فیس بوک دوباره از برنامه مسنجر خود استفاده ساده می کند

فیس بوک دوباره از برنامه مسنجر خود استفاده ساده می کند

عکس : مارتین بیو ( گتی ) [طراحیمجددفیسبوکبرایبرنامهمسنجرخوددوچیز:1)پسازموفقیتاینویژگیدراینستاگرام،فیسبوکبهقالبStoriesتکیهکردهاستو2)بله،آندستهازگلدانهای چا واقعاً بدترین بودند.

در حال فیس بوک در برگه Discover ، قطبی برای ابزارها و بازی های تجاری مختلف ، از جمله سایر به روز رسانی ها برای کمک به ساده سازی طراحی برنامه پیام خصوصی است. این شرکت ابتدا برنامه هایی را برای تغییر در ماه آگوست اعلام کرد ، و اکنون گزارش TechCrunch را اعلام کرد که فیس بوک این هفته شروع به تغییر کرده است ، بنابراین ممکن است قبلاً متوجه شده باشید.

این یک 180 مورد کامل از فشار قبلی فیس بوک است تا برنامه را به صورت یک مرحله ای برای "ارتباط با همه مردم و مشاغل مورد نظر خود متصل کند" ، با بازی های نفسانی مانند ، خرید و چت روبات های گیج کننده برای خدمت به عنوان واسطه خودکار بین کاربران و مشاغل .

اکنون فیس بوک آن را جوش داده است فقط دو تب ، چت ها و مردم ، با دومی پیش فرض به صفحه برای Stories ، برجسته عکس و فیلم 24 ساعته فیس بوک کم و بیش فیس بوک کم و بیش از Snapchat خاموش (. اگرچه برای موفقیت بیشتر ). یک زیر برگه مجاور Stories نشان می دهد که دوستان در حال حاضر آنلاین هستند.

با توجه به موفقیت فیس بوک تاکنون با ویژگی های Stories Instagram Stories ، که به طور متوسط ​​ 500 میلیون کاربر روزانه از ژانویه ، جای تعجب ندارد. املاک و مستغلات این ویژگی و البته ، از آنجا که Stories همچنین تبلیغات را نشان می دهد ، بیشتر به [ Stories] کاربران به معنی درآمد بیشتر برای فیس بوک است.

اگرچه تخریب شده است ، هر محتوایی را که قبلاً در برگه کشف وجود ندارد خوب رفتم اکنون فقط باید به نوار جستجوی مسنجر دسترسی داشته باشید. اگرچه ، با توجه به اینکه کاربران اکنون باید به طور هدفمند به جستجوی آنها بپردازند ، ممکن است مشاغل از هرگونه ایده در مورد گسترش در سیستم عامل خاموش شوند. فیس بوک بلافاصله به درخواست اظهار نظر Gizmodo پاسخ نداد. سخنگوی این شرکت به TechCrunch گفت که فیس بوک همچنان متعهد به ارتقاء مشاغل بر روی سیستم عاملهای خود است و هنوز هم بخش مهمی از مسنجر را بازی می کند.

.