در اینجا عکسی از One Tree Hill Cast Reunion آورده شده است

در اینجا عکسی از One Tree Hill Cast Reunion آورده شده است

وقتی من در کلاس نهم بودم ، دو نمایش تلویزیونی شروع به کار کردند تا تعریف کنند. بخش قابل توجهی از تجربه نوجوانی من است. یکی ، O.C. ، به نوعی از وضعیت فرهنگی گسترده بدست آورد و همچنین دبیرستان را برای من ویران کرد و این باعث شد که فکر کنم سرگرم کننده باشد. دیگری ، One Tree Hill ، چاد مایکل موری و هیلاری برتون را داشت ، که دومی یکی از معدود بازیگران تلویزیون با موهای مجعد بود.

عشق من به One Tree Hill روشن ، نیرومند و مختصر سوزاند ، زیرا من فقط طی دو فصل این کار را کردم. من فقط به طور مبهم طرح را به یاد می آورم — موری و جیمز لافری با برادرهای نیمه دوم بازی می کنند که هر دو ستاره بسکتبال دبیرستان هستند و به همین دلیل رقبا هستند که درام اولیه را تشکیل می داد ، اما تعداد زیادی از نوجوانان نیز شگفت آور هستند و ازدواج می کنند و یک قتل اتفاق افتاد. در آنجا جایی اما اوایل تولد بود ، موری در اولویت خود بود ، و برتون موهای فرفری را در عصر آهن Conair مسطح پذیرفت ، و بنابراین این نمایش کتاب مقدس من بود.

One Tree Hill برای نود SEASONS دوید و در سال 2012 به پایان رسید. و طبق E! روز شنبه آنلاین ، بسیاری از بازیگران در یک رویداد خیریه دوباره به هم پیوستند. در اینجا آنها هستند! 19659003] به یاد ندارم که نیمی از این افراد چه کسانی باشند ، اما یادم است که قسمت پایلوت را روی نیمکت والدینم تماشا می کردم ، احتمالاً چیزی از Abercrombie & Fitch پوشیده بود و کاملاً از کمال ناب بودن این "نوجوانان" تلویزیونی و آشفتگی آنها شکسته بود. درام تلویزیونی.

اکنون من 30 ساله ام ، بازیگران One Tree Hill نزدیک به 40 سال است ، و موهای هیلاری برتون مستقیم است. هیچ چیز خوبی نمی تواند بماند.

.