تازه ترین بیمار کروناویروس آمریكا ، هیچ كسی را در معرض دید بیمار قرار نداده بود و به چین نرفته بود كه حاوی مهار آن غیرممكن است.

تازه ترین بیمار کروناویروس آمریكا ، هیچ كسی را در معرض دید بیمار قرار نداده بود و به چین نرفته بود كه حاوی مهار آن غیرممكن است.

  • یک بیمار مبتلا به کروناویروس که در کالیفرنیا تأیید شده بود ، هیچ سابقه مسافرتی در چین و قرار گرفتن در معرض آن را با کسی که آلوده نیست ، ندارد.
  • این اولین مورد بالقوه "گسترش اجتماع" در ایالات متحده است.
  • یکی از مقامات بهداشت گفت که این امر نیاز به انتقال "از تلاش برای مهار این بیماری به رویکرد تسکین بیشتر دارد."
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

یک بیمار در شهرستان سولانو ، کالیفرنیا ، coronavirus COVID-19 را دریافت نکرده است به مسافرت به چین یا داشتن هر گونه تماس شناخته شده با شخص بیمار ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه تأیید کرد.

" "یک مورد کروناویروس است که در آمریکا به دست می آید ، که اولین بار در ایالات متحده خواهد بود" ، گفت: "بلا ماتیاس ، افسر بهداشت و درمان شهرستان سولانو ، در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت. وی افزود ، با این حال ، او فکر نمی کند که این تنها مورد است.

Matyas گفت: "احتمالاً در حال حاضر موارد مختلفی از كروناویروس حاصل از جمع آوری اجتماع در بخش های مختلف كشور وجود دارد."

این بدان معنی است كه ویروس احتمالاً در ایالات متحده كشف نشده است ، به گفته آمش آدالجا ، یك بیماری عفونی است. کارشناس مرکز امنیت بهداشتی جانس هاپکینز.

Adalja تعریف ساده ای از شیوع جامعه ارائه داد:

"‚ گسترش جامعه "این واقعیت را نشان می دهد که ویروس در جامعه در حال گسترش از یک شخص به فرد دیگر است ، به این معنی که این فقط واقعیت است که توسط افرادی که با کسی از چین تماس داشته اند یا سابقه سفر وجود ندارد ، بلکه این چیزی است که در جامعه برقرار شده است ، "او گفت.

ماتیاس گفت ، این واقعیت به معنای این است که مقامات بهداشتی باید از تلاش برای" گذار "استفاده کنند. این بیماری به روش های تسکین دهنده بیشتر است. "

تأخیر در تشخیص

طبق گفته سی ان ان ، بیمار کالیفرنیا اکنون در وضعیت جدی قرار دارد. وی در 15 فوریه در بیمارستان NorthBay VacaValley قرار داشت. بیمارستان 50 تختخوابی در شهر Solano واقع در پایگاه هوایی Travis است ، جایی که برخی آمریکایی ها از چین و از کشتی مسافرتی Diamond Princess Diamond تخلیه شده در قرنطینه شده اند.

جراح این پایگاه ، که خواستار ناشناس ماندن او شد ، به Business Insider گفت که به احتمال زیاد پرونده جدید با توجه به نزدیکی به پایگاه ارتباطی دارد.

اما ماتیاس گفت که هیچ پیوندی پیدا نشده است و افزود: کارگران حاضر در پایگاه "از لحاظ ایمنی دقیق ترسناک بودند".

"این فرد هیچ ارتباطی با آن مأموریت فدرال و با هر یک از پرسنلی که در آن فرایند تخلیه دست داشته اند ، ندارد."

 پایگاه نیروی هوایی تراویس

عکس: آمبولانس های خارج از پایگاه نیروی هوایی تراویس در کالیفرنیا. منبع: Hector Amezcua / AP Photo

بیمار در طی چهار روز بستری در COVID-19 در VacaValley مورد آزمایش قرار نگرفت. پس از وخیم تر شدن علائم وی ، وی در 19 فوریه به دانشگاه کالیفرنیا ، مرکز پزشکی دیویس در ساکرامنتو منتقل شد. اما وی تا چهار روز بعد تحت آزمایش قرار نگرفت.

"از آنجا که بیمار معیارهای موجود CDC را ندارد برای COVID-19 ، آزمایش بلافاصله انجام نشد. UC دیویس سلامت فرایند آزمایش را کنترل نمی کند. "این مرکز در بیانیه ای گفت:

تا کنون ، CDC تصمیم گرفته است که آیا افراد را برای آزمایش کوروویروس آزمایش می کنند ، براساس این که آیا آنها اخیراً به مکان هایی با شیوع بیماری سفر کرده اند یا خیر.

اما این مورد ، Adalja گفت ، نشان می دهد كه "هنگامی كه ما پروتكلی تنظیم كرده ایم كه واقعاً بیماران را براساس تاریخ سفر شناسایی كنند ، از شناسایی همه موارد كمك می كنند."

Matyas گفت معیارهای آزمایش واقعاً هستند. CDC گفت: "در حال حاضر تغییر ، و CDC پزشكانی را كه زن را در پنجشنبه گذشته تشخیص داده بودند ، ستایش كرد.

