برای وارن ، بلومبرگ می گوید "در مورد ادعاهای جنسیتی هرگز کافی نیست"

برای وارن ، بلومبرگ می گوید "در مورد ادعاهای جنسیتی هرگز کافی نیست"

تصویر : گتی

فعالیت طولانی مایكل بلومبرگ با دنباله ای از دادخواستها و اتهامات زنان ادعا شده است. اظهارات توهین آمیز و تشویق
یک محل کار خصمانه برای زنان کرد. و در سراسر آن ، بلومبرگ توانسته است اتهامات خود را به عنوان اظهارات غیر رنگی ، حل و فصل امور جدی تر از دادگاه و پرتاب توافق نامه های غیرمجاز برای اقدامات مناسب کند. تجاوزات ادعایی وی علیه زنان در شایعات شهر نیویورک و حکایات طولانی گمشده از اخبار جدید منتقل شده است ، فقط در هفته های اخیر از بایگانی حفر می شود. ظهور ناگهانی وی در نظرسنجی های اولیه دموکرات ها.

برجسته ترین امتناع وی از آزادی کارمندان از توافق نامه های غیرقابل انعطاف آنها بود ، موضعی که وی برای سه زن سابق زن معکوس کرد تنها پس از وارن او را خجالت زده کرد در مورد آن در جریان بحث و گفتگو دموکراتیک در 19 فوریه. اما وارن از این ژست ، راضی نیست و هیچ کس دیگری را نباید. مطابق به آسوشیتدپرس ، بلومبرگ LP "نزدیک به 40 دادخواست با 65 شاکی بین سالهای 1996 تا 2016 روبرو بوده است ، هرچند مشخص نیست که تعداد آنها مربوط به آزار و اذیت جنسی یا تبعیض است."

اما بدست آوردن به پایین چه كس دیگری را ممكن است توسط بلومبرگ مبهوت كند ، یك قدم برای شهردار پیشین شهر نیویورك بسیار دور است. وارن در جریان بحث و گفتگوهای دموکراتیک روز سه شنبه ، به ادعاهایی مبنی بر تبعیض در برابر کارمندان باردار ، از جمله یک ادعا مبنی بر اینکه ، در پاسخ به یک کارمند زن که بارداری خود را اعلام کرده بود ، اشاره کرد. وارن گفت كه این مسئله برای خودش شخصی است و مجدداً داستان را كه او هنگام اخراج از شغل تدریس خود هنگام عزلت به دست آورد ، مجدداً تأیید كرد.

"اصلی برای من آرزوی موفقیت كرد و شغل خود را به كسی دادم. وارن گفت. "من اتحادیه ای برای محافظت از من نداشتم و هیچ قانون فدرال را از طرف خودم ندارم ، بنابراین من وسایلم را بسته بندی کردم و به خانه رفتم. حداقل من رئیس نداشتم كه به من گفت "آن را بكشی همانطور كه ​​گفته می شود شهردار بلومبرگ به یكی از كارمندان باردار خود گفته است."

بلومبرگ ، به طور پیش بینی ، این ادعا را رد کرد. اما هنگامی که وارن بلومبرگ را به چالش کشید تا "زنانی را که امضای توافق نامه های غیرقابل توافق را امضا کردند ، امضاء کند ، اگر او واقعاً کاری برای پنهان کردن نداشت ، ناامیدی بلومبرگ نیز همانند قطع ارتباط خود با واقعیت (تأکید من):" 19659011 هیچ کس مرا متهم به انجام کار دیگری به جز اظهار نظر یا دو نفر نکرد و آنچه سناتور پیشنهاد کرد این بود که ما این زنان را از توافق نامه عدم توافق آزاد کنیم. من دو روز بعد این کار را کردم و شرکت من گفته است که ما دیگر از توافق نامه های غیرقابل استفاده استفاده نخواهیم کرد. سناتور آن را بدست آورد و من نمی دانم او چه می خواهد ما را انجام دهد. […] و مشکل این است که ، با این سناتور ، هرگز کافی نیست برای آنچه این است – من قصد دارم تا به برخی از این موارد دیگر توجه کنم. ما فقط نمی توانیم بار دیگر از این مسئله استفاده کنیم. آنچه او از او خواسته بود را انجام دادیم. و سپاسگزارم. احتمالاً ما به خاطر آن دنیا را بهتر کرده ایم. امیدوارم چشم انداز شرکت ها در سرتاسر آمریکا تغییر کند ، امیدوارم چشم انداز شرکت ها در سراسر آمریکا تغییر کند.

این لحظه "زن نامطبوع" بلومبرگ لحظه ای بود – موازی با لحظه بحث و گفتگو در سال 2016. سکسیسم بی حد و حصر رئیس جمهور ترامپ در زمان واقعی برای مردم آمریکا به نمایش گذاشته شده است.

بلومبرگ سعی کرد وارن را به یک ناخوشایند بی پروا تبدیل کند ، یک تاج بدبخت که حتی نمی توانست با هزینه خود از پیروزی جزئی او راضی شود. بلومبرگ در این لحظه چنان اطمینان داشت که پیروزی برای او به وجود آورد که وی ویدئویی از آن را در صفحه توییتر خود با پیوند به بیانیه ای منتشر کرد ، که قبلاً منتشر کرد ، وصله خود را در پشت گرفت. برای آزادