در مورد تغییر یا لغو برنامه های سفر خود به دلیل تاج ویروس اطلاعاتی را باید بدانید ، زیرا شیوع آن به همه قاره ها به جز قطب جنوب گسترش یافته است

در مورد تغییر یا لغو برنامه های سفر خود به دلیل تاج ویروس اطلاعاتی را باید بدانید ، زیرا شیوع آن به همه قاره ها به جز قطب جنوب گسترش یافته است

 • با گسترش کرونا ویروس ، با شیوع بیماری در کره جنوبی ، ایتالیا ، ایران و جاهای دیگر ، مسافران و ارائه دهندگان سفر مجبور می شوند تا دوباره در برنامه ها تجدید نظر کنند و تنظیم کنند.
 • اگر نگران ویروس هستید ، گزینه های شما برای لغو یا بازپرداخت بازپرداخت محدود است ، اما با ادامه وضعیت در حال توسعه ، احتمالاً با نزدیک شدن ویروس به سمت وضعیت همه گیر ، سیاست های بازپرداخت تغییر می کند.
 • آنچه در مورد لغو یا تغییر برنامه سفر در طول تاج گذاری وجود دارد می خواهید بدانید
 • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

با گسترش کروناویروس در سراسر جهان ، مسافران شروع به تجدید نظر در سفرهای کاری و تعطیلات می کنند.

بخش جهانی گردشگری در حال مهار رکود بزرگ است زیرا کشورهایی غیر از چین برای مهار شیوع بیماری ، محدودیت های مسافرتی و لغو خطوط هوایی در حال رسیدن به بازارهای جدید هستند.

"اگر قبلاً وسوسه ای برای دیدن کوراو ویروس به عنوان یک چین وجود داشت. یا مسئله آسیا ، پس از این تحولات این هفته باید تغییر در ذهنیت ایجاد شود ، "نیک وایت ، رئیس تحقیقات سفر و جهانگردی در GlobalData در نامه ای به Business Insider گفت. "با این خبر که 12 شهر ایتالیا در حال تعطیل شدن هستند و کشورهایی مانند اتریش و کرواسی اولین پرونده های خود را اعلام می کنند ، به راحتی آشکار می شود که احتمالاً این تأثیر در مقیاس جهانی احساس می شود که قبلاً پیش بینی شده بود."

شیوع ویروس بسیار سریع بوده است ، و نقاط مهم جدید تقریباً روزانه در سراسر جهان ظاهر می شود. علاوه بر چین ، شیوع شیوع در ایتالیا ، ایران و کره جنوبی نیز یافت شده است.

اگر قرار است با یک شیوع تایید شده به یک کشور سفر کنید ، ممکن است بتوانید سفر خود را لغو کنید و بازپرداخت کامل دریافت کنید.

خطوط هوایی در سرتاسر جهان – از جمله سه شرکت هواپیمایی اصلی ایالات متحده ، آمریکایی ، دلتا و یونایتد – مسیرهای منتهی به چین را به حالت تعلیق درآوردند.

با این حال ، سیاست های بازپرداخت بین ایرلاین های مختلف بسیار متفاوت است و بسته به مقصد شما بستگی دارد.

اگر به راحتی نگران سفر هستید ، زیرا نگران ویروس هستید ، شانس آن زیاد است ، حتی با بیمه مسافرت ، خواه آن را جداگانه خریداری کرده باشید یا از پوشش کارت اعتباری خود استفاده کنید ، بازپرداخت دریافت نخواهید کرد. [19659006تدRossman،یکتحلیلگرصنعتدرCreditCardscom،بهBusinessInsiderگفت:"تنهابیمهمسافرتیکهدرآنسناریومیتواندکمککند،هزینهایاستکهبرایپرداختهزینهاضافیپرداختمیکنید"اگرفقطازترسمسافرتوبیمارشدنخودرالغومیکنید،دلیلکافینیست"

افرادی که قبل از سفر خود مریض می شوند و نگران مسافرت با سیستم ایمنی ضعیف تر هستند ، ممکن است بتوانند خود را فراخوانی کنند. راسمن گفت:

در حالی که مسافران ممکن است شانس بهتری برای درخواست بازپرداخت یا لغو بلیط هواپیمایی یا هتل خود داشته باشند ، اکثر ارائه دهندگان مسافرتی فقط در صورت برنامه ریزی شما این پیشنهاد را ارائه می دهند. راسمن پیشنهاد کرد اگر کاملاً در برابر مسافرت در طول گسترش کروناویروس – حتی اگر می خواهید بدون ویروس به جایی بروید – پرواز کنید. که به جای پیاده روی و از دست دادن کل ارزش سفر خود ، هزینه تغییر برای پرداخت مجدد آن را برای تابستان یا به مقصد دیگری پرداخت کنید.

"حتی اگر واقعاً نگران باشید و نگران نباشید. نمی خواهید سفر کنید ، به جای لغو کردن آنها به دنبال تغییر برنامه باشید زیرا معمولاً در این مثال هزینه ها بهتر است. شاید شما می توانید سفر خود را برای بعداً تنظیم مجدد کنید یا مقصد دیگری را انتخاب کنید. " "شما احتمالاً برخی از هزینه ها را پرداخت خواهید کرد ، اما کل سفر را از دست نخواهید داد."

اوضاع به سرعت در حال تغییر است ، و با اعلام نقاط جدید و شیوع ، احتمال می رود که خطوط هوایی و سیاست های مسافرتی ادامه پیدا کنند.

ما سیاست های بازپرداخت و تنظیم مجدد شرکت های هواپیمایی اصلی زیر را تحت تأثیر قرار داده ایم و تأثیراتی که ویروس در مسیرهای آنها دارد. ما با پیشرفت این صفحه به روز رسانی خواهیم کرد ، بنابراین حتماً بررسی کنید.


Delta اولین هواپیمایی هواپیمایی ایالات متحده شد که چشم پوشی و لغو سفر را فراتر از چین گسترش داد.

عکس: یک مسافر منتظر هواپیمایی Delta است. پرواز. منبع: رابین بک / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

Delta در اوایل ماه جاری پروازهای مستقیم خود را به چین متوقف کرد ، با کمترین تقاضا باعث شد عملیات پروازها غیرقابل تحقق شود.

برای هرکسی که پروازهای آنها تحت تأثیر قرار نگرفت (به عنوان مثال مسافران) در دلتا رزرو کرد اما با یک شرکت هواپیمایی هواپیمایی از طریق کشور دیگری در حال گذر است) ، دلتا مسافرت خود را صادر کرده است و به مسافران اجازه می دهد پرواز را بدون هزینه تغییر دهند یا اینکه کلیه آنها را لغو کنند.

روز چهارشنبه دلتا فرودگاه سئول-اینچئون ، کره جنوبی را اضافه کرد.

دلتا همچنین سفر خود را برای سفر به برخی از شهرها در ایتالیا صادر کرد ، جایی که اخیراً شیوع بیماری کروناویروس شناسایی شده است.

مسافرانی که تصمیم به لغو پرواز خود می گیرند ، بازپرداخت دریافت نمی کنند. آنها می توانند در طی یک سال ارزش بلیط خود را برای پرواز جدید اعمال کنند.

اگر پرواز مسافر توسط Delta لغو شود ، شرکت هواپیمایی با دستورالعمل هایی از جمله نحوه ادعا در دسترس است. efund.

اگر چشم پوشی از سفر به برنامه سفر شما اعمال می شود ، می توانید با مراجعه به بخش "سفرهای من" از وب سایت Delta ، با کلیک بر روی "تغییر پرواز" ، و انتخاب گزینه مربوط ، پرواز خود را تغییر داده یا آن را لغو کنید.

کامل چشم پوشی از سفر چین و کره جنوبی برای سفر در نظر گرفته شده بین 24 ژانویه و 30 آوریل اعمال می شود. برای درخواست این درخواست ، سفرها باید قبل از 31 مه 20 تنظیم یا لغو شوند. چشم پوشی از مسافرتی برای مسافرانی که قرار است از آنجا پرواز کنند ، از طریق یا از طریق:

 • پکن ، چین (PEK یا PKX)
 • شانگهای ، چین (PVG)
 • سئول-اینچئون ، کره جنوبی (ICN) [19659005] چشم پوشی از سفر ایتالیا برای مسافرتهایی که بین 25 فوریه و 2 مارس تعیین شده است ، اعمال می شود. سفرها باید قبل از 2 مارس برای سفر تا 31 مارس تنظیم شوند یا لغو شوند. این چشم پوشی از مسافر برای مسافرانی که قرار است از آنجا پرواز کنند ، یا از طریق پرواز اعمال می شود: بولونیا ، ایتالیا (BLQ)
 • میلان-لیناته ، ایتالیا (LIN)
 • میلان-مالپنسا ، ایتالیا (MXP)
 • ونیز ، ایتالیا (VCE)

شرکت های هواپیمایی آمریکایی لغو سفر جدیدی را برای کره جنوبی صادر کردند علاوه بر سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ.

عکس: منبع: REUTERS / مایک بلیک

شرکت هواپیمایی آمریکایی نیز با کاهش تقاضا ، پروازهای خود را به چین لغو کرد ، و به طور آزمایشی قصد داشت پرواز را از اواخر آوریل آغاز کند.

مسافرانی که در پروازهایی برنامه ریزی شده بودند که هنوز کار می کردند ، یا اینکه به مقصد دیگری پرواز می کردند

مسافران به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ می توانند پروازهای خود را تغییر دهند ، سفر را به تعویق بیندازند یا بلیط خود را بدون تغییر یا هزینه کنسل کنسل کنند.

کسانی که به سئول سفر می کنند ، کره جنوبی می تواند پروازهای خود را تغییر داده یا به تأخیر بیاندازد ، اما اگر تصمیم بگیرند که این سفر را به طور کلی فراخواند ، مجبور به پرداخت هزینه های لغو شده است. آنها همچنین می توانند مبدا یا شهر مقصد خود را به توکیو تغییر دهند.

مسافران می توانند با مراجعه به صفحه "یافتن سفر" و انتخاب "سفر تغییر" ، یک بار تغییر آنلاین ایجاد کنند. [درنوارابزار

برای هر گونه تغییر دیگر ، مسافران باید با شماره تلفن 800-433-7300 از ایالات متحده ، یا با شماره تلفن مربوطه در این صفحه ، با رزرو تماس بگیرند.

چشم پوشی از سرزمین کامل چین برای مسافرت درخواست می کند. برنامه ریزی شده بین 24 ژانویه و 24 آوریل ، تا زمانی که بلیط ها تا 24 ژانویه خریداری شده اند. سفر باید برای سفر تا تاریخ 1 ژوئن سال 2020 برای درخواست چشم پوشی تنظیم شود. چشم پوشی از مسافرتی برای مسافرانی که قرار است از آنجا پرواز کنند ، از طریق یا از طریق پرواز اعمال می شود:

 • پکن ، چین (PEK یا PKX)
 • شانگهای ، چین (PVG)

لغو سفر هونگ کنگ برای سفر برنامه ریزی شده بین ژانویه اعمال می شود. 28 و 24 آوریل. سفرها باید برای سفر تا 30 ژوئن تنظیم شود یا قبل از موعد مقرر در تاریخ لغو شود.

سئول اینچئون ، کره جنوبی چشم پوشی از سفر برای سفر برنامه ریزی شده بین 24 فوریه و 24 آوریل درخواست می کند. سفر تا 30 ژوئن.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد چشم پوشی از سفر به این صفحه مراجعه کنید.


یونایتد نیز به همین ترتیب یک پوسته سفر کره جنوبی را اضافه کرد.

عکس: هواپیماهای هواپیمایی یونایتد در فرودگاه بین قاره ای جورج بوش در هیوستون. منبع: PRESS ASSOCIATED

اگرچه یونایتد پروازهای خود به چین و هنگ کنگ را نیز لغو کرده است ، اما چندین مسافرت برای مسافرانی که قصد سفر به منطقه را دارند ، صادر کرد. این هفته کره جنوبی چشم پوشی کرد.

شرکت هواپیمایی به مسافران اجازه می دهد پرواز خود را بدون هزینه تغییر یا تعویق دهند. مسافرانی که قرار است به مقصد چین و هنگ کنگ پرواز کنند نیز می توانند پرواز خود را لغو کنند و بازپرداخت کامل دریافت کنند.

