جرمی جاکوبز صاحب بوستون بروجین یک مارمولک شیطان ، قسمت 3،476

جرمی جاکوبز صاحب بوستون بروجین یک مارمولک شیطان ، قسمت 3،476

 جرمی جاکوبز ، صاحب بروجین ، تصویر در اینجا ، به احتمال زیاد درست پس از خوردن کودک.

جرمی جاکوبز ، صاحب بروجین ، تصویر در اینجا ، به احتمال زیاد درست بعد از خوردن یک کودک. اینکه جرمی جاکوبز ، صاحب بوستون بروجین ، کاملاً از اشکالات ساخته شده است ، اما امروز مورد دیگری است. دلاور شمالی ، شرکت جاکوبز که صاحب باغ TD و Bruins است ، امروز اعلام کرد که آنها کارمندان عرصه پاره وقت را اخراج می کنند.

این به این معنی است که آنها همه کارمندان را اخراج می کنند. ، فروشندگان و کارمندان gameday.

این یک داستان آشنا از زمان فعلی است ، اما مهم است که همیشه وقتی یکی از این ارواح به شما می گوید وقتی نمی توانید بازیابی کنید ، بتوانید هزینه کارمندان خود را پرداخت کنید.

دلاور شمال سالانه 3.2 میلیارد دلار درآمد دارد. این سالانه است ارزش خالص شخصی جاکوب 3.1 میلیارد دلار است. این بدان معناست که 1 درصد از ارزش وی بودجه ای را که برای کارمندان gameday ایجاد کرده بود ، دو برابر می کند ، یکی که در آن او آخرین مالک NHL بود که کارگران عرصه کار خود را تأسیس می کرد و باید توسط دادستان کل ماساچوست وارد آن شود. و این فقط در شرایطی تنظیم شده است که Bruins و سلتیک بقیه فصول خود را بازی نکرده اند ، که در حال حاضر بسیار زیاد در هوا است. و حتی اگر این کار را انجام دهند ، چگونگی دریافت این کارگران از اینجا تا ژوئیه یا آگوست ، هنگامی که می توان آن بازی ها را انجام داد ، هنوز یک سؤال ممتاز است.

با تخمین تقریباً ، فقط 1 درصد از ارزش خالص جکبوس ، 3.1 میلیارد دلار خواهد بود. به اندازه کافی برای صدها نفر از کارمندان در باغ به مدت یک یا دو ماه از زندگی جدا شده و زندگی می کنند.

واضح است که جیکوبز فریب پرواز نمی دهد. احتیاطی مبنی بر این که "ممکن است کارمندان واجد شرایط مزایای بیکاری باشند" نوعی راه حل نهایی است که فقط بدخواهان و شرورها می توانند با آن مواجه شوند.

باز هم ، با تخمین تقریباً ، فقط 1 درصد از ارزش خالص جکبوس ، 3.1 میلیارد دلار ، اگر فرض کنیم حدود 500 نفر از آنها وجود داشته باشد ، صدها کارمند در باغ کافی است تا یک یا دو ماه از هم جدا شوند و زندگی کنند. و می توانید شرط کنید که وقتی بازی ها دوباره شروع می شوند ، جیکوبز و دلاور شمالی راهی پیدا می کنند که همه را به عقب نکشاند ، زیرا آنها مادرتان را به عنوان نیکل به صندلی شلیک می کنند.

اما انجام اقدامات یک دیو گربه. چیز جدیدی برای جیکوبز نیست. او یکی از نیروهای محرک بزرگ در هر دو حالت Lockout At Bettman II و III بوده است ، که در همین زمان فقط برای جلوگیری از به کار بردن کارمندانش در عرصه ورزش اتفاق افتاده است. در طول II ، ژاکوبز با این شمع اسب نعل در خورشید مواجه شد:

«قیمت بلیط خیلی خسته است. قیمت های ما زیاد است ما طی دو سال گذشته هواداران را با آن فراری کرده ایم. برای هر دلار که قیمت بلیط را افزایش داده ایم ، بیش از دو بازیکن را خرج کرده ایم.

"امیدوارم که کمیسر در CBA بعدی بتواند به توافقی دست یابد که به ما اجازه دهد. برای تثبیت قیمت بلیط و حتی شاید آنها را پایین بیاوریم زیرا فکر می کنم تعداد زیادی از بلیط های خود را در حال فرار هستیم. "

Bruins سومین بالاترین قیمت بلیط را در NHL دارد.

شیوه های اشتباه ژاکبوس تعداد زیادی از ستاره های Bruins را در خارج از شهر ، از جمله بزرگترین B در تمام دوران ری Bourque ، تعقیب کرد. کار کام نهلی حتی اگرچه بیشتر او را با یک زانو که از چسب و رویاهای کودکان ساخته شده بود ، تقریباً هدر داد. در طول وثیقه های دادخواست علیه NHL برای احتکار ، جیکوبز ادعا کرد که او نمی داند CTE چیست و چه ارتباطی با هاکی دارد ، حتی اگر بازیکنان سابق بروژین مانند پاتریس برگرون و مارک ساوارد از طریق اغتشاشات رنج می بردند که باعث شد آنها فصول کامل را از دست بده. که ممکن است نشانگر این باشد که ژاکوبس کمی به ورزش توجه می کند ، مگر اینکه او به دروغ پوسته شود.

جیکوبز و دلاور شمالی مجبور نیستند این کار را انجام دهند. آنها می خواهند. اما نگران نباشید ، آنها خوشبختانه بقیه ما را برای مریض شدن می فرستند و نیمی از ما می میرند تا برای بهبود قیمت سهام آنها چند درصد امتیاز بهبود پیدا کنند. این همان چیزی است که زندگی همه برای آنها ارزش دارد.

ورزش را ملی کنید.

.