بیانسه روز عزاداری کوبی برایانت را در مرکز استپلز افتتاح کرد

بیانسه روز عزاداری کوبی برایانت را در مرکز استپلز افتتاح کرد

عکس صفحه : LA Times Livestream

با آغوش کشیده تا طلای لیکرز ، بیونسه یادبود کوبه را افتتاح کرد و جیانا برایانت در مرکز استیپلز با ضربان قلب آواز "XO". در استادیوم بسته بندی شده 20،000 نفری معروف به خانه ای که کوبه در آن بنا شده است ، بیانسه توسط یک گروه کر و نوازندگان به رنگ سفید پوشیده شد. خواننده خطاب به جمعیت گفت: "من اینجا هستم زیرا من کوبی را دوست دارم و این یکی از آهنگ های مورد علاقه او بود." او سپس به "هاله" منتقل شد ، احتمالاً اشک همه افراد حاضر در اتاق و میلیون ها نفر را که به صورت آنلاین تماشا می کنند ، برانگیخت.

https://jezebel.com/how-to-talk-about-kobe-bryant-s-legacy-1841263693

در هر روز عادی ، بیانسه عملی غیرممکن است. اما امروز ، احتمالاً برای اولین بار در حرفه خود ، خوب بود که او یک خبره نبود. او در ادامه سخنان ونسا برایانت را دنبال کرد که با قدرت غیرقابل تحمل توانست صحنه را لطف کند و دختر و شوهر فقید خود را به جهانیان بگوید. جیمی کیمل همچنین برایانانت را به یاد آورد و لحظه ای به جمعیت حاضر شد تا "نشانه صلح" را ارائه دهند ، منبعی در توده های کاتولیک که طی آن ، افراد جمع شده به همسایگان خود سلام می دهند. "من می خواهم همین حالا شما را دعوت کنم تا لحظه ای برای گفتن سلام به اطرافیانم. شما آنها را می شناسید یا نه. سپاسگزار زندگی هستیم ، و این واقعیت که همه ما در اینجا هستیم. "با توجه به LA Times گفت: کیمل گفت.

افسانه WNBA ، دایانا تائوراسی ، که برایانانت لقب "مامبا سفید" را داشت ، سخنان ونسا برایان را دنبال کرد. تائوراسی اهمیت رویا جیانا برایانت را بازگو کرد که روزی در WNBA بازی کند و او را "آینده بسکتبال زنان" نامید. جیانا که تنها 13 سال داشت ، آرزو داشت که به دانشگاه برود و بسکتبال را در UConn بازی کند ، درست مثل Taurasi. او در بازی های UConn جزء بازیکنان اصلی بود و بعد از گذشت او از این تیم تقدیر شد. تائوراسی سخنان خود را با قول ادامه دادن میراث جیجی پایان داد.

از زمان سقوط هلیکوپتر که باعث کوب و جیانا برایانت شد. جان ، كری و آلیسا آلتوبلی؛ کریستینا ماوزر؛ آرا زوبایان؛ و سارا و پیتون چستر ، سوال "میراث" کوبه بسیاری از مکالمات پیرامون بازیکن بسکتبال ستاره را فرا گرفته است. در حالی که میراث او هرگز ساده و سر راست نخواهد بود ، او حداقل به اندازه کافی طولانی زندگی کرد تا یکی از آنها را بسازد. جهان چندین دهه خاطره خواهد داشت تا کوبه برایانت را در قلب خود زنده نگه دارد. "Mamba Mentality" توسط مربیان بسکتبال و والدین ورزش صحبت خواهد شد تا هنگامی که خورشید بلع زمین کند.

اما سالها از آن زمان ، چه چیزی از Gianna ، Peyton و Alyssa باقی خواهد ماند – سه ورزشکار جوان که تمام زندگی خود را پشت سر گذاشتند. آنها؟ این به ستارگان مانند Taurasi و Sabrina Ionescu سپرده شده است ، که این دختران را که عاشق بازی بودند و می خواستند آینده اش را تشکیل دهند ، با خود حمل می کند.

.