مایکل بلومبرگ پس از فشار الیزابت وارن ، 3 زن را از NDA ها آزاد خواهد کرد

مایکل بلومبرگ پس از فشار الیزابت وارن ، 3 زن را از NDA ها آزاد خواهد کرد

تصویر : گتی

Barf Bag خوش آمدید به بارف بگ ، یک گردهمایی سیاست روزانه برای کمک به شما مرتباً به چرخه خبری آشفته ترامپ بپردازید.

امتیاز برای الیزابت وارن – پس از فراخوان مایکل بلومبرگ در مباحث چهارشنبه شب برای استفاده وی از توافق نامه های غیرعمد برای حل و فصل دادرسی آزار جنسی علیه او و شرکتش و ادامه فشار به او در شهرک CNN خود در پنجشنبه شب ، بلومبرگ اعلام کرد که او اکنون حاضر است سه زن را از NDA هایی که آنها امضا کرده اند آزاد کند.

او این گفته را داشت ، طبق نیویورک تایمز :

"اگر هر یک از آنها می خواهند از N.D.A خود آزاد شوند. آقای بلومبرگ در بیانیه گفت: "بنابراین آنها می توانند در مورد این ادعاها صحبت کنند ، باید با این شرکت تماس بگیرند و به آنها آزادی داده شود." وی گفت: "من طی چند روز گذشته تأملات زیادی در مورد این موضوع انجام داده ام و تصمیم گرفته ام تا زمانی که من این شرکت را اداره می کنم ، ما به توافق های محرمانه برای حل ادعاهای آزار و اذیت جنسی یا رفتارهای نادرست ارائه نخواهیم داد. رو به جلو. "

من مطمئن هستم که او" تأملات "زیادی را انجام داده است ، احتمالاً برای اولین بار ، تا چه اندازه واقعاً مکیده است:

در مورد NDA هایی که توسط زنان در ده ها دادخواست دیگر امضا شده است ، چطور؟

[ نیویورک تایمز ]


لطفاً این خنک کننده ، بسیار وحشتناک نیویورکر را بخوانید نمایه استفن میلر که با جزئیات کامل بیان می کند که چگونه توانسته است برنامه های ناتویویستی افراطی و راست گرای خود را در کاخ سفید تحت فشار قرار دهد.

در اینجا فقط چند قطعه ذکر شده است:

یکی از شرکت کنندگان در جلسه نوامبر خاطرنشان کرد که السالوادور سیستم پناهندگی کارآمد ندارد. میلر قطع کرد: "آنها به سیستم نیاز ندارند." او شروع به صحبت كردن در مورد مردم كرد ، سؤال كرد و سپس پاسخ ها را قطع كرد.

با پایان یافتن جلسه ، میلر دست خود را گرفت تا اظهار نظر نهایی كند. وی گفت: "منظور من این نبود که خیلی سخت گیر بیایم." صدایش افتاد. این فقط چیزی است که من به آن اهمیت می دهم. من خانواده ندارم من چیز دیگری ندارم این زندگی من است. "

و ، با تأکید بر خود من:

با مرز که عملاً پلمپ شده است ، میلر توجه خود را به سمت داخل می چرخاند. D.H.S. شروع به ارسال مأمورین مسلح از تیم های مرزی مرزی تیم های Swat به نیویورک ، شیکاگو و سایر شهرهای به اصطلاح پناهگاه کرده است ، جایی که اجرای قانون محلی همکاری های خود را با ICE محدود کرده است. "هیچ کس در D.H.S نمانده است. یک مقام ارشد وزارت به من گفت: "دیگر به میلر بگویم" دیگر "، یکی دیگر از مقامات در جلسه‌ای حضور داشت که در آن میلر از مأموریت دادن به مأموران ICE خواست که کودکان را از مدرسه بیرون بکشند.

[ نیویورکر ]


  • اشاره کرد به cinephile و نژادپرست بسیار ناراحت است که انگل در اسکار برنده شد و ترجیح می داد تولد یک ملت ، ببخشید ، با باد رفته بود.

  • پس از مدیر عامل اطلاعات ملی جوزف مگوایر حقیقت را گفت — که ولادیمیر پوتین می خواهد را ببیند] دونالد ترامپ مجدداً انتخاب کرد. و Maguire را با یک دکمه جایگزین ، ریچارد گرنل جایگزین کرد. [ واشنگتن پست ]
  • الكساندرا اوكاسیو كورتز از PAC جدید خود برای تأیید و حمایت از جمعی از زنان مترقی و عمدتا زنان لاتینكس استفاده می كند. [ نیویورک تایمز ]
  • جو بایدن ، پیت باتیگیگ ، ایمی کلوبوچار ، و (تا حدودی کمتر) پس از اعداد بزرگ سرمایه گذاری الیزابت وارن پول نقدی دارد. اگر آنها به ایده های جمع آوری سرمایه نیاز دارند ، من برای یک نفر پول خوبی می دهم تا ببینم Klob می تواند شهردار پیت را با یک صحافی خوب پرتاب شده در نوعی مسابقه قفس نابود کند! [ Politico ]
  • U.S. مقامات ظاهراً به Bernie Sanders گفته اند که "روسیه در تلاش برای دخالت در رقابت دموکراتیک تلاش می کند تا به فعالیت های ریاست جمهوری خود کمک کند." پاسخ برنی دقیقاً همان چیزی است که او باید بگوید: "من به صراحت اهمیت نمی دهم که پوتین می خواهد رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: از انتخابات آمریکا دور شوید و من به عنوان رئیس جمهور اطمینان خواهم داد که شما انجام دهید. " در مورد آنچه که در واقع به نظر می رسد این کمکهاست ، جزئیات اکنون پراکنده است. اما خوب است به یاد داشته باشید که به عنوان یکی از ناظران ، ، "اگر درست باشد ، دقیقاً مانند سال 2016 ، هدف در مورد نامزد مشخص نیست. هدف این است که اختلافات را از طریق افشای شکاف در گفتمان ما انجام دهیم. "
  • قانون گذاران جمهوریخواه در فلوریدا همچنان مایل به ایجاد مشکل برای افراد به ویژه افراد زیر 18 سال هستند. برای سقط جنین [ NBC News ]

.