است ، با بیش از 80،000 مورد تأیید شده ، اگرچه سازمان بهداشت جهانی می گوید که یک بیماری همه گیر نیست . Azcue نمی خواست احتمالاً در شیوع ویروس نقش داشته باشد و به هروالد گفت که او به بیمارستان یادبود جکسون رفته است ، که پرستاران وی را با پوشیدن لباس های محافظ دریافت کرده و در اتاق خود ضد عفونی کننده آزاد کردند.

پرسنل بیمارستان به Azcue گفتند که تشخیص بیماری کرونوویروس نیاز به CT دارد. اسکن ، بنابراین او به جای آن ، آزمایش ساده آنفولانزا را انتخاب کرد. این خوشبختانه تأیید كرد كه آزكو هیچ چیز بدتر از آنفولانزای معمولی ندارد ، اما طبق گفته های هرالد ، ارائه دهنده بیمه وی ، بیمه عمومی كل ، برای وی 3200 دلار لایحه ارسال كرد. کارمندان بیمارستان گفتند که احتمالاً می تواند به 1400 دلار کاهش یابد ، اما تنها در صورت امکان Azcue سه سال مستندات ارائه می شود که نشان می دهد به دلیل شرایطی که قبلاً وجود داشته است ، آنفولانزا را نگرفته است. آنها همچنین گفتند كه طبق گفته های هرالد صورتحساب های بیشتری در راه است.

اگر برنامه دولت دونالد ترامپ مقررات قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) را باز نكرد ، برنامه Azcue وجود نداشت اگر مانع از انكار بیمه شدگان شود. کاخ سفید پیوندهایی را به مبادله فدرال ACA به سایتهای خارجی که چنین "برنامه های کوتاه مدت" را فروخته بودند ، اضافه کرد. طبق گفته واشنگتن پست ، علیرغم این که شرایط اصلی را برآورده نمی کند؛ این علاوه بر تلاش های دیگر دولت ترامپ برای تضعیف مفاد کلیدی قانون یا به طور کامل آن است. Azcue سالانه 55000 دلار درآمد کسب می کند و یکی از این برنامه های کوتاه مدت را برای کاهش حق بیمه خود از 400 دلار در ماه به 180 دلار در نظر گرفت ، طبق گفته هرالد.

حوادث بیمارانی که صورتحساب های پزشکی زیادی دریافت می کردند ، به شدت با نامتناسب در مراقبت از آنها کم می کنند. از ویژگی های بارز سیستم پزشکی سودآور ایالات متحده است – و اگر چنین اتفاقی بیفتد ، اگر چنین اتفاقی بیفتد و به اندازه کافی ناخوشایند باشد تا در یک ارائه دهنده خارج از شبکه خارج از شبکه یا بیمه گر پیدا کند ، ممکن است چنین شگفتی هایی وارد شود. بهانه دلخواه برای پرداخت نکردن . تحقیقات در سال 2019 نشان داد که 137 میلیون آمریکایی در سال قبل با مشکلات مالی از قبض های پزشکی مواجه بودند. مطالعه جدیدی که در این ماه توسط دانشگاه NORC در دانشگاه شیکاگو انجام شد ، نشان داد که احتمالاً حداقل هشت میلیون آمریکایی سعی در جمع آوری صورتحساب های پزشکی دارند ، در حالی که 12 میلیون نفر دیگر برای جمع آوری کمک های مالی اقدام به جمع آوری پول می کردند. این احتمال وجود دارد که [ تعداد کمی از این تلاشها تاکنون به اندازه کافی پول برای تأمین هزینه ها جمع کند. از سپتامبر 2019 حدود 27.5 میلیون نفر هنوز فاقد بیمه درمانی هستند ، اولین بار در طی یک دهه تعداد افراد بیمه نشده افزایش یافته است.

احتمال برخورد با یکی از این لوایح یک عامل اصلی رانندگی در آمریکایی ها از جستجوی مراقبت های پزشکی برای یک موضوع بهداشت خودداری می کنند. نظرسنجی گالوپ در سال 2019 نشان داد كه 68 میلیون آمریكایی یا تقریباً یكی از چهار نفر ، به دلیل هزینه در دوازده ماه قبل ، درمان را از دست داده اند. این سیستم را در یک دوره برخورد با بیماری خطرناک در سراسر جهان قرار دهید و چشم انداز آن عالی نیست.

دولت فدرال گفته است كه هزینه های را مانند قرنطینه های اجباری (كه می تواند [باشد] پرداخت می كند. برای افراد بیمه نشده که از چین باز می گردند ، بسیار گران است . اما در شرایط قبلی مانند شیوع ابولا 2014-2016 ، افراد هنوز در قلاب اسکناس بودند ، و آیا کمک های مالی بیشتر در آینده به منزله حق تصرف یک فدرال است. دولت قبلاً به سختی به [هزینههایسربار پاسخ اضطراری پرداخت کرده است. Azcue حتی به این بیماری مبتلا نبوده و یا حتی از نظر فنی نیز آزمایشگاهی برای آن انجام نشده است ، و این باعث می شود هزینه های وی کمترین نقص شود. در سراسر کشور ، به عنوان بسیاری از مردم تا زمانی که به وضوح بیمار نشوند ، به دنبال معالجه نیستند. اگر coronavirus جایزه در ایالات متحده را بدست آورد ، می تواند به گسترش در گسترش تجهیزات در پزشکی کمک کند که در آن SARS-CoV-2 قبلاً توانایی اثبات گسترش آن را دارد.

"وقتی کسی علائم آنفلوآنزا داشته باشد ، شما می خواهید که آنها مراقبت های پزشکی را انجام دهند ،" سابرینا کورلت ، مدیر دانشگاه و مرکز اصلاحات بیمه های سلامت ، سابرینا کورلت به Herald گفت. "اگر آنها یکی از این برنامه های ناخواسته را داشته باشند و بدانند که ممکن است بیش از آنچه می توانند از پس مراقبت برآیند ، در قلاب قرار گیرند ، بسیاری از آنها فقط این کار را نمی کنند ، و این یک نگرانی برای بهداشت عمومی است."

Azcue به Herald گفت ، "چگونه می توانند از شهروندان عادی انتظار داشته باشند كه اگر بیمارستانها منتظر هستند 3270 دلار را برای آزمایش خون ساده و سواب بینی از ما بگیرند ، 3 میلیون دلار را از بین ببرد؟"

میامی هرالد ]

.