برنی سندرز برنده هیئت انتخابیه نوادا ، تعداد آراء کامل و مسابقه نمایندگان را در اینجا دنبال کنید

برنی سندرز برنده هیئت انتخابیه نوادا ، تعداد آراء کامل و مسابقه نمایندگان را در اینجا دنبال کنید

  • سندرز با 60٪ از نتایج نتایج تراز دوم که از ساعت 6 بامداد زمان اقیانوس آرام و 9 صبح بامداد روز چهارشنبه ، 23 فوریه برگزار شد ، پیروز در گروه انتخابی نوادا شد.
  • سناتور ورمونت اکنون در نخستین دوره رسمی رای آرا را به دست آورد. سه مسابقه اصلی آیووا ، نیوهمپشایر و نوادا.
  • نتایج دموکرات نوادا به آرامی منتشر شد تا از وضعیت مشابهی در آیووا جلوگیری شود.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

احتیاط نوادا در نتایج گزارش ، به این معناست كه فقط حدود 60٪ از نتایج روز گروه تشریفاتی اعلام شده است و دموكرات ها را منتظر نتیجه نهایی و حساب كاری نمایندگان می دانند. سندرز رهبری تعیین کننده ای در برابر حریفان خود دارد – برای دیدن نحوه عملکرد وی به نمایندگان ترجمه می شود ، با ردیاب نماینده زنده ما در اینجا همراه باشید.

نتایج زندگی گروه حقوقی دموکراتیک نوادا

در اینجا بازده نتایج نهایی رأی آورده شده است:

در اینجا نتایج حاصل از اولین رای گیری یا تراز قرار گرفته است:

سومین و مهمترین مجموعه نتایج. معادل نمایندگان کنوانسیون شهرستان ، که به نمایندگان متعهد ملی تبدیل می شوند.

با دریافت نتایج جدید ، اینها به طور زنده در طول روز به روز می شوند.

اینگونه است که دموکرات ها کاندیدای ریاست جمهوری خود را طی چند ماه آینده انتخاب می کنند

از طریق رای گیری مستقیم از اعضای گروه های تحت پوشش قرار گیرند:

پوشش گروهی:

پیش هیئت انتخابیه:

چه چیزی در نوادا در معرض خطر است گروه های حقوقی:

نوادا فقط 36 یا 0.9٪ نمایندگان را در طی مراحل نامزدی تخصیص می دهد ، اما به دلیل بودن اولین کشور با جمعیت غیر سفید قابل توجه برای بیان ترجیحات رای گیری ، اهمیت نامتناسب دارد.

سندرز موفق به کسب 9 مقام و جان بایدن معاون رئیس جمهور پیشین ، از بین 36 نماینده وعده داده شده نوادا تاکنون با 23٪ از نتایج گروه های انتخاباتی حوزه انتخابیه از 8 بعد از ظهر به دست آورد. زمان اقیانوس آرام.

دو ایالت اول در جریان روند ، آیووا و نیوهمپشایر ، هر دو بیش از 93٪ از رنگ سفید دارند. با این حال ، در نوادا فقط 49٪ از مردم سفیدپوست اسپانیایی هستند ، در مقایسه با 29٪ اسپانیایی یا لاتین از هر نژاد ، 10٪ آن آفریقایی-آمریکایی و 9٪ آن آسیایی است.

از 36 نماینده متعهد ملی نوادا:

  • 23 به طور متناسب بین چهار ناحیه کنگره ایالتی اختصاص یافته است. منطقه اول پنج نماینده کسب می کند و به سه نفر دیگر هر کدام شش نماینده اختصاص می یابد.
  • 8 نماینده عمومی و 5 نماینده PLEO (رهبر حزب و مقام رسمی منتخب) بر اساس رای مردم در سراسر كشور تصمیم گرفته می شوند و به آنها اختصاص می یابد.

 نمایندگان nv توسط سی دی

عکس: sourceRuobing Su / Business Insider

مانند بسیاری از ایالت ها ، نامزدها باید 15٪ آرا را در یک منطقه خاص یا منطقه رای گیری شکستن دهند تا به نفع نمایندگان تمام شود.

نوادا برخلاف یک مقدمات عادی ، گروهی است ، به این معنی که مردم در مکان های عمومی جمع می شوند تا ترجیحات خود را برای رئیس جمهور ابراز کنند. تشکل های حقوقی دو دور بیان ترجیحی دارند یا تراز می کنند ، به این معنی که کانون ها فرصتی برای تغییر حمایت خود دارند.

