طبق یک dominatrix ، چگونه می توانیم در اتاق زباله بحث و گفتگو کنید

طبق یک dominatrix ، چگونه می توانیم در اتاق زباله بحث و گفتگو کنید

  • به گفته dominatrix لولا ژان ، بزرگ بودن در بحث زباله های سکسی ، نیاز به ایجاد فضایی برای آسیب پذیری عاطفی دارد. یادگیری نحوه خواندن علائم غیر کلامی فرد نیز به شما کمک می کند.
  • قبل از تلاش برای صحبت در سطل زباله ، اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما علاقه مند است و در مورد مرزها و کلمات و نشانه های ایمن صحبت کنید.
  • ژان برای ایجاد ترس از ناشناخته ها از سوالات بلاغی پیشنهاد كرد. او از توهین به شخصیت یک شخص یا فریاد زدن بر روی آنها جلوگیری می کند.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Insider مراجعه کنید.

در نمایش تلویزیونی "آموزش جنسی" در نتفلیکس ، خانم ساندس ، معلم مدرسه ، وقتی دوست پسر و معلم همکار آقای هندریکس درخواست می کند که او را در طول سکسپادهای جنسی خود صحبت کند ، دچار ناکامی می شود. او هیچ سرنخی برای شروع کردن ندارد و به سختی ناراحت به نظر می رسد که اولین تلاش های خود را انجام می دهد.

تجربه او برای گویندگان زباله های بار اول منحصر به فرد نیست.

خوشبختانه ، بحث زباله در اتاق خواب مهارتی است که می توان با تمرین یاد گرفت و طبق گفته های لولا ژان ، یک مربی جنسی 30 ساله و dominatrix که در زمینه زباله های بحث و زنگ زدگی تخصص دارد ، چند قانون اساسی وجود دارد. ژان حتی شغل خود را از آزار دادن به صورت کلامی در مردان انجام داده و به درخواست آنها از عمیق ترین ناامنی های خود تغذیه کرده است.

به گفته ژان ، در کثیف بودن صحبت کردن عالی است ، همه این است که در ارتباط عاطفی و آسیب پذیری ، و خواندن و واکنش به یک زبان بدن فرد.

"برای اینکه در بحث زباله ها خوب باشید ، باید فردی را که در حال صحبت کردن در سطل زباله است ، درک کنید. برای انجام این کار ، شما باید یک فضای غیر جسمی ایمن ایجاد کنید که آنها در معرض آسیب پذیری ترین آنها باشند و داوطلب شوند ، "انواع روشهایی که مایل به تخریب لفظی هستند ،" ژان به Insider گفت. شما نمی خواهید کسی باشید که همه این چیزها را برای آنها بگوید. این مبتنی بر Intel ای است که شما از آنها جمع آوری می کنید. "

در اینجا می توانید با ایمن و مؤثر در صورتی که تازه وارد زمین لرزه شده اید و آماده آزمایش هستید ، به داخل منطقه زباله سکس راه بروید و ایمن شوید.

قبل از اینکه یک سطل زباله را بیان کنید. کلمه ، اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما بازی است

اولین چیز برای اولین بار: گفتگو با زباله حداقل به دو نفر نیاز دارد و همه افراد باید قبل از غواص شدن به این عمل رضایت دهند.

اگر می خواهید زباله صحبت کنید. شما را روشن می کند ، با شریک زندگی خود بنشینید و به آنها توضیح دهید که چرا اینگونه است ، سپس ببینید آیا آنها می توانند در انتهای دریافت باز باشند. اگر آنها موافق باشند ، می توانید برخی از قوانین زمینی و نشانه های غیر کلامی را تنظیم کنید که می توانند به عنوان کلمات ایمن بدون کلمه عمل کنند.

ژان نشانه هایی مانند نوک انگشت را روی یک قسمت خاص بدن پیشنهاد می کند یا دو یا سه بار در سمت تخت ضربه می زند. یک ردیف ، از آنجا که ممکن است در حین زباله یک کلمه ایمن لغت برجسته ایجاد شود.

شما و شریک زندگی تان نیز باید در مورد هرگونه توهین یا کلماتی که باعث می شود در صورت هدایت آنها به سمت شریک زندگی خود صحبت کنید ، صحبت کنید. به عنوان مثال ، شخصی ممکن است دوست داشته باشد که در مورد زباله صحبت شود ، اما ممکن است فهمیده شود که "احمقانه یا حماقت" نامیده می شود ، ژان گفت ، بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که در همان صفحه هستید [ازسال19659006] "بسیاری از مردم مرزهای خاصی دارند." "شاید آنها واقعاً تخریب را دوست دارند ، اما مانند آنها هستند ، در مورد هوش من چیزی نگویند." "

اگر می خواهید گفتگوی زباله را در زندگی جنسی خود بگنجانید ، یادگیری و احترام به این مرزها مهم است. قبل از گفتن یک کلمه زباله تک.

ژان پیشنهاد کرد که عبارات احتمالی زباله را بنویسید و ابتدا آنها را به شریک زندگی خود در خارج از اتاق خواب بخوانید ، به عنوان روشی برای آزمایش اینکه آیا آنها در محیط صمیمی تر از استفاده آنها در امان هستند. شما هرگز نباید در یک جلسه گفتگوی زباله برای اولین بار و بدون برنامه بازی قرار بگیرید زیرا این امر می تواند منجر به عبور مرزهای عاطفی یا آسیب دیدن شریک زندگی شما شود.

از بسیاری از سؤالات بلاغی استفاده کنید و از توهین های مبتنی بر شخصیت خودداری کنید.

 آموزش جنسی [19659021] عکس: آقای هندریکس و خانم ساندز در "آموزش جنسی." منبع: آموزش جنسی / Netflix </p>
<p xmlns:xhtml= عبارت "بحث زباله" نشان می دهد که هدف اصلی این است که با هر وسیله ممکن کسی را بد اخلاق کنید ، اما ژان گفت برخی از روش های [انجاماینکارتنبلیانادرستاست

او در تجارت شخصی خود از توهین به شخصیت شخص خودداری می کند یا به نظر می رسد مگر اینکه آنها بطور خاص خواستار آن نوع توهین باشند.

در عوض ، او ترس از ناشناخته را ترجیح می دهد. این باعث می شود تا مشتری هایش از آنچه می تواند بعدی باشد ، هیجان زده و عصبی باشند به گفته ژان ، این شیوه پیش بینی صحبت کردن در مورد زباله ها مؤثرتر است و باعث می شود تجربه بازیگزارانه تر از ترسناک تر شود.

او با پرسیدن این سؤال ، مشتری را اذیت می کند: "آیا نگران هستی؟ آیا تو ترسیدی؟ بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد چیست؟ "

اگر شریک زندگی تان احساس عصبی می کند ، ژان پیشنهاد کرد با سؤالات کم اهمیتی که هیچ ارتباطی با رابطه جنسی برای ساختن رابطه ندارند ، شروع کنید.

" من شروع می کنم از کسی سؤالات خاصی را شروع کنم سرعت ، مانند ، ‚اوه ، شما چه چیزی برای صبحانه داشته اید؟ اسم بهترین دوست شما چیست؟ درباره آخرین باری که این کار را کردی به من بگویید ، "ژان گفت ، با افزودن سرعت این کار ، او چیزی جنسی و بازیگوش تر خواهد کرد ، مانند:" چند بار شما خورد کرده اید؟ "

ژان سپس به سؤالات آسیب پذیرتر و عمیق تر برای ارزیابی نوبت و ترس شخص پیش می رود.

او در مورد بزرگترین ترس های مشتری ، یا اینکه چگونه یک سؤال خاص با آنها نشست ، سؤال می کند ، و سپس از آن پاسخ برای تحریک جدید استفاده می کند. سوالات به عنوان مثال ، اگر او از مشتری در مورد دستگاه تناسلی خود سؤال کرد ، و او گفت که این سؤال باعث شده است که او احساس سیری کند و روشن شود ، او با سؤالات مرتبط با دستگاه تناسلی به آن مسیر ادامه می دهد.

اگر شریک زندگی شما در حالی که شما این سؤالات را می پرسید ، ژان گفت این نشانه است که شما به نت های مناسب ضربه می زنید و باید ادامه یابد. اگر اینطور نیست ، پس سعی کنید از آنها بپرسید که چگونه می خواهند احساس کنند ، آیا این ترسیده ، بی قدرت است ، یا بدرفتاری است و تا زمانی که آن واکنش جسمی را بدست آورید ، با سؤال های مختلف آزمایش کنید.

بعد از جلسه زباله صحبت کردن ، وقت خود را برای دبر کردن کنید.

ژان گفت این مهم است که پس از یک لحظه زباله سکس صحبت کنید تا در مورد چگونگی انجام آن صحبت کنید و از شریک زندگی خود ابراز قدردانی کنید.

بسیار عالی است ، و من دوست دارم که بتوانیم این کار را انجام دهیم. "

" با داشتن آن لحظه ها که دوست دارید ، "من گفتم که [demeaning thing to you] ، اما من هنوز به شما اهمیت می دهم. من واقعاً ممنونم که به من اعتماد می کنید که آن چیزها را بگویم. ""

با تشکر از شریک زندگی خود برای لحظه ای و تمایل آنها برای آسیب پذیر بودن ، می توانید تجربیات زباله های بعدی را برای شما و شریک زندگی خود ایمن و راحت کنید. .