زندگی و کار در خارج از کشور می تواند بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد. در اینجا 4 روش برای مراقبت از خود بعد از ترک 5 سال پیش از ایالات متحده آمده است.

زندگی و کار در خارج از کشور می تواند بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد. در اینجا 4 روش برای مراقبت از خود بعد از ترک 5 سال پیش از ایالات متحده آمده است.

  • نیوشا دیویس نویسنده ای است که هم اکنون در تایلند زندگی می کند. شما می توانید با او در اینجا نگه دارید.
  • اکنون پنج سال متوالی در خارج از ایالات متحده زندگی می كند ، اما وقتی برای اولین بار به خارج از كشور به كره جنوبی نقل مکان كرد ، سلامت روان خود را ناامید كرد.
  • افسردگی و اضطراب وی تشدید شد ، و این حتی پس از حرکت به سمت شغل جدید در شانگهای ادامه یافت.
  • او شروع به مشغول مراقبت بیشتر از خود نمود ، از خدمات درمانی آنلاین استفاده کرد ، یک برنامه دارویی ایجاد کرد و به طور جدی جامعه را جستجو کرد.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

من در 21 سالگی برای اولین بار از سفر بین المللی مسافرت گاز گرفتم ، وقتی که برای تحصیل به خارج از کشور در دانشگاه آمستردام رفتم. من عاشق مسافرت در اروپا ، تجربه فرهنگ های جدید برای من و داشتن توانایی تسکین افسردگی و اضطرابم با علف های هرز قانونی و با کیفیت عالی شدم.

من عاشق ناشناس بودن زندگی در آمستردام برای من شد. غوطه ور شدن در یک فرهنگ متفاوت به من این آزادی و مجوز را داد که نه تنها از تجربه های جدید لذت ببرم بلکه زندگی در آنجا فرصتی برای دیدن زندگی از منظر سایر افراد به من داد. من به عنوان فردی که همیشه در تلاش برای یادگیری است ، می دانستم که اگر می خواهم هرچه بیشتر دانش در مورد جهان کسب می کنم ، سفر به نقش مهمی در زندگی من نیاز دارد.

تقریباً دو سال پس از فارغ التحصیلی از کارشناسی ، تصمیم گرفتم که زمان آن رسیده که دوباره آمریکا را ترک کنم. در پایان ، من تصمیم گرفتم در مورد "سال شکاف" انواع آموزش انگلیسی در خارج از کشور. پس از چند ماه درخواست ، من در یك اردوگاه زبان انگلیسی در داگو در كره جنوبی مشغول تدریس كودكان دبستانی شدم.

تقریباً بلافاصله همه چیز به سمت جنوب شروع شد و من احساس كاملاً غرق شدن كردم. هیچ آموزش واقعی برای شغل من وجود نداشت ، همین امر باعث شد که من به عنوان معلم نوبت اول بسیار مضطرب شوم. من همچنین استرس زندگی در دانشگاه – در کوهستان – را که با درهای چرخشی از بچه های جدید کره ای احاطه شده بود ، دست کم گرفته بودم تا هر هفته با آنها آشنا شوم. گذشته از مسائل مربوط به کار و زندگی ، سازگاری با فرهنگی بسیار متفاوت از غربی که قبلاً از آن استفاده می کردم نیز دلهره آور بود. من همیشه با افسردگی و اضطراب سر و کار داشته ام ، اما تا کنون از عنصر من ، مرا به حدی بیشتر تبدیل می کند.

سال بعد من به شانگهای نقل مکان کردم ، با این فکر که شغل بهتر در کلان شهرها پاسخ مبارزات من است. هشدار Spoiler: اینگونه نبود. چند سال دیگر طول می کشد تا افسردگی فلج کننده پیش از اینکه سرانجام زندگی خود را به دست بگیرم و تغییراتی را که برای پیشرفت در سبک زندگی من انتخاب کرده بودم ، شروع کنم. آنچه در حال حاضر انجام می دهم برای مراقبت از سلامتی ذهنی من هنگام زندگی در خارج از ایالات متحده است.


1. من هوشیارتر شدم

عکس: نیوشا دیویس در شانگهای در سال 2016. منبع: حسن نیت ارائه دهنده نیوشا دیویس

با افسردگی و اضطراب ، گفتگوی منفی برای من مسئله بزرگی است. از آنجا که من در مورد سلامتی ذهنی ام جدی گرفتم ، شروع به کار بیشتر در مراقبت از خود کردم. یکی از کارهایی که من برای مقابله با احساس عذاب و دلهره انجام دادم بسیاری از صبح ها احساس کردم ایجاد روال صبحگاهی برای خودم بود.

