فیس بوک یک بار تلفنی ساخته بود که فقط توسط افراد راست دست قابل استفاده است

فیس بوک یک بار تلفنی ساخته بود که فقط توسط افراد راست دست قابل استفاده است

دیروز من در اینجا با نویسنده استیون لوی در مورد کتاب جدید خود ، Facebook: The Inside Story صحبت کردم. امروز می خواستم بخشی از قسمت های مورد علاقه من از داستان را به اشتراک بگذارم ، با تمرکز بر گزارش های اصلی قابل توجه Levy. در حالی که قسمت های موردعلاقه خود را در اینجا به اشتراک می گذارم ، هنوز یک تن را ترک می کنم. این کتاب 527 صفحه است و یک رویداد به یاد ماندنی در صفحات بیشتر از نه اتفاق می افتد. من آن را برای هر کسی که می خواهد یک حساب جامع و واقعی مبتنی بر واقعیت 16 سال اول شرکت باشد توصیه می کنم.

لحظه های زیر تاریخ شرکت است و بنابراین با ضرورت این حساب کمی در همه جا احساس خواهد شد. من تصمیم گرفتم که این قطعه را به عنوان مصاحبه با خودم بسازم ، زیرا هنوز هیچ کس دیگری که می شناسم هنوز این کتاب را تمام نکرده است.

بگذارید شیرجه بزنیم – و اگر می خواهید کتاب بخرید ، می توانید آن را از یکی از لینک های موجود در اینجا انتخاب کنید.

داستانی کاملاً وحشی از اوایل فیس بوک که قبلاً گزارش شده بود ، اما قبلاً در مورد آن چیزی نشنیده اید؟

خوب ، زمانی بود که مارک زاکربرگ هک شد به ایمیل خبرنگاران برای دیدن آنچه در آن کار می کردند. . در سال 2010 Business Insider گزارش داد که در حالی که او هنوز در دانشگاه هاروارد بود ، مقاله مدرسه در حال بررسی ادعای برادران Winkelvoss مبنی بر اینکه ایده فیس بوک "دزدیده شده" است. زاکربرگ در پرونده های فیس بوک به جستجوی مواردی پرداخت که گزارشگران Crimson کلمه عبور اشتباهی را وارد کرده بودند ، سپس از آن دسته از آن رمزهای عبور اشتباه استفاده کردند تا با موفقیت به حساب های ایمیل خبرنگاران دانشجویی وارد شوند. وقتی این کار را کرد ، فهمید که یکی از خبرنگاران او را "خواب آلود" خوانده است ، اگرچه این روزنامه سرانجام به این نتیجه رسید که زاکربرگ چیزی از وینکلووس ها سرقت نکرده است.

من نمی توانم باور کنم من این داستان را قبلاً نشنیده بودم.

تنها وخیم ترین چیزی که زاکربرگ در سال های اولیه خود در مورد فیس بوک گفت:

در یک پیام فوری در حالی که او بود. هنوز هم در هاروارد ، پس از آنكه از درگیری با هیئت انضباطی موسوم به هیئت مدیره اداری جان سالم به در برد ، زكربرگ فوری این را به یك دوست ارسال كرد:

بعد از فارغ التحصیلی ، هیچ روزنامه و تابلو تبلیغاتی در مدارس وجود ندارد. فقط زمان های جدید یورک و دادگاه های فدرال haha ​​

تنها نتیجه مهم ترین تصمیم فیس بوک چیست؟

هنگامی که زاکربرگ شریل سندبرگ را به عنوان مدیر عامل خود استخدام کرد ، وی موضوعاتی را که مورد علاقه کمترین آنها بود به وی واگذار کرد. این شامل سیاستی بود که به نظر وی از سازمان کالا متمایز بود. در حقیقت ، محصول و خط مشی دو طرف یک سکه هستند – بدون توجه به دیگری نمی توانید یکی را با موفقیت مدیریت کنید. بخش عمده ای از حساب سه سال گذشته را می توان در تفویض عملیات سیاسی به Sandberg ردیابی کرد ، در حالی که تیم رشد قدرتمند شرکت – که به زوکبرگ گزارش می داد – بیش از هر چیز دیگری را بدست آورد. سیاست همیشه از پیام های ایجاد شده توسط تیم رشد عقب مانده است ، و این با طراحی سازمانی صورت گرفته است.