چشم پوشی از سفر کامل چین برای سفر در نظر گرفته شده برای سفرهای بین 24 ژانویه و 30 آوریل. سفرها باید برای سفر تا 30 ژوئن تنظیم شود. ، یا قبل از تاریخ اصلی سفر ، لغو کنید تا درخواست خودداری شود. چشم پوشی از مسافرت برای مسافرانی که قرار است پرواز ، یا از طریق پرواز انجام دهند اعمال می شود:

 • پکن ، چین (PEK)
 • چنگدو ، چین (CTU)
 • شانگهای ، چین (PVG)

اصطلاحات مشابه اعمال می شود پرواز به ، یا از طریق هنگ کنگ ، برای مسافرتهای بین 28 ژانویه و 30 آوریل انجام شده است.

مسافرانی که قرار است از 24 فوریه تا 30 ژوئن پرواز خود را از طریق سئول اینچئون کره جنوبی انجام دهند ، از طریق یا از طریق سئول اینچئون ، کره جنوبی ، قادر به تغییر پرواز باشند هزینه سفر تا 30 ژوئن است. بازپرداخت برای مسافران سئول در دسترس نیست.

برای تغییر یا لغو پروازهای خود ، به صفحه "مشاهده رزرو خود" مراجعه کرده و "تغییر پرواز" را انتخاب کنید. "اگر واجد شرایط بازپرداخت هستید ، شما می توانید آن را در این صفحه درخواست کنید.

می توانید اطلاعات کامل چشم پوشی از سفر را در اینجا مشاهده کنید.


JetBlue از تغییر و لغو هزینه های کلیه رزروهای جدید خودداری خواهد کرد.

عکس: منبع: دیوید اسلوتنیک / Business Insider

JetBlue به هیچ یک از مناطق آسیب دیده پرواز نمی کند ، اما گفت چهارشنبه آره که می تواند هزینه های تغییر و لغو هرگونه رزرو جدید را که از روز پنجشنبه 27 فوریه شروع می شود ، به حالت تعلیق درآورد.

این چشم پوشی برای کلیه رزروهای ساخته شده از طریق 11 مارس ، برای سفر تا 1 ژوئن سال 2020 اعمال می شود. اقتصاد اساسی.

در بیانیه ای ، هواپیمایی گفته است که این اقدام به منظور افزایش اطمینان مشتری برای هر کس که در حصار باشد در مورد رزرو یا نبود سفر به دلیل شیوع آن طراحی شده است.


British Airways پروازهای پکن و شانگهای را لغو کرد .

عکس: هواپیماهای British Airways Airbus A320neo در یک روز تابستان در آسمان آبی در فرودگاه بین المللی آتن AIA LGAV / ATH در یونان ، در تاریخ 15 ژوئیه سال 2019 در حال پرواز بودند. منبع: نیکلاس اکونو / نوروپتو از طریق گتی ایماژ

British Airways آن را لغو کرد پروازهای عادی به پکن و شانگهای تا 17 آوریل.

شرکت هواپیمایی برای افرادی که در آن پروازها رزرو کرده اند بازپرداخت یا تغییر هزینه مجدد را ارائه می دهد – می گوید که در تاریخ های بعدی اطلاعات اضافی ارائه می دهد.

در حالی که هوا. خط هنوز به مقصد هنگ کنگ پرواز می کند ، به مسافران اجازه می دهد تا قبل از 31 ماه مه سفر خود را به تعویق بیندازند.

این هواپیمایی همچنین برای مسافرانی که به شمال ایتالیا پرواز می کنند ، چشم پوشی از سفر را ارائه می دهد. مسافرانی که تا تاریخ 2 مارس مسافرت می کنند می توانند سفرهای خود را برای هر زمان دیگری در ماه مارس تنظیم مجدد کنند.

برای ایجاد تغییرات ، هواپیمایی می گوید که به صفحه "مدیریت من رزرو" یا از طریق تماس با شماره های +44 (0) 203 250 0145 مراجعه کنید. [19659076]