بهترین داستان های هفته Gizmodo

بهترین داستان های هفته Gizmodo

عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: گتی ، گتی ، بنیامین کوری (گیزمودو) و بنیامین کوری (گیزمودو). [196593] تصویر : متنوع

من در مورد همه شما نمی دانم ، اما هرگز وقتی وارد برنامه های مسابقه یا هدایای اینستاگرام می شوم ، هیچ چیزی را کسب نمی کنم. من اغلب تعجب کرده ام که آیا کسی واقعاً این کار را انجام داده است یا اینکه همه آنها کلاهبرداری هستند. اگرچه من جواب آن سؤال را نمی دانم ، اما می دانم که اکنون حداقل یک کلاهبردار کمتر در اینستاگرام وجود دارد.

این داستان کلاهبرداری وحشتناک یکی از داستان های بسیار جالب Gizmodo بود که ما در این هفته داشتیم. در آن داستان ، می آموزیم که کلاهبردار و همدستان او ، که صدها هزار دنبال کننده داشت ، بیش از یک میلیون دلار را از روی [مردم به سرقت برده اند. فقط آموختن چگونگی کار باعث شد که ابروهایم را در سایه همه آن سایه بزنم.

با این حال ، کلاهبرداران اینستاگرام تنها جاروهایی نبودند که اخیراً تحت پوشش قرار دادیم ، اگرچه این موارد بعدی انسانی نیستند. محققان به تازگی مقاله ای در مورد عقاب دریایی تند و زننده سفید پوشانده اند که با خنک کردن مکرراً آن را به اقیانوس در مالزی شکنجه یک مگس خزنده پرواز را انجام داد. ظاهراً این یک اتفاق یکبار نیست ، با این که افراد محلی می گویند عقاب های دریایی مرتباً این کار را انجام می دهند.

در موضوعات دیگر ، ما همچنین یک داستان مهم را پوشش داده ایم که توضیح می دهد چرا داروهای اچ آی وی؟ مورد استفاده برای درمان coronavirus جدید . S متخصصین معتقدند که از آنجا که کروناویروس جدید از RNA ساخته شده است ، مانند HIV / AIDS ، داروهایی که برای HIV استفاده می شود. / ایدز می تواند یک درمان مؤثر باشد. این امر به این دلیل است که بسیاری از داروهای مورد استفاده در درمان HIV و ضعف های ویروس اپیتیت C که در انواع ویروس ها یافت می شوند.

این وبلاگهای عالی و موارد زیر را بررسی کنید و یک هفته عالی داشته باشید.

.