دونالد ترامپ جونیور از کشتن گوسفندان در معرض خطر لذت می برد

دونالد ترامپ جونیور از کشتن گوسفندان در معرض خطر لذت می برد

دونالد ترامپ جونیور
تصویر : گتی

دونالد ترامپ جونیور ، یک پسر کوچک باتلاق کوچک با موهای چرب و بسیار آشفته است ترکیب بدن که مرا به یاد عروسک استرچ آرمسترانگ می اندازد که برای یک تابستان کامل در آفتاب مانده است. هنگامی که او وقت خود را برای گرفتن الاغ خود را که توسط زنان توسط زنان به او داده شده نمایش یا را خراب نکرد ، برای محتویات توییتر خود پاره کرد ، شما احتمالاً می تواند او را در جایی پیدا کند که بتواند اسلحه بکشاند ، یا اسلحه بکشد ، یا در مورد صیقل دادن یا شلیک اسلحه خواب ببیند. پسر عاشق اسلحه ها است. یا حداقل او را خیلی دوست دارد. من نمی دانم که آیا عشق صفتی است که می تواند با هر کسی در خانواده ترامپ همراه باشد. اما در صورت امکان ، دون جونیور و اسلحه ها احتمالاً نزدیکترین چیزی است که به دست می آورد.

در لیست چیزهایی که او بیشتر در جهان دوست دارد ، پس از اسلحه احتمالاً اسلحه اما نوع دیگری است ، و مطمئناً تیراندازی است. همه چیز با اسلحه سرگرمی که وی بسیار از آن لذت می برد و سرگرمی که توسط مالیات دهندگان آمریکایی پشتیبانی می شود و از تأثیر سیاسی که پدرش در آن برخوردار است تسهیل می شود.

مطابق ProPublica ، سفری که ترامپ جونیور به مغولستان برد ، توسط منابع دولتی از هر دو کشور پشتیبانی شد ، در طی آن او یک گوسفند در معرض خطر را که به عنوان آرگیل شناخته می شود ، شکار کرد و کشت. با توجه به این که آرگیل بزرگترین گوسفند در جهان است ، تصور نمی کنم فرد به خصوص برای شلیک یک نفر مهارت داشته باشد (مخصوصاً در شب با دید لیزر ، همانطور که ترامپ) ، شما فقط باید با حیوانات وحشی بی توجه باشید ، که ، بدیهی است ، duh.

همانطور که معلوم است ، شما همچنین باید مجبور به شکار در آن منطقه باشید ، که استرچ آرمسترانگ را ذوب نکرد ، یا حداقل ، تا مدتی پس از شلیک و کشتن حیوان در معرض خطر . وی گفت: "شانس دولت مغولستان هركدام از اینها را با كسانی كه فرزند رئیس جمهور آمریكا نبوده است ، انجام داده است؟" وقتی در مورد مجوز صحبت كرد ، از كاتلین كلارك ، استاد دانشكده حقوق دانشگاه واشنگتن پرسید. حدس من این است که

مجوز مغول تنها دون جونیور نیست که اخیراً در آن دیده شده است ، همچنین موفق شده است در یکی از گیر بیفتد و خرس های گریزلی را شکار کند شمال غربی آلاسکا. او یکی از سه نفری است که مجوز شکار خرس ها در شبه جزیره Seward Alaska را دریافت کرده است ، و برای بعضی اوقات آنها هزاران برنامه دریافت می کنند .

ادی گراسر ، مدیر حفاظت از حیوانات وحشی برای گروه ماهی و بازی آلاسکا ، گفت که شانس ترامپ به همان اندازه هرکس خوب است و به شانس خالص رسید. اما به نظر می رسد که هیچ اقبال لازم نیست زیرا تنها سه مورد از 27 مجوز موجود ادعا شده است.

در پایان ، من حدس می زنم که پوشش نقره در این همه این است که فقط دو نفر دیگر به غیر از دونی جونیور علاقه مند به تیراندازی به خرس ها در آلاسکا بودند. این برد بسیار ناچیز برای کسانی است که شلیک حیوانات را "ورزش" یا "سرگرمی" نمی دانند ، اما با این وجود این یک پیروزی است که با این وجود من خواهم گرفت.

.