آیا زاکربرگ بلافاصله وقتی که برای او پیشنهاد شد ، درخواست دکمه مانند را می دید؟

این باعث می شود تعداد نظرات افرادی که در فیس بوک باقی مانده اند کاهش یابد. در حقیقت ، دکمه مانند تعداد را افزایش داد. این تیم بیش از 18 ماه قبل از اجرای نهایی بحث در مورد آن بحث كرد.

فیس بوك مدت هاست وجود پروفایل های "تاریك" یا "سایه" را انكار كرده است – در واقع ، صفحات فرود برای افرادی كه هنوز ایجاد نشده اند. حساب ها ، اما با اطلاعاتی در مورد دوستان و داده های دیگر از پیش جمع شده اند. رهبر پیشین تیم رشد ، چماتس پالیهاپیتیا ، در مورد این پروفایل ها چه گفت؟

از صفحه 222:

"اکنون Palihapitiya نشان می دهد که پروفایل های تاریک وجود داشته است ، و تیم رشد از آنها بهره برد. او می گوید فیس بوک با استفاده از نام و نامهای Facebook به عنوان کلمات کلیدی ، تبلیغات جستجوی خود را در Google انجام می دهد. او می گوید ، تبلیغات به آن پروفایل های تاریک غیر استفاده کنندگان پیوند می خورد که ظاهراً وجود ندارند. او می گوید: "شما می توانید نام خود را در اینترنت جستجو کنید و در یک پروفایل تاریک در فیس بوک فرود خواهید آمد." "و سپس شما مانند خوب خواهید بود ، آن را لعنتی کنید ، آن را پر کنید و بعد … ما یک دسته از دوستانتان را به شما نشان می دهیم."

اولین ایده محصول که فیس بوک از عمده فروشی وام گرفته است از یک شرکت دیگر ؟

به گفته عزرا کالاهان ، مدیر تولید اولیه و یکی از 20 کارمند اول شرکت ، این امکان را به افراد می داد تا پیام های وضعیت متن را ارسال کنند – ایده ای که در سال 2006 از توییتر گشود. پیدایش توییتر ، "در صفحه 259 می گوید:" به هیچ وجه نمی توانید – Twitter سریع محبوب شد ، بیایید این کار را در اینجا انجام دهیم . این اولین باری بود که ما مستقیماً کسی را از بین بردیم. "

در مورد نمونه اولیه تلفن فیس بوک که آن را تولید کرد ، چه می توانید به ما بگویید؟

پس از Ghostface Killah ، قبیله وو-تنگ قبیله ، نام خانوادگی آن GFK بود. فیس بوک ساخت تلفن به کارگران خودش را تکذیب کرد. ("این اولین باری بود که فیس بوک را به یاد می آورم که در فضای داخلی قرار دارد" – کالاهان.) این تلفن توسط ایو بهار طراحی شده بود و "دارای یک شیار غیرمعمول در سطح منحنی بود ، جایی که می توان با استفاده از انگشت شست حرکت کرد." این پردازنده توسط اینتل ساخته شده است ، همچنین "حسگر لمسی نوآورانه ای را ارائه می دهد که هم قفل گوشی را باز می کند و هم با یک حرکت واحد حرکت می کند." سنسور لمسی فقط برای افراد راست دست کار می کرد ، اما به هر حال فیس بوک با آن کار کرد. ("ما تصمیم گرفتیم که به افراد چپ دست اهمیتی ندهیم" ، یک کارگر ناشناس به لوی می گوید.)

جالب ترین ایمیلی که در تاریخ شرکت ارسال شده است چیست؟

از کسانی که در اینجا ارائه شده اند ، من چیست؟ d باید با یادداشتی که زوكربرگ به اوان اشپیگل ارسال كرد ، پس از آنكه اشپیگل پیشنهاد خرید را فاش كرد و فیس بوك اولین برنامه خود را ساخت تا مستقیماً با اسنپ چت رقابت كند. نامه الکترونیکی زاکربرگ به طور کامل می خواند: "امیدوارم از Poke لذت ببرید." (خنده دار است زیرا هیچ کس از استفاده از Poke لذت نمی برد.)

