جنگ ستارگان شماره 4 نشان می دهد که چرا لوک چراغ خود را روی Bespin گذاشت

جنگ ستارگان شماره 4 نشان می دهد که چرا لوک چراغ خود را روی Bespin گذاشت

 لوك در تلاش نااميدي براي يافتن چراغ برق خود است.

لوك كوشش نااميدي را براي يافتن چراغ خود انجام داد.
Image : Jesús Saiz، Arif Prianto، Rachelle Rosenberg، and Clayton Cowles کمیک های مارول ]

با تشکر از Force Awakens ، می دانیم که پس از The Empire Strikes Back ، چراغ خانواده خانواده Skywalker راه خود را از روده ابر شهر به مجموعه ماز Kanata . ما هنوز جزئیات آن سفر را نمی دانیم – با توجه به تمام پیش پرده های انتشار آن ، سری جدید سری "جنگ های ستارگان Star Wars هنوز آنها را فاش نکرده است. اما به ما گفته است که چرا لوک آن را کنار خواهد گذاشت.

 تصویرگری برای مقاله با عنوان این سلاح زندگی شما نیست

در لحظه های فوری پس از وقایع The Empire Strikes Back (دقیقاً مثل Darth Vader جدید در جریان ) ، جلد دوم مارول جنگ های ستارگان که توسط چارلز سول به نمایش گذاشته شده است و هنر جسیز سیز ، آریف پریانو ، روچل روزنبرگ و نامه های کلینتون کاولز – با قوس داستانی جذاب باز شده است. شورش پراکنده است و هنوز هم از ضررهایش در هات ابراز نگرانی می کند. قهرمانان ما نیز ناامید هستند: لیا ، ناامید از یافتن راهی برای بهبودی هان ؛ لوك ، كه از آشكارسازی نسب خود متزلزل شده است ، از جایگاه خود در نیرو مطمئن نیست؛ خودش را با این شورشیان سرپا نگه داشت. در این زمان از ناامیدی و عدم اطمینان ، سه گانه "جدید" ما یک ماموریت جسورانه برای بازگشت به شهر ابر-اشغال شده شهر ابر ترتیب داده است.

همه آنها دلایل خود را برای این کار دارند. لیا می خواهد در مورد فرآیند انجماد کربن که هان را از او گرفته ، اطلاعات بیشتری کسب کند تا بتواند روزی او را از چنگال های یخی خود رهایی دهد. لاندو می خواهد نه تنها وضعیت مردم خود را تحت سلطنت امپریال ببیند بلکه دوست قدیمی خود لوبوت را از بندهای ظالمانه امپراتوری آزاد کند. در همین حال ، لوك چیز ساده ای را می خواهد: H فقط می خواهد كه او او را به سمت بالا برگرداند.

در چند شماره گذشته از قوس ، همه آنها را در ماموریت های خود ضرب كرده است. لیا به طور تصادفی گرفتار شد و کربن منجمد شد ، و قرار شد او را به بازجویی امپریال بردارد. امپراتوری با تلاش برای آزاد کردن لوبوت از زندان بی رحمانه و رایانه ای ، او را در قلب شهر ابر بست ، لندو خود را در محاصره Stormtroopers قرار داده است. لوك؟

لوك در حال غواصی بود!

 می توانید Skywalker را از كمپرس زباله بیرون آورید ، اما آیا می توانید كمپرسور زباله را از Skywalker ببرید؟

شما می توانید Skywalker را از کمپرسور زباله بیرون آورید ، اما آیا می توانید کمپرسور زباله را از Skywalker ببرید؟
Image : Jesús Saiz، Arif Prianto ، Rachelle Rosenberg، and Clayton Cowles ( Marvel Comics )

یک شوخ طبعی وجود دارد که قهرمان بی پروا ما را از درون سطل آشغال پرتاب کند و با او صحبت کند فوق العاده بی علاقه سیلندر فلزی در یونجه فلزی استوانه ای ، زیرا همه چیز در اطراف او بسیار اشتباه است. اما این همچنین نشانگر این است که این سفر به پایان نمی رسد که لوک با خوشحالی لیفتراک خود را از انبوهی از زباله ها بیرون بکشد و راه خود را ادامه دهد. ما می دانستیم که اینگونه نخواهد بود ، به هر حال – پس از همه ، باید راه را به دست ماز بیابیم. اما واقعاً ، تدارکات همه چیزهایی که هیچگاه واقعاً اهمیتی نداشته اند (مگر اینکه شما خواستار این باشید که کلیه اقدامات ساده [ملیسال جنگ ستارگان ] باید ملیت گسترده ای داشته باشد. به مناسک مقدس از عرف ، اما این یک بحث برای یک روز دیگر است). این به همین دلیل است که لوک در وهله اول سلاح خود را پشت سر می گذارد.

