به نظر می رسد که برنی ساندرز در حال فرار با نوادا است که میزبان اخبار کابلی و صاحبنظران هستند

به نظر می رسد که برنی ساندرز در حال فرار با نوادا است که میزبان اخبار کابلی و صاحبنظران هستند

  • میزبان مفسران برجسته و مجریان اخبار کابل شروع به ضرب و شتم در سناتور برنی سندرز کردند ، زیرا نتایج اولیه از کارگروه نوادا نشان داد که وی برنده است.
  • میزبان MSNBC کریس متیوز روز شنبه ، پیروزی سندرز در نوادا را با آلمان نازی به دست آورد که فرانسه را در جنگ جهانی دوم به دست آورد ، مقایسه کرد.
  • جیمز کارویل ، یک استراتژیست دموکراتیک دیرینه که توصیه به پیشنهاد ناموفق سال 2002 برای سناتور مایكل بنت داشت ، اظهار داشت: موفقیت سندرز را می توان با یك گزارش مداخله گزارش شده در روسیه بدست آورد.
  • میزبان MSNBC ، نیکول والاس ، دبیر مطبوعاتی سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ، اظهارات کارویل را ستود و بیشتر ادعا کرد که سندرز "توسط رسانه ها یا مخالفان وی مورد تأیید قرار نگرفته است.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

همانطور که نتایج در گروه های نوادا ، سناتور برنی سندرز را با رهبری بزرگ نشان داد ، بعد از ظهر شنبه ، میزبان مفسران برجسته و مجریان اخبار کابل شروع به هدر دادن نامزد کردند.

میزبان MSNBC کریس متیوز روز شنبه ، پیروزی سندرز در نوادا را با آلمان نازی به دست آورد که فرانسه را در جنگ جهانی دوم به دست آورد ، مقایسه کرد. متیوز پیروزی پیش بینی شده قانونگذار ورمونت – و قدم به سمت نامزدی حزب – را فاجعه ای برای حزب دموکرات توصیف کرد.

متیز حتی استدلال می کند که دموکرات های معتدل ممکن است ترجیح دهند رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پیروزی در دوره دوم از رای دادن به ساندرز پیروز شود.

"آیا آنها می خواهند كه برنی ساندرز به طور دائمی حزب دموکرات را به دست بگیرد؟" متیز از هیئت خود در لاس وگاس سؤال کرد. "شاید آنها ترجیح می دهند چهار سال صبر کنند و دموکرات را که دوست دارند قرار دهند."

جیمز کارویل ، یک استراتژیست دموکراتیک دیرینه که توصیه ای برای پیروزی نامزد مایکل بنت در سال 2020 داشت ، استدلال کرد که موفقیت سندرز تا کنون در ابتدای امر است.

کارویل گفت که فکر نمی کند کمپین سندرز به هیچ وجه با روسیه تبانی می کند ، اما پس از آن استدلال کرد که مشاور تبلیغات کمپانی ساندرز در سال 2016 "تاد دیوین" مشاور تبلیغات کمپانی 2016 ساندرز "جنبش پل منافورت" بود. به نظر می رسد فعالیت روسیه در اثر نفوذ روسیه خراب شده است.

کارول گفت: "همین الان برای ولادیمیر پوتین خیلی خوب پیش می رود."

میزبان MSNBC ، نیکول والاس ، دبیر مطبوعاتی سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ، اظهارات کارویل را ستود و بیشتر ادعا کرد که سندرز "توسط مطبوعات و سایر نامزدها بررسی نشده است." میزبان دیگر MSNBC ، جوی رید ، هواداران سندرز را "عصبانی" توصیف كرد و اظهار داشت: "دموكرات ها باید هوشیار باشند و بفهمند كه چه جهنمی می كنند" در مورد ظهور سندرز.

در CNN ، وان جونز ، یك همكار عادی كه در دولت رئیس جمهور باراك اوباما مشغول خدمت بود ، به شوخی گفت كه تأسیس دموکرات ها باید تیله ها یا پوست موز را زیر ساندر انداخت تا روند کند خود را کندتر کند.

مبارزات انتخاباتی Sanders مدتی استدلال می کند که بسیاری از اخبار کابلی و رسانه های "جریان اصلی" علیه او مغرضانه هستند و مخالفان دموکراتیک معتدل خود را به طور قابل توجهی پوشش مطلوب تری ارائه می دهند. و بسیاری از هواداران سندرز روز شنبه با موضوع کابل ارتباط برقرار کردند.

https://twitter.com/tomselliott/status/1231353446336548867؟ /1231342675816783873؟ref_src=twsrc٪5Etfwhttps://twitter.com/Taniel/status/1231329326672384000؟ref_src=twsrc٪5Etfwhttps://twitter.com/brianefallon/st//tww.com/terian/s/////////////////========== /CANCEL_SAM/status/1230971357153894400؟ref_src=twsrc٪5Etfwhttps://twitter.com/JordanChariton/status/1231353883928207362؟ref_src=twsrc٪5Etfwociation19