چگونه Google تلاش خود را برای خرید WhatsApp پیچید؟

صفحه 322: "در سال 2012 ، مدیر اجرایی که در این زمینه رایج بود ، ماریسا مایر بود. اما [WhatsApp co-founders] [Jan] كوم و [Brian] اكتون آن را دلگرم كننده ندانست كه هنگام مراجعه به دفاتر Mountain View گوگل برای جلسه ، مشاركت مایر به صورت ویدئویی كنفرانسی شد ، حتی اگر او در جایی دیگر در پردیس واقعی بود. "

بنیانگذاران واتس اپ چقدر جدی این ادعا را پیدا کردند که از محصول آنها برای ترویج سخنرانی در مورد نفرت ، طغیان لینچ و دیگر مضرات اجتماعی استفاده می شود؟

ظاهراً اصلاً اینطور نیست. برایان آکتون به لوی می گوید: "هیچ اخلاقی به فناوری وابسته نیست ، این افراد اخلاق را به فناوری پیوند می دهند." این مهم نیست که تکنسین ها قضاوت کنند. من دوست ندارم که یک شرکت پرستار بچه باشم. از آنجا که مردم در هند یا میانمار یا هرجای دیگر برای جرائم نفرت یا تروریسم یا هر چیز دیگری از یک محصول استفاده می کنند ، بیایید به دنبال این فناوری نباشیم و از مردم سؤال کنیم. "

یکی از تکنیک های رفتن به سندببرگ هنگام مصاحبه چیست توسط یک خبرنگار؟

یک همکار به لوی می گوید به خبرنگار که عصبی است ، "به امید بازجویی آسانتر" ،

چطور مستقیماً زوکربرگ و سندبرگ با افسر ارشد امنیتی خود الکس استاموس تعامل داشتند. دخالت انتخابات روسیه بر روی سکو؟

کمی تکان دهنده است. سندبرگ می گوید به ندرت با استاموس تعامل برقرار می کند و زاکربرگ هرگز ملاقات یک بر یک با او نداشته است.

نقل قول نماینده Sandberg در مورد این قسمت چیست؟

("آنها" در این مورد به هیئت فیس بوک مراجعه می کنند.)

"مردم بسیار ناراحت بودند. این یک کار بزرگ بود و فکر می کنم فکر کردیم که این هم یک معامله بزرگ است. فکر می کنم ما ناراحت بودیم و آنها ناراحت بودند. همه با هم ناراحت بودیم. منظور من این است که شما واقعاً ناراحت هستید و متوجه شدید که قدرت های خارجی یا هر کس سعی کرده است مانند انتخابات واقعاً دخالت کند ، ناراحت است. "

پس از خواندن این کتاب ، فکر می کنید کی Sandberg فیسبوک را ترک خواهد کرد؟

به محض اینکه او می تواند راهی نسبتاً برازنده برای انجام این کار بیابد.

آیا زاکربرگ از راه خود برای دلجویی از محافظه کارانی که هستند ، خارج می شود. منتقد فیس بوک؟

در اینجا درباره آنچه در صفحه 459 می گوید آمده است: "اگر شرکتی دارید که 90 درصد لیبرال باشد – این احتمالاً آرایش منطقه بی بی است – فکر می کنم شما مسئولیت دارید تا مطمئن شوید که از راه خود خارج شوید. و سیستمهایی بسازید تا اطمینان حاصل کنید که شما ناخواسته در حال ایجاد تعصب نیستید. "

آیا زاکربرگ سرگرم کننده است؟

" من برای سرگرمی بهینه نیستم. "او در صفحه 463 می گوید:

زاکربرگ برای محدود کردن رشد اینستاگرام پیش از آنکه بنیانگذاران آن شرکت را ترک کنند ، تلاش می کنند؟

اولا ، همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، با از بین بردن پیوندها به برنامه از عکس های ارسال شده توسط اینستاگرام تا خبرنامه. اما او یک قدم جلوتر با انکار بستگان مبنی بر امکان استخدام تقریباً به همان تعداد افراد که می خواستند ، رفت. این شامل درخواستی برای ساخت محصول پیام رسان مستقل اینستاگرام ، مستقیم ، بود که در نهایت قفل شد. (یک محصول مختلف پیام رسانی اینستاگرام ، Threads ، سال گذشته پدیدار شد.)

چگونه این روایت غالب در مورد کسب اینستاگرام فیس بوک را تغییر می دهد؟

من فکر می کردم این سؤال وجود دارد ، چرا بنیان گذاران از فیس بوک خارج شدند؟ روشن است که سوال واقعی اکنون مطرح است ، چرا زاکربرگ آنها را از سازمان خارج کرد؟ کوین سیستروم و مایک کریگر شرط کرده بودند که بتوانند با اتخاذ رویکردی متفاوت (البته آشکارا مرتبط با آن) نسبت به شرکت مادرشان سریعتر رشد کنند و این کار می کرد.