"روتین بسیار مهم است ، به ویژه هنگام عزیمت به یک کشور جدید ،" گفت: کریستین اسمیت ، MSW ، یک درمانگر و مربی بهداشت روانی که با مهاجران درگیر با سازگاری فرهنگی در محیط جدید خود ، انتقال زندگی و مدیریت استرس می گوید.

اسمیت پیشنهاد می کند که کارهای روزمره ای ایجاد کنید که ترکیبی از یوگا ، مدیتیشن و ورزش را به عنوان نوعی مراقبت از خود مراقب باشید: "ذهن آگاهی یکی از مؤلفه های اصلی تقریباً در تمام درمان های بهداشت روان است."

صبح جدید من روزمره شامل شروع هر روز صبح با مقداری قلب ، که نه تنها بدنم را سالم نگه می دارد بلکه به طور طبیعی اندورفین های من را تقویت می کند. من تمرین خود را با یک مراقبه راهنمایی دنبال می کنم ، که به من این امکان را می دهد تا ذهنم را آرام کنم و بر روی یک فکر مثبت یا قصد روز خود را شاد کنم.

برای مقابله با اضطراب و گفتگوی منفی ، عادت دارم که مواردی را ذکر کنم که در یک مجله سپاسگزاری از آنها تشکر می کنم. نوشتن مواردی که از آنها سپاسگزارم ، به من احساس امیدواری بخشیده است و یادآوری اینکه حتی در اواسط اوقات سخت ، همه چیز بد نیست.

"وقتی مردم به احساسات یا افکار منفی توجه نمی کنند ، این افکار تبدیل می شوند. اسمیت گفت: "حتی قوی تر است."


2. من از خدمات درمانی آنلاین استفاده کردم

عکس: نیوشا دیویس در هانوی ، ویتنام در سال 2017. منبع: حسن نیت ارائه دهنده نیوشا دیویس

من به عنوان یک زن سیاه چوگان ، من با مجموعه ای از چالش ها و سختی های منحصر به فرد در زندگی حرکت می کنم. بنابراین ، هنگامی که من در نهایت تصمیم گرفتم که به دنبال گفتگو درمانی باشم ، پیدا کردن ارائه دهنده ای که می تواند به عنوان یک زن سیاه پوست با من ارتباط داشته باشد ، مهم بود. به همین ترتیب ، من تصمیم گرفتم كه به حالت كنون (حداقل به صورت مجازی) برگردم و یك درمانگر پیدا كنم تا با آنلاك كار بصورت آنلاین انجام دهم.

اسمیت توضیح داد كه teletherapy همان اندازه گفتگوی درمانی حضوری مؤثر است و گزینه مناسبی برای افرادی است كه زندگی می كنند. در مناطق روستایی یا دورافتاده ، یا در مورد مهاجران و مسافران – در خارج از کشور.

وقتی می توان گفت نه تنها یک ویژگی مناسب را پیدا می کنیم ، بلکه چیزهای دیگری را که از نظر قانونی بالا و رو هستند ، اطمینان می دهند.

"در آمریکا ، مسائل بسیار سخت گیرانه هستند. بنابراین ، اگر در یک کشور مجوز دارید ، فقط مجاز به ارائه درمان به افرادی هستید که در همان ایالت زندگی می کنند ، "اسمیت گفت. "اگر به دنبال کسی هستید که به عنوان روانشناس یا رواندرمانگر تربیت شده باشد ، سایت آنها را بررسی کنید و ببینید که آیا آنها در روانشناسی یا کار اجتماعی تجربه و تجربه دارند."

از طرف دیگر ، در خدمات آنلاین درمانی نیز پیشرفتی وجود داشته است. مانند Talkspace و Better Help ، سیستم عامل هایی که به دنبال درمانگرهای دارای مجوز هستند که می توانند با شما به صورت آنلاین یا حتی از طریق پیام متنی کار کنند.


3. من یک برنامه دارویی را فهمیدم که برای من کار کند

عکس: نیوشا دیویس. منبع: حسن نیت ارائه دهنده نیوشا دیویس

یافتن داروهای ضد افسردگی در حالی که در چین بودند بسیار دشوار بود ، اما غیرممکن نیست. اطلاعات در اینترنت (و بصورت حضوری) متناقض بودند. در حالی که اجماع عمومی این بود که داروهای روانپزشکی در چین وجود دارد ، در مورد اینکه دقیقاً کدام ها را پیدا کردم ، سردرگمی وجود دارد.

