ماریا کری هرگز Snub A Grammy را فراموش نمی کند

ماریا کری هرگز Snub A Grammy را فراموش نمی کند

عکس : Tommaso Boddi / Stringer

اسرار نیست که آکادمی ضبط در حال حاضر یک آشفتگی داغ است . منظور من از مزاحمت داغ ، منظور من یک مزاحمت ادعایی برای آزار و اذیت جنسی ، سوء استفاده جنسی و نژادپرستی است.

مطمئناً نیازی به جستجوی توجیهات دیگری برای نفرت گرم قرمز من برای گرمی ها ندارم ، اما ماریا کری ، ملکه کریسمس ، او آن را به خود گرفته است تا دلیل دیگری برای من بیان کند: بی احترامی مداوم آنها به آواز او (و ترانه سرایی !! ) درخشش.

و سایه سزاوار است. با وجود دریافت 34 نامزد در سه دهه گذشته (هرچند هیچکدام از سال 2009 ؟؟؟؟؟؟) ، ماریا فقط 5 بار به Grammys اعطا شده است. تبعیض ، آزار و اذیت ، و تصمیم به مكرر غافل كردن یكی از تنها شبهات واقعی باقی مانده كه مهارت در واقع نگرش او را توجیه می كند؟ خوبم ممنون. [ توییتر ]


مشكل (سفید) آیكون فمینیستی گلوریا اشتاینم اخیراً داستانی از زمانی را كه او تقریباً با عبور از مسیرها با هم اکنون ] تجاوز به عنف هاروی واینشتین.

85 ساله توضیح داد: "یك دوست من بود كه سعی در ساخت فیلم ، یك فیلم از حقوق مدنی داشت و همه به من گفتند ،" اوه ، فقط هاروی واینشتاین این كار را خواهد كرد. "[19659010] دانستن آنچه در حال حاضر در مورد تاریخ طولانی وینشتین در مورد تجاوز و سوءاستفاده از قدرت می دانیم ، GRIM این است كه بشنویم كه این مردی است كه "همه" گفتند تنها شخصی است كه می تواند فیلم حقوق مدنی را تولید كند.

هیچ کس دیگری با نفوذ در همه هالیوود نمی خواست داستانی در مورد مقاومت حاشیه نشین مردم بگوید؟ فقط وینشتاین؟ لایک ها

استاینم می گوید جین فوندا او را در مورد وینشتاین هشدار داد ، اما چرا توضیح نداد. اشتاینم گفت ، "او هرگز نگفت چرا ،" اما من فهمیدم چرا ایده خوبی نیست. "

من شخصاً سؤالات زیادی درباره فیلم مورد نظر دارم. مهمتر از همه ، این که آیا تا به حال با یک تهیه کننده دیگر ساخته شده است یا اینکه این پروژه به طور کامل بسته شده است زیرا وینشتین تنها تولید کننده ای بود که به اشتاینم توصیه شد. باز هم ، دوست داشتنی [ Page Six ]


  • تازه مجرد ساندرا لی خودش خانه ای را خرید. [ مردم ]
  • دینا لوهان ممکن است مجبور به مراجعه به توانبخشی شود. [ Page Six ]
  • در حال پخش شدن در مجموعه فیلم جدید بن افلک در مورد اعتیاد و صداهای طلاق … بسیار شدید. [ مجله ما ]

.