اما با شروع حدود سال 2017 ، زوكربرگ به تدریج زندگی خود را سخت تر كرد تا اینكه آنها را ترك كنند. چرا؟ من نمی دانم که آیا این ممکن است مربوط به یک سخنرانی داخلی باشد که زوکربرگ پس از وقوع انتخابات در مورد انتخاب شدن ، به تعبیر سرمایه گذاری سرمایه گذار بن هوروویتس ، "مدیر زمان جنگ" مطرح کرده است – این احساس که او دیگر نمی تواند گروهی از بنیانگذاران اکتسابی را به خود جلب کند. تعقیب حیوانات خانگی و مورد نیاز برای متمرکز کردن کنترل بر هر جنبه ای از عملیات. زمان خواهد گفت که آیا این تصمیم درستی بود یا خیر. اما حداقل در مورد اینستاگرام ، این یک خطای تاکتیکی به من اعتصاب می کند.

هسته غیرقابل برگشت فیس بوک چیست؟ چه ایده ای است که کل چیز را قدرت می دهد؟

اعتقاد كامل به "اتصال به جهان" – به شكل اينكه هر موجود زنده يك كاربر فعال روزانه يك محصول فيس بوك باشد – سرانجام تأثير مثبتي بر جهان خواهد گذاشت. زاکربرگ این نگرش را در صفحات پایانی کتاب خلاصه می کند:

"من فکر می کنم بسیاری از مردم محافظه کار تر بوده و می گویند ، باشه ، این چیزی است که من معتقدم باید اتفاق بیفتد اما من قصد ندارم با آن اشتباه بگیرم. چون خیلی می ترسم چیزی بشکنم من می ترسم از انجام بهترین کارهایی که می توانیم انجام دهم تا اینکه من از شکستن چیزهایی که اکنون داریم استفاده نکنم. من فقط فکر می کنم شانس بیشتری کسب می کنم و این بدان معنی است که کارهای بیشتری اشتباه می کنند. "

نظر فیس بوک در مورد The Inside Story این است:

" ما به آقای لوی دسترسی گسترده ای به مدیران خود دادیم ، که در مورد دردناکترین لحظات گذشته فیس بوک بودند. در حالی که ما با هر چیزی که وی گفت ، موافق نیستیم ، ما نیز چالش های او را توصیف نمی کنیم و برای حل آنها بطور جدی تلاش می کنیم. "

The Ratio

امروز در اخبار که می تواند درک عمومی از فناوری بزرگ را تحت تأثیر قرار دهد.

در حال بروزرسانی: فیس بوک ممنوعیت تبلیغاتی است که نوید درمان کورو ویروس را می دهند. این شرکت همچنین گفته است که اگر مردم را در معرض خطر قرار دهند ، پستهای دروغین راجع به تاج ویروس کاملاً از بین خواهد برد. (Rob Price / Business Insider )

Trending down: مقامات انتخابات حداقل در پنج ایالت با Facebook در تلاش خود برای حذف اطلاعات دروغین انتخابات از روی این پلتفرم برخورد کردند. . در بعضی موارد ، فیس بوک حتی پس از هشدار از عدم صحت احتمالات ، آهسته عمل کرده است.

روند نزولی: تقریباً در حدود سه چهارم آمریکایی ها اعتماد کمی به شرکتهای فنی مانند Facebook ، توییتر و Google از سوء استفاده از سیستم عامل های خود برای تأثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 جلوگیری می کند.

حاکمیت

⭐ برخی از شرکت ها قرار است توسط Google کسب شوند. برای جلوگیری از عدم ارائه معامله برای بررسی به کمیسیون تجارت فدرال ، هدفمندی از طریق دارایی های خود سوخته اند. اکنون که قدرت بازار Google تحت بررسی جدید قرار گرفته است ، FTC صدها مورد از این نوع معاملات را مجددا بررسی می کند. در اینجا اریک نوومر در بلومبرگ آمده است:

مقامات FTC شروع به بررسی دقیق این معاملات تا زمان پاییز گذشته کردند ، وقتی با نماینده ای از استارتاپی که توسط یک شرکت بزرگ فناوری خریداری شده بود در معامله ای که در آن بررسی نشده بود ، ملاقات کردند. با توجه به شخصی که با موضوع آشنا شده و خواسته است از وی در بحث مکالمات خصوصی نام برده نشود ، می توان زمان را بررسی کرد. مارك روزنبرگ ، محقق گروه ضد انحصاری دانشگاه ییل ، ​​دعوت را به عنوان "كاندیدای مطلقاً مناسب" برای بررسی تحت دستور ویژه جدید مطرح كرد. او همچنین پرچم دار شدن Google را از Apture ، خرید Blink آمازون و خرید Facebook از Beluga و Gowalla در فیس بوک عنوان کرد.