به عنوان مثال ، در طی یک بررسی معمول ، تصمیم گرفتم از OBGYN که در بیمارستان محلی می دیدم بپرسم اگر می توانم داروهای ضد افسردگی را در شانگهای دریافت کنید. وی با تکان دادن دست خود را تکان داد و اصرار داشت که چیزی در چین نبود. واکنش او می تواند به دلیل عدم دانش واقعی در مورد این موضوع باشد زیرا او یک متخصص بهداشت روان نبوده است ، یا می توانست "چهره خود را نجات دهد" ، زیرا سلامت روان هنوز در چین بسیار سختگیر است.

خوشبختانه ، من من به انجام تکالیف خود ادامه دادم و به کشف مرکز بهداشت روانی شانگهای ، یک بیمارستان روانپزشکی که در سال 1958 تأسیس شد ، پایان یافتم. کلینیک بهداشت روان پزشکی و روان درمانی را نیز فراهم می کند ، و در اینجا بود که توانستم تجویز داروهای ضد افسردگی را دریافت کنم.

اگر در حال حاضر ضد افسردگی مصرف می کنید و می خواهید این کار را هنگام مسافرت ادامه دهید ، حتماً یک قرار ملاقات با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اولیه خود ترتیب دهید و در مورد برنامه های خود به آنها بگویید.

"[Psychiatric medications] برای جلوگیری از ناگهانی ، بسیار خطرناک است ، به خصوص اگر از آنها برای مدیریت افسردگی یا اضطراب استفاده می کنید ،" اسمیت گفت. "اگر داروی خود را در كشور خود مصرف می كنید ، مهم است كه با پزشك خود صحبت كنید تا دریابید كه آیا این دارو در كجا قصد دارید در دسترس شما باشد."

انجام کارهای خانه و آماده سازی از قبل در صورت امکان ضروری است. به یک برنامه دارویی مداوم نه تنها داروهای مختلف در سراسر دنیا از نظر حقوقی متفاوت است ، بلکه داروهای خاص شما نیز ممکن است در کشوری که به آن سفر می کنید در دسترس نباشد.


4. من یک جامعه پیدا کردم

عکس: نیوشا دیویس در شانگهای در سال 2017. منبع: حسن نیت از نیوشا دیویس

من در هلند تحصیل کردم ، اما یافتن دوستان و اجتماع به عنوان دانشجوی کالج بسیار متفاوت از تلاش برای انجام این کار است. ضمن پیمایش در نیروی کار ، یادگیری فرهنگ و زبان جدید ، و مقابله با سایر مشکلات زنان بزرگسالی روز به روز.

احساس انزوا و تنهایی برای مسافرینی که به کشور جدید سفر می کنند یا مسافرانی که از مکان هایی بازدید می کنند که با آنها ناآشنا هستند ، امری عادی است. 15 نخ سیگار در روز ، و احتمالاً بیش از آلودگی هوا و عدم فعالیت بدنی در مرگ زودهنگام تأثیر می گذارد.

اگر می خواهید در کشور میزبان خود اجتماع ایجاد کنید ، اسمیت پیشنهاد کرد که کار داوطلبانه یا مشغول انجام فعالیتهایی باشد که به آن اشتیاق دارید. .

"داوطلبانه نه تنها به شما امکان می دهد تا با افرادی که علاقه مشترکی به چیزی دارند که شما نیز نسبت به آن احساس شدت می کنید ارتباط برقرار کنید ، بلکه این یک راه عالی برای یادگیری در مورد فرهنگ و جامعه جدید شماست."

اسمیت ، که در حال حاضر در پورتو والارتا ، مکزیک زندگی و کار می کند ، گفت یکی از کارهایی که دوست دارد هنگام بازدید از یک شهر جدید انجام دهد ، جستجوی گروه های ملاقات آنلاین ، معرفی خود و سازماندهی نوعی ملاقات است.

یک درون گرا به حداکثر ، ماندن در داخل و منزوی کردن خودم از جهان ، به طور طبیعی برای من به وجود می آید. در تلاش برای ایجاد دوستان بیشتر و درک بهتر جامعه ، شروع به کلاس ها و کارگاه های مختلفی کردم که همیشه می خواهم آنها را امتحان کنم مثل رقص قطبی و مشروب فروشی. من همچنین عادت می کنم حداقل هفته ای یکبار با یک دوست جدید یا قدیمی ملاقات کنیم.

از هم اکنون من پنج سال متوالی در خارج از ایالات متحده زندگی کرده ام. همیشه استرس زا های مرتبط با مسافرت در زندگی من وجود دارد که نمی توان از آنها همیشه اجتناب کرد. خوشبختانه ، من در این کار تلاش کردم تا ابزارهای مختلفی را برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان خود در حالی که در خارج از کشور زندگی می کنم و جهان را تجربه می کنم استفاده کنم.