حماقت نیز مسری است و آمار بیل جیمز با آمار جدی روبرو شده است

حماقت نیز مسری است و آمار بیل جیمز با آمار جدی روبرو شده است

 تصویرگری برای مقاله با عنوان حماقت نیز مسری است و آمار بیل جیمز با یک مورد جدی روبرو شده است

Photo : Getty

Red Sox اخیراً شرایط سختی را پشت سر گذاشته است. Major League Baseball به تحقیق در مورد تیم در مورد تکنیک های غیرقانونی سرقت در سریال جهانی 2018 ، حتی پس از سرمربی قهرمانی الكس كورا شغل خود را از دست داد تا به دلیل ارتباط خود با دزدی علائم هوستون آستروس عملیات در حالی که او مربی نیمکت آنها بود. آنها بهترین بازیکن خود ، موکی بتز ، را با وجود اینکه یکی از ثروتمندترین تیم های بیس بال است ، در یک کمپرسی دستمزد معامله کردند. و فقط در این هفته ، حتی بدون اینکه بیس بال ادامه یابد ، آنها کریس صالح را به دلیل جراحی تامی جان از دست دادند.

اما حداقل Red Sox بیل جیمز را به کار نمی گیرند.

در روز جمعه ، متخصص تغذیه افسانه ای و خالق آماری از جمله Win Shares ، پیشرو مهم پیروزی های امروزی که بسیار بالاتر از جایگزینی (WAR) استفاده می کرد ، وقتی ساخت تصمیم کاملاً ناعادلانه برای صدای جیر جیر .

پست جیمز یک نظرسنجی بود: "آیا عمل یک طرفه فریاد زدن غیرقابل تفکر" نژادپرستانه "در افرادی است که شما با آسیب رساندن به فرهنگ ما مخالف هستید؟ "

حالا ، مبادا کسی فکر کند که این یک شخص بیکار بوده است ، او دقیقاً آنچه را که در مورد صحبت می کرد را در یک صدای جیر جیر بعدی روشن کرد ، زیرا این نسبت نسبت به او سوار شد.

"Calling pe "نژادپرست" است زیرا آنها به مکانی که فوران می کند ویروس نیستند یا تعلیق نیست؟ " جیمز نوشت. "شما فکر نمی کنید؟"

چیزی که جیمز از دست می دهد این است که فراخوان یک عمل نژادپرستانه به معنای این نیست که شخص پشت آن عمل را نژادپرست بخوانید. افرادی که نژادپرست نیستند ، گاهی می توانند کارهای نژادپرستانه انجام دهند. تفاوت این افراد با نژادپرستان در این است که وقتی گفته می شود کارهایی که انجام می دهند نژادپرستانه است ، افراد غیر نژادپرست دست از این کار بر می دارند. آنچه او نیز از دست رفته این بود که این سؤال را به گونه ای بیان می کرد که اگر به "نه" پاسخ می دادید ، می بایست بطور ضمنی تأیید می شد که "بی بدیل" مردم نژادپرست خوانده می شود.

که هیچ کس در اینجا انجام نمی دهد. ]

بنابراین ، هنگامی که جرمی لین ، در میان تعداد بیشماری ، می گویند ، "سلام ، متوقف کردن تماس همه گیر فعلی" ویروس چینی "باشید ، زیرا این نژادپرستانه است ، دو گزینه وجود دارد. یکی گوش دادن و متوقف کردن. چیز دیگر این است که به خود نژادپرستانه خود بگویید.

اما جیمز ، که اظهار نظر را رد کرد ، یکی از این افرادی است که نمی خواهد در مورد نژاد یا صحبت کردن صحبت کند ، زیرا این امر باعث خوشبختی و شادابی آنها می شود.

یکی از دفاع های دونالد ترامپ برای تماس با COVID-19 "ویروس چینی" ، عبارت مورد استفاده جیمز ، این است که چین جایی است که ویروس سرچشمه گرفته است ، و این است. درست مثل مراجعه به "آنفولانزای اسپانیا" برای همه گیری آنفلوانزا از یک قرن پیش. با این حال ، این دقیقاً به همان اندازه تیراندازی است که حمله ترامپ به گزارشگر NBC در روز جمعه است.

"آنفولانزای اسپانیایی" در اسپانیا سرچشمه نگرفت. همانطور که در تاریخ این هفته اضافی نوشته شده است ، "اینگونه تصور می شود که اولین پرونده ها در قلعه های نظامی در ایالات متحده قبل از گسترش با سرعت نگران کننده به اروپا بوده است. … در مقایسه با سایر کشورها به خصوص در اسپانیا ضربه زیادی دیده نشد اما سانسور زمان جنگ اثرات ویروس را در آنجا اغراق کرد. در حالی که انگلیس ، فرانسه ، آلمان و ایالات متحده گزارش های اولیه را سانسور و محدود می کردند ، مقالات در اسپانیا – به عنوان یک کشور خنثی – قادر به ارائه تمام جزئیات وحشتناک این بیماری بودند. "

جیمز ، که حرفه ای کرد. با استفاده از عینیت و منطق بیس بال ، تصمیم گرفتم واقعیت ها را در اینجا نادیده بگیریم. او همچنین اشتباه خواندن معنی را در نتایج نظرسنجی توییتر ، اشتباه یا اشتباه انجام داد ، زیرا پاسخ های "بله" به طرز شگفت آور وارد شده است. "اگر این اتفاق نیفتد ، نمی تواند به کشور آسیب برساند ، " او نوشت. "اما به نوعی ، مردم به" بله "رأی می دهند."

و به نوعی ، جیمز ، که در گذشته از دفاع از جو پاترنو دفاع می کرد ، دستگیر شد مواضع ضد کارگری ] ، و به طرز عجیبی پس از مرگ تالار فامر ، به فرانك رابینسون شلیك كرد ، همچنان توییت می كند. او دیگر مشکل Red Sox نیست – همه افراد دیگر.

.