بازار تبلیغات نمایش آنلاین ، فرصتی چند میلیارد دلاری برای گوگل بود ، و موفقیت آن در توسعه فناوری تبلیغاتی اولیه بود. به یکی از شرکتهای با ارزش دنیا تبدیل شد. اکتسابها برای این تحول مهم بودند. گوگل در سال 2007 مبلغ تبلیغاتی DoubleClick را به مبلغ 3.1 میلیارد دلار در سال 2007 و شرکت تبلیغات موبایل AdMob برای 750 میلیون دلار در سال 2009 خریداری کرد.

الگوریتم جعبه سیاه Google Google کنترل می کند که ایمیل های سیاسی در صندوق ورودی اصلی شما چگونه است. برای نامزدهای ریاست جمهوری در سال 2020 ، اختلافات کاملاً واضح است ، حداقل در این آزمون. (منتقدین خاطرنشان كردند كه این آزمایش روی یك صندوق ورودی منفرد و استفاده نشده بود و شرایط صندوق ورودی در دنیای واقعی احتمالاً از جهات مهم متفاوت است.) (ادرین جفریس ، لئون یین و سوریا متو / ماركپ )

مبارزات انتخاباتی مایک بلومبرگ ، آلوده کردن اینترنت با فیلم های مستند و نقل قول های جعلی است ، ظاهراً با نگرانی کم و یا هیچ نگرانی در مورد عوارض جانبی سمی. این نویسنده استدلال می کند اگر در صورت عدم کنترل ، رویکرد او تهدید کند که جو را به خوبی مسموم می کند. (جولیا کری وونگ / The Guardian )

روسیه در تلاش است با ایجاد اختلاف نظر و قطبی کردن بیشتر رای دهندگان و سیاستمداران ، در انتخابات 2020 دخالت کند. اکنون ، مبارزات سیاسی و اندیشمندان با گسترش شایعات در مورد اینکه روسیه به کاندیداهای خاص کمک می کند ، به آنها کمک می کند. (چارلی وارزل / نیویورک تایمز )

با توجه به شیوع کروناویروس در ایالات متحده ، کارشناسان هشدار می دهند که این بیماری می تواند انتخابات 2020 را با ایجاد رای گیری برای مردم سخت تر کند. این قطعه استدلال می کند ، برای اطمینان از این که چنین اتفاقی نیفتد ، کنگره باید آراء نامه پستی را در سراسر کشور تأمین کند. (جان استوکس / سیم کشی )

اوراکل یک گروه غیر انتفاعی به نام پروژه پاسخگویی اینترنتی را که در حال فاجعه علیه بزرگ فناوری است ، تأمین می کند. این بخشی از استراتژی اوراکل برای مبارزه با رقبا مانند Amazon و Google است ، علاوه بر سرمایه گذاری اخیر این شرکت برای رئیس جمهور است. (نائومی نیکس و جو لایت / بلومبرگ)

ارتش ایالات متحده دستورالعملهای جدید اخلاق را برای استفاده از هوش مصنوعی در مخازن روبات های آینده و سیستم های تسلیحات هوشمند اتخاذ کرد. پنج ملاحظه این است که هوش مصنوعی: مسئولیت پذیر ، منصفانه ، قابل ردیابی ، قابل اعتماد و قابل کنترل باشد. (مت نواک / Gizmodo )

مدارس با استفاده از تلفن و نوار مچ دست برای ردیابی و نظارت دانش آموزان ، با وجود این واقعیت که این روش ها ممکن است در واقع چندان مؤثر نباشند. (آلفرد نگ / CNET)

زندگی عادی در Kashmir متوقف شده است ، جایی که یک خاموشی اینترنتی که توسط دولت هند ایجاد شده است ، هنوز تا حد زیادی عملی است. مشاغل مجبور بودند کارگران را اخراج کنند ، بیمارستان ها در تلاش هستند تا از بیماران مراقبت کنند و مردم عادی ناامید هستند. (پراناو دیکسیت / BuzzFeed )

چین در حالی که با شیوع کورو ویروس بی امان جنگ می کند ، در حال پخش لیست پخش تبلیغاتی قدیمی خود است. رسانه های دولتی در حال پر کردن تلفن های هوشمند با پیام های میهن پرستانه به منظور متحد کردن جمعیت هستند. اما به نظر نمی رسد که کار کنند ، زیرا مردم همچنان به صورت آنلاین از دولت انتقاد می کنند. (لی یوان / نیویورک تایمز )

صنعت

Clearview AI ، شرکت تشخیص چهره که ادعا می کند دیتابیس بیش از 3 میلیارد عکس دارد ، فقط گزارش داد که یک متجاوز کل لیست مشتری خود را به سرقت برده است. این شرکت با سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور قرارداد دارد ، گزارش می دهد Betsy Swan در Daily Beast :

در اطلاعیه ، که Daily Beast مورد بررسی قرار داد ، استارت آپ Clearview AI را برای آن افشا کرد. مشتریانی که یک متجاوز "دسترسی غیرمجاز" به لیست مشتریان خود داشته است ، به تعداد حسابهای کاربری آن مشتریان تنظیم کرده است و تعداد جستجوهایی که مشتریان خود انجام داده اند. در این اطلاعیه آمده است که سرورهای این شرکت نقض نشده و "هیچ گونه سازش سیستم یا شبکه Clearview" وجود ندارد. این شرکت همچنین اعلام کرده است که این آسیب پذیری را برطرف کرده است و متجاوز تاریخچه های جستجوی هیچ آژانس اجرای قانون را به دست نیاورد.

Google اعلام کرد که امسال بیش از 10 میلیارد دلار در دفاتر و مراکز داده در سراسر ایالات متحده سرمایه گذاری خواهد کرد. سوندار پیچای ، مدیر عامل این شرکت گفت كه این سرمایه گذاری ها باعث ایجاد هزاران شغل می شوند.

Google Translate با اضافه كردن پشتیبانی از پنج زبان جدید امروز ، جمعاً به 108 زبان رسیده است. این حرکت اولین افزودن زبانهای جدید به محصول ترجمه شده هوش مصنوعی Google در چهار سال است. (نیک استات / The Verge )

Facebook Asgard Wrath توسعه دهنده Sanzaru Games را با مبلغی نا مشخص به دست آورد. Sanzaru یک استودیوی مستقر و مستقل باقیمانده در Oculus Studios در اقدامی شبیه به کسب شرکت Beat Games در نوامبر گذشته بپیوندد. (Rebekah Valentine / GamesIndustry )

مدرسه خصوصی TikTok به طور محکم خود را به عنوان یکی از خرده فرهنگ های بسیاری از برنامه ها ، با هشتگ "#privates School" 396 میلیون بازدید به وجود آورد. جامعه با بچه های ثروتمند در اینستاگرام تفاوت دارد زیرا آنها کمتر به ثروت خود اهمیت می دهند ، و بیشتر مسافت پیموده شده کمدی که ثروت از آن برخوردار است. (Polly Smythe / معاون )

بچه ها به دنبال اسباب بازی ها بر اساس ستاره و کانال های مورد علاقه YouTube خود هستند. این روند تولید کنندگان و خرده فروشان است که با انواع جدیدی از شرکت ها در زمینه اسباب بازی ها و کالاهای تجاری کار می کنند تا بفروشند. (سهیل پاتل / وال استریت ژورنال )

Fraidycat یک برنامه جدید برای نگه داشتن زبانه ها در محتوای اینترنتی مورد علاقه خود است. این مجموعه همه موارد مورد علاقه اینترنت خود را در یک صفحه با خواندن آسان قرار می دهد ، دقیقاً مانند یک خواننده RSS فوق العاده. (نیک استات / The Verge )

یک تحقیق درمورد عمیق درباره اینکه چرا ما در غذای ناخالص در اینستاگرام وسواس داریم . این دور از هرج و مرج ، نیهیلیستی و سخت است. (آنا سامسون / معاون )

و سرانجام …

پاپ اضافه كرد كه به لیست چیزهایی كه كاتولیك ها باید از وعده تسلیم شوند ، می پرداخت. وی گفت: "ما در فضایی آلوده از خشونت کلامی بیش از حد ، کلمات توهین آمیز و مضر ، که توسط اینترنت تقویت می شود ، زندگی می کنیم."

یا به تعبیر همكارم راسل برادنت:

با ما

نكات ، نظرات ، سؤالات ، و بخش هاي مورد علاقه خود را در The Inside Story به ما ارسال كنيد: [email protected] و [email protected]