تریلرهای جدید: Westworld ، Stories Amazing و موارد دیگر

تریلرهای جدید: Westworld ، Stories Amazing و موارد دیگر

اخیراً سوغات را تماشا کردم ، فیلم جیوانا هاگ تا حدی اتوبیوگرافیک درباره یک فیلمساز جوان است که در یک رابطه سمی و عاطفی سوءاستفاده با یک پیرمرد پیچیده می شود. در حالی که به دنبال جستجوی آن برای پخش کردن آن هستید ، Google "برچسب های برتر رأی" خود را برای این فیلم به من ارائه داد (من نمی دانم چگونه اینها تولید می شوند) ، که عبارت بودند از: کند ، خسته کننده ، خوش ذوق ، بیش از حد ، گیج کننده ، بازیگری قوی و " +3 مورد دیگر. " فکر می کنم کامل .

یکی از تکنیک های جذاب فیلم که بارها و بارها از آن استفاده می کند این است که ابتدای کارها را زیر پا بگذارد و وقتی که شروع شود ، ما را به حوادث گذشته منتقل کند. تمام آغاز رابطه عاشقانه مرکزی همانطور که تمام شد ، پایان یافتن یک بحث بسیار مهم بین این زن و شوهر نیست. این بی نظمی و عجیب است ، اما به انتقال احساسات شخصیت کمک می کند – ناگهان در بالای سر او قرار دارد ، کاملاً مطمئن نیستید که چطور این کار را کرد.

ظاهرا عاقبت در آثار وجود دارد. این فیلم به هیچ وجه خواستار یک نیست ، اما من فکر می کنم چیز خیلی جالب در مورد ساخت دنباله ای برای فیلمی وجود دارد که به طور سنتی یک فیلم را نخواهد گرفت.

9 تریلر را از این هفته زیر ببینید.

Westworld

بعد از گذشت تقریباً دو سال از هوا ، پیش نمایش 3 فصل پیش وسترلد تقریباً اینجا است. این فصل میزبان را از پارک و به دنیای واقعی می برد ، جایی که به نظر می رسد آنها به هارون پل می آموزند که سرمایه داری شر است. همه چیز درباره این نمایش از همان ابتدا مضحک بوده است و به نظر می رسد هیچکدام از اینها تغییر نمی کند. این سریال در تاریخ 15 مارس برپا خواهد شد.

Stories Amazing

اپل در حال راه اندازی مجدد سری گلچین کلاسیک Stories Amazing . نمایش اصلی از استیون اسپیلبرگ گرفته شده است و کمپانی تولیدی وی در پشت راه اندازی مجدد است ، بنابراین معقول است که همه این داستان ها چقدر گرم ، ترسناک و اسپیلبرگی هستند. این نمایش در تاریخ 6 مارس آغاز خواهد شد.

طرح علیه آمریکا

در اینجا آخرین تریلر برای The Plot Against America ، اقتباس HBO از رمان فیلیپ راث در مورد یک عوامفری نژاد پرست است که آمریکا را با پیروزی شوکه می کند ریاست جمهوری و ایجاد خشونت در سراسر کشور. این فیلم در تاریخ 16 مارس آغاز به کار خواهد کرد.

مایلز دیویس: تولد داغ

PBS مستند جدیدی دارد که در مورد زندگی ، موسیقی و تأثیرگذاری مایلز دیویس ارائه می شود. فیلم در سال گذشته در Sundance برای نقد و بررسی های مثبت به نمایش در آمد ، با Hollywood Reporter گفت: "حاوی فیلم های نادر و عکسهای کمیاب تر از واقع در دو ساعت قابل هضم است" ، که فکر می کنم یک تعریف است. این مستند در تاریخ 25 فوریه به PBS می آید.

Little Fires Everywhere

ریز ویترسپون و ستاره کری واشنگتن در اقتباس هولو از کوچک آتش سوزی در همه جا بر اساس رمان hit Celeste Ng's 2017. به نظر می رسد هوولو سعی دارد چیز بعدی را برای تماشای طرفداران Big Little Lies و Sharp Objects پیدا کند ، با ستاره های بزرگ و درام های فراوان و رمز و راز. این نمایش در 18 مارس برگزار می شود.

چیزی در آب وجود دارد

الن پیج این مستند را روایت و همکاری می کند در مورد اینکه چگونه جوامع سیاه و بومی در کانادا اغلب اثرات ناگوار شرکتهای آلوده به محیط زیست را تحمل می کنند. او در 27 مارس به نتفلیکس می آید.

من با این [خوبنیستم

Netflix یک سری YA جدید دارد که در مورد یک دختر نوجوان پیش می آید که شروع به توسعه نوعی قدرت عجیب و غریب ، یازده مانند می کند که قادر به کنترل آن نیست. . به جز اینکه توطئه هیولا کابوس عجیب و غریبانه ای که از آن فرار می کند وجود نداشته باشد ، او فقط یک داستان رنگارنگ و مضراب سنی را احاطه کرده است.

بزرگسالی نوجوانی

پیت دیویدسون یک کالج ترک تحصیلی را بازی می کند که اساساً درست مثل شما عمل می کند مانند شما انتظار دارید پیت دیویدسون یا شخصیت پیت دیویدسون در بزرگ بازی کند ، فیلمی در سنی که او را به عنوان الگوی نقش بسیار ضعیفی برای یک دانش آموز دبیرستانی در خدمت دارد. هولو این فیلم را بدست آورد ، بنابراین در تاریخ 20 مارس ، یک هفته پس از بازدید از برخی از تئاترها ، روی این سرویس پخش خواهد شد.

Bef Foreigners

HBO یکی از نمایش های اروپایی خود را به ایالات متحده می آورد و به طرز شگفت انگیزی مسخره به نظر می رسد. . این در مورد وایکینگ ها و غارهای مسافرتی است ، و من واقعاً هیچ یک از آنچه اتفاق می افتد را نمی فهمم. این سریال در این هفته آغاز شد.