توییتر 70 حساب طرفدار مایکل بلومبرگ را به دلیل "دستکاری بسترهای نرم افزاری" به حالت تعلیق درآورد.

توییتر 70 حساب طرفدار مایکل بلومبرگ را به دلیل "دستکاری بسترهای نرم افزاری" به حالت تعلیق درآورد.

توییتر روز جمعه اعلام کرد که 70 حساب کاربری ارسال شده را برای حمایت از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ ، که اولین بار توسط لس آنجلس تایمز گزارش شده است ، به حالت تعلیق در می آورد.

سخنگوی توییتر به The Verge گفت: "ما گروهی از حسابها را به دلیل نقض قوانین در مقابل دستکاری سکو و هرزنامه اقدام کرده ایم."

ده ها حساب تعلیق که توسط جمعه توییتر ابلاغ شده است بر روی پست های طرفدار بلومبرگ تمرکز می کند که پیام های یکسان را بیرون می کشند. مطابق با Times ، برخی از توییت ها شامل "یک رئیس جمهور متولد شده است: Barbra Streisand ستایش های مایک را می خواند" ، به عنوان بخشی از متن پیام. این نقض قوانین توییتر است که "تقویت مصنوعی یا قطع گفتگو از طریق استفاده از چندین حساب" یا جبران افراد برای افزایش پیام ، "حتی اگر افراد درگیر فقط از یک حساب کاربری استفاده کنند."

بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک و اواخر دوره ابتدایی دموکرات 2020 ، برای سونامی تبلیغات در تلویزیون و رسانه های اجتماعی پرداخت کرده است و بیش از 1 میلیون دلار در روز صرفاً در فیس بوک هزینه کرده است. برخی از آنها به صورت سنتی از طریق ابزارهای تبلیغاتی که توسط فیس بوک و گوگل ارائه شده اند قرار داده شده است ، اما کمپین بلومبرگ نیز برای پرداخت هزینه های شخصی و تأثیرگذار برای پست های حمایت شده تلاش کرده است.

به عنوان بخشی از این استراتژی ، کمپین بلومبرگ صدها نفر را در کالیفرنیا استخدام کرده است تا با پیام های مثبت در مورد شهردار سابق و مبارزات انتخاباتی وی در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام سیلاب کنند. با ارسال این پیام ها ، افراد می توانند ماهانه 2500 دلار درآمد کسب کنند.

در پاسخ به تعلیق ها ، سابرینا سینگ سخنگوی بلومبرگ به Verge گفت که این کارزار کارمندان کمپین را تشویق می کند "خود را به عنوان کار به نمایندگی از مایک بلومبرگ 2020 در حساب های رسانه های اجتماعی خود کار کنند." سینگ ادامه داد: "از طریق Outvote [a voter canvassing app] مطالب توسط کارمندان و داوطلبان در شبکه دوستان و خانواده خود به اشتراک گذاشته می شود و قرار نبود کسی را گمراه کند."