" این پرونده از طریق سیستم بهداشت عمومی ایالات متحده – كه توسط پزشكان حیرتمند گرفته شده بود ، تشخیص داده شد. "

دهها نفر کارمندان مراقبت های بهداشتی در معرض

 coronavirus california

عکس: تین نگوین هنگام خرید در بازار 168 در الهامرا ، کالیفرنیا ، در 31 ژانویه سال 2020 ماسک می پوشد. منبع: AP Photo / Damian Dovarganes

مقامات بهداشتی هستند. در حال کار برای ردیابی و منزوی کردن هرکسی که بیمار با او تماس داشته باشد – خانواده وی قرنطینه شده اند ، و کارکنان بیمارستان مورد ارزیابی و آزمایش قرار می گیرند.

آیمه Brewer ، رئیس جمهور NorthBay بهداشت و درمان ، گفت: هر کارمند پزشکی که تماس مستقیم داشته باشد. با بیمار در VacaValley برای ویروس آزمایش شده و اکنون در خانه مرخص شده اند. وی گفت ، تاکنون آزمایش های مثبت دیگری صورت نگرفته است.

"با توجه به مبلغ اصلی ، در حال حاضر می توانم بگویم که این یک هدف در حال حرکت است ،" استیو هودلستون ، معاون روابط عمومی در NorthBay بهداشت ، پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت. "ما ده ها کارمند را در تیم بهداشتی خود شناسایی کرده ایم ، اما هنوز هم کمتر از 100 نفر باقی مانده اند." [طبقگفتهCNN،یکدانشگاهکالیفرنیا،دانشجویدیویسنیزتحتبررسیاستودوهماتاقیدانشجوییدرحالجداشدنهستند

CDC در بیانیه ای در روز پنجشنبه گفت: "تلاش های بی سابقه ای صورت گرفته است تا بتواند شیوع این ویروس را کاهش دهد و تأثیر این ویروس را کاهش دهد."

سؤالی از این که کی ، نه اگر [19659013] یک روز قبل از گزارش شدن این مورد از انتشار جامعه ، مقامات CDC اظهار داشتند كه قریب الوقوع است.

"این مسئله چندان سوال نیست كه آیا این اتفاق دیگر خواهد افتاد ، بلكه این سوال بیشتر است كه دقیقاً چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور به بیماری شدید مبتلا خواهند شد. "دکتر نانسی مونونایر ، رئیس مرکز ملی ایمن سازی و بیماریهای تنفسی در CDC ، در یک نشست خبری گفت:

اما تاکنون ، ایالات متحده عقب مانده است. کشورهایی که در حال آزمایش هستند – از روز چهارشنبه ، فقط 445 آمریکایی مورد آزمایش ویروس قرار گرفتند.

 مورفولوژی فراساختاری که توسط Novel Coronavirus 2019 (2019-nCoV) به نمایش گذاشته شده است ، که به عنوان علت شیوع بیماری تنفسی شناسایی شده است. در ووهان ، چین ، در تصویری منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) در آتلانتا ، 29 ژانویه سال 2020. Alissa Eckert ، MS؛ Dan Higgins، MAM / CDC / Handout از طریق REUTERS

عکس: یک تصویر ، که توسط CDC ایجاد شده است ، رمان coronavirus را به تصویر می کشد منبع: رویترز

"در ابتدا ، CDC تنها مکانی بود که می توان آزمایش را انجام داد ،" ریچارد مارتینلو ، پیش از این ، استادیار بیماریهای عفونی دانشکده پزشکی ییل ، ​​پیش از این به Business Insider گفته بود. "برای کشوری با اندازه ما ، وقتی فقط یک سایت واحد انجام دهید ، منابع موجود برای آزمایش را محدود می کند."

CDC در اوایل این ماه کیت های تست را به سراسر کشور ارسال کرد ، اما این موارد همچنین معیوب بودند. طبق گفته واشنگتن پست ، در حال حاضر فقط حدود دوجین آزمایشگاه می توانند آزمایشات را انجام دهند.

's از آنجا که گربه از آن شیوع یافته است ، گربه را از کیسه بیرون می کشد.

Solano County و شهرستانهای مجاور سان فرانسیسکو و سانتا کلارا.

ماتیاس گفت این بیانیه منابع را آزاد می کند تا "به ما اجازه دهد تا این واقعه را بطور مؤثرتر و مؤثرتر بررسی کنیم."

اما وی افزود که مهار تنها در شرایطی که با بیماری روبرو هستید ، امکان پذیر است. شما هر کس را مریض می دانید ، و قبل از گسترش بیماری بیمار می شوند ، و شما می توانید آنها را کنترل کنید – و این یک واقعیت نادر است. "

 ماسک صورت Coronavirus

عکس: منبع: مانوئل سیلوستری / رویترز

اکنون ، او گفت ، پرفورمنس Ts باید توجه خود را کاهش دهد زیرا "ما می دانیم که گربه از کیسه به دلیل گسترش آن خارج از کیسه است ، و آنچه که ما در تلاش هستیم انجام دهیم سرعت آن تا حد ممکن کند است."

رئیس گالی کالیفرنیا گاوین نیوزوم پنجشنبه اعلام کرد. که 33 نفر در ایالت برای ویروس مثبت آزمایش کرده اند – از جمله شهروندان عودت شده به پایگاه های نظامی – و 8،400 نفر تحت نظارت هستند. وی تأکید کرد که هنوز ریسک برای عموم مردم کم است اما افزود: دولت به منابع بیشتری نیاز دارد.

"ما فقط چند صد کیت تست ، تست نظارت و آزمایش تشخیصی داریم. این به سادگی کافی نیست که عدالت را نسبت به نوع آزمایشاتی که برای پرداختن به این مسئله ضروری است ، انجام دهیم ، ناکافی است. "