جنگ ستارگان شماره 4 ، امروز ، این دلیل را فاش می کند ، و این تقریباً بیشتر از واقعیت این است که انتخاب یک چراغ برق در میان دریا از قراضه در واقع بسیار دشوار است. همانطور که یک لوک ناامید کننده متوجه می شود که شانس های مخالف او وجود دارد ، او یک حرکت جدی را انجام می دهد: A که به دنبال افشاگری های پدر ، سعی در خاموش کردن نیروی خود از نیرو داشت ، او به نتیجه رسید و تلاش کرد سلاحی را کشف کند که ، در نگاه او ، چیزی است که او را حتی جدی تعریف می کند ، حتی پس از یادگیری میراث خود به عنوان فرزند یک Sith Lord.

 بینش لوک تقریباً بیشتر از محل سلاح وی است.

بینش لوك تقریباً بیشتر از محل اسلحه وی است.
تصویر : Jesús Saiz، Arif Prianto، Rachelle Rosenberg، and Clayton Cowles ( کمیک های مارول )

او جواب نمی دهد. در عوض ، او بینشی می یابد – دیداری که در افشاگری های خود سه برابر است. اصلی این است که ، از طریق پیوند خود با لیا ، او را در معرض خطر فوری قرار می دهد. مورد دیگر موضوع بسیار مرموزانه ای است که او به عنوان چهره ای ناشناخته ، خرابکار لوک در دست دارد ، جدی متمرد را برای رویارویی با سرنوشت خود اعلام می کند. اما سوم از همه مهمتر این است: نیرو به لوقا یک پنجره به خود زمان می دهد. F گذشته ، یودا به دانش آموز خود یادآوری می کند که دیگر نیازی به اسلحه خود در غار شر Dagobah نیست ، درسی که لوک نادیده گرفته است. و از آینده ، امپراطور او را برای گرفتن اسلحه طعنه می زند ، جابجایی که می دانیم از بازگشت قریب الوقوع لوک به همراه پدرش در ستاره مرگ دوم است.

این نگاهی اجمالی به آنچه یک چراغ برق در واقع برای یک جدی نشان می دهد ، تصویری که به لوک یادآوری می کند که مطالعه وی در مورد Force همیشه بسیار بیشتر از چگونگی چرخیدن شمشیر لیزری بوده است. تحقق او هنگامی که با لاندو برای آزادی لیا از زندان کربنیت خود پیوند می زند ، روشن می شود ، درسی که می دانیم واقعاً او را پذیرفته است وقتی که با حضور در ستاره مرگ دوم ، هنگامی که با حضور در ستاره مرگ دوم تصمیم می گیرد تیغ خود را دور بیندازد ، وقتی فرصتی برای اعتصاب دارت گرفت. Vader یک بار و برای همیشه. در این لحظه است که لوک متوجه می شود که چراغ او ، یعنی اسلحه ، اسلحه پدرش ، همانطور که اوبی وان به او گفت – یا اصل و نسب فراتر از آن این چیزی نیست که او را جدی کند. این اعمال خود او ، انتخاب های او ، توانایی وی برای دستیابی و اتصال به نیرو و استفاده از آن قدرت برای کمک به دیگران است ، که او را به عنوان یک شوالیه جدی بیش از یک چراغ قوه که همیشه توانسته است تعریف کند.

 دوستان ، شما دوباره می خواهم تماشا کنی که آن چیز را کجا می گذری. data-anim-src = "" /> </div>
</div>
<p></span><figcaption class= بادی ، شما می خواهید تماشا کنید که آن چیز را کجا می گذارید.
Image : Jesús Saiz، Arif Prianto، Rachelle Rosenberg، and Clayton Cowles ( Marvel Comics )

اینکه این تحقق در صحنه ای از یکی از آن زشت ها واقع شده است که در واقع پیدا کردن چراغ لوک لوک است ، یکی دیگر از طنزهای ناخوشایند است – به وضوح هنوز هم بیشتر سفر آن برای گفتن است. . اما آیا واقعاً ، با توجه به درس لوک؟

او اکنون می فهمد که این اسلحه نیست و باعث شوالیه جدی می شود. شاید ما نیز مانند خود لوک ، باید این کار را نیز انجام دهیم.


برای اطلاعات بیشتر ، مطمئن شوید که ما را در اینستاگرام ما دنبال می کنید @ io9dotcom .

.