مایکروسافت تأیید کرد که Xbox Series X از چهار نسل بازی پشتیبانی خواهد کرد

مایکروسافت تأیید کرد که Xbox Series X از چهار نسل بازی پشتیبانی خواهد کرد

امروز ، مایکروسافت سرانجام از بسیاری از مشخصات Xbox Series X آینده خود پرده برداشت ، اما این شرکت همچنین مواردی را که مساله مهم آن است به تفصیل شرح داد: چگونگی سازگاری کنسول با عقب. طبق گفته مایکروسافت ، سری X از "چهار نسل" بازی های Xbox پشتیبانی خواهد کرد ، چیزی که شرکت به سال گذشته به آن اشاره کرد.

"تعهد ما به سازگاری به معنی بازی های موجود Xbox One است ، از جمله بازی های سازگار با عقب Xbox 360 و بازی های اصلی Xbox ، نگاه کنید و بهتر از گذشته بازی کنید. "Phil X Spencer ، رئیس Xbox در یک پست وبلاگ نوشت. "بازی های مورد علاقه شما ، از جمله عناوین موجود در Xbox Game Pass ، از فریمورهای ثابت ، بارهای سریعتر و وضوح بهتر و وفاداری بصری بهره مند می شوند – همه بدون نیاز به کار برنامه نویسی. لوازم جانبی بازی Xbox One برای شما نیز آمده است. "

همچنین ویژگی جدیدی به نام" Smart Delivery "وجود دارد که اگر توسعه دهندگان و ناشران تصمیم به استفاده از آن گرفتند ، اساساً بازی های Xbox را به برنامه های جهانی تبدیل می کنند. در اینجا چگونگی توصیف مایکروسافت توضیح داده شده است:

این فناوری به شما این امکان را می دهد که یک بار یک بازی بخرید و بدانید – چه آن را در Xbox One و چه Xbox Series X بازی کنید – در هر نسخه ای که از Xbox می توانید نسخه صحیح آن بازی را بدست می آورید. بازی کردن ما در حال تعهد به استفاده از Smart Delivery در تمام عناوین استودیوی اختصاصی Xbox Game Studios ، از جمله Halo Infinite هستیم ، اطمینان حاصل می کنیم شما فقط باید یک بار عنوان بخرید تا بهترین نسخه موجود را برای هر کنسول Xbox بازی کنید. آنها تصمیم می گیرند که بازی کنند. این فناوری برای همه توسعه دهندگان و ناشران در دسترس است ، و آنها می توانند انتخاب کنند که از آن برای عناوینی استفاده کنند که ابتدا در Xbox One منتشر می شوند و بعداً به Xbox Series X می آیند.

مایکروسافت می گوید ما درباره سری X بیشتر می شنویم. در ماه های منتهی به E3 در ماه ژوئن. پیش بینی می شود کنسول این فصل تعطیلات را آغاز کند.