کارگروهانی که کاندیدای انتخاب اول آنها در آستانه اول رده بندی 15٪ قابل قبول نیستند ، می توانند حمایت خود را از کاندیدایی که زنده است ، تغییر دهند ، سعی کنند نامزد منتخب خود را در مرحله دوم عملی کنند ، یا پذیرفته نشوند. نتایج نهایی می تواند غیرقابل پیش بینی باشد.

تعداد نماینده: اینجاست که چه کسی در انتخابات نامزد سال دموکرات 2020 پیروز می شود

نتایج انتخابات دموکرات شنبه به احتمال زیاد برای سناتور الیزابت وارن و معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن ، که هر دو امیدوار هستند بازگشت خوب بعد از اتمام مقام چهارم و پنجم در نیوهمپشایر.

چه کسی نظرسنجی را پیش بینی می کند؟

ایالت نوادا و گروه های ریاست جمهوری آن ، به ویژه ، رأی گیری دقیق و دشوار است.

همانطور که اخیراً Vox گزارش داده است ، تعداد بالاتر از متوسط ​​انتخاب کنندگان در نوادا در صنعت کازینو و زندگی شبانه فعالیت می کند ، به این معنی که جمعیت آنها گردش مالی بالاتری دارند و از بیشتر ایالات روان تر هستند و پایه کمی به رای دهندگان می دهند.

و بسیاری از کسانی که مشغول کار در نوار وگاس هستند و یا در مشاغل دیگری در زندگی شبانه یا مربوط به مهمان نوازی ، مشغول کار شیفت های شبانه یا خارج از کشور هستند محدوده هایی از یک برنامه معمولی نه به پنج ، و رسیدن به آنها از طریق تلفن سخت تر است.

مهمتر از آن ، نوادا فقط در سال 2008 شروع به استفاده از تشكیل های ریاست جمهوری به جای مقدمات مقدماتی كرد ، بدین معنی كه نظرسنجی ها داده های محدودی دارند كه با استفاده از آنها می توانند مدل ها و وزن های دقیقی را برای بررسی های گروه خود ایجاد كنند ، مشكلی كه توسط نوسان جمعیت نوادا ایجاد می شود.

مطابق نظر ردیاب جمع آراء FiveThirtyEight در نظرسنجی های نوادا ، Sanders در حال حاضر یک صدر راحت را به خود اختصاص داده است ، به طور میانگین 30٪ با سایر کاندیداها رایج است که بسیار عقب مانده اند. در روز تشریفات ، باتیگیگ 15.3٪ ، بایدن 14.4٪ ، وارن 12٪ ، استایر 10.2٪ و کلوبوچار 9٪ است. سیستم حقوقی که در رأی گیری زودهنگام استفاده می شود و روند پیوستن مجدد در گروه های رای گیری به معنای این است که نتیجه نهایی می تواند کاملاً متفاوت از نظرسنجی های اولیه باشد.

در حالی که نوادا زمانی یک کشور میادین جنگ بود ، در چندین دوره گذشته انتخابات در حال جابجایی در قلمرو دموکراتیک جامد است. رئیس جمهور نامزد پیشین دموکرات ها ، رئیس جمهور باراک اوباما و هیلاری کلینتون در انتخابات عمومی 2008 ، 2012 و 2016 به راحتی این ایالت را برگزار کردند و پنج نماینده شش کنگره ایالتی هم اکنون دموکرات هستند.

در سال 2016 ، هیلاری کلینتون نامزد پیشین حزب دموکرات ، با 52.6 درصد آرا در مقایسه با 47.3 درصد برای سناتور برنی سندرز ، در انتخابات گروه های نوادا پیروز شد.

بیشتر بخوانید:

برنی سندرز نشان می دهد روسیه ممکن است پشت حملات زشت "اینترنتی از" برنی بروس "باشد.

مقامات آمریکایی به برنی سندرز گفتند روسیه در تلاش است تا به او در پیروزی در نامزدی دموکراتیک

تماشا کند. 5 لحظه برتر بحث و گفتگوی دموکراتیک مبارزاتی نوادا

در اینجا آمده است که چه کسی برای بحث و گفتگو در انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در 25 فوریه در کارولینای جنوبی و چگونگی تماشای آن حضور خواهد داشت.