سقوط WeWork آنقدر وحشی است که یک سریال تلویزیونی دوم را می گیرد ، این یکی برای اپل است

سقوط WeWork آنقدر وحشی است که یک سریال تلویزیونی دوم را می گیرد ، این یکی برای اپل است

WeWork سریال صابون یک شرکت در سال 2019 بود و داستان آن چنان وحشی بود که محور سریال های تلویزیونی دوم ، گزارش های مختلف است.

سری دوم توسط اپل و نمایش دهنده سریال اپل تی وی پلاس آمریکای کوچک ، طبق Variety توسعه خواهد یافت. (افشای: Little America اقتباسی از یک سریال توسط Magicine Epic است ، که متعلق به Vox Media است ، شرکت مادر Verge's . در پادکست WeCrashed دیوید براون از شبکه پادکست Wondery.

گزارش Variety نشان نمی دهد چه زمانی این سریال منتشر می شود. اما اگر این اتفاق بیفتد یا چه موقع ، داستان WeWork باید تلویزیون خوبی بسازد.

تابستان گذشته ، WeWork در جستجوی عرضه گسترده عمومی عمومی بود. اندکی پس از آن S-1 بیرون آمد – که از جمله موارد دیگر ، نشان داد که چگونه مدیر عامل آدام نویمان یک عامل خطر برای این شرکت است و چگونه همسرش یا یک معتمد خانواده اگر هر اتفاقی برای او افتاد ، مدیر عامل جدید را انتخاب می کنند – IPO از هم پاشید. .

سپس مشخصات نویمان وجود داشت که شامل برخی از داستان های در نهایت خرابکارانه بود. یکی در مورد این بود که چگونه نویمان یک بار جعبه غلات پر از علفهای هرز را روی یک جت خصوصی گذاشت. مورد دیگر مربوط به زمانی بود که مدت کوتاهی پس از شلیک هفت درصد از کارمندان خود ، به کارمندان عکس تکیلا داد. نویمان سرانجام انصراف داد و معادل نزدیک به 1.7 میلیارد دلار بسته خروج داد تا SoftBank این شرکت را تصاحب کند.

اولین سریال تلویزیونی در ماه دسامبر اعلام شد و در این فیلم نیکلاس برون ، که به عنوان پسر عموی گرگ معروف تر است ، در HBO جانشین شد. ، به عنوان نویمان. (افشای: ویرایشگر نسخه Verge's ، کوین نگوین ، با براون به دبیرستان رفت.) فیلمی درباره WeWork نیز در این آثار است ، Variety سال گذشته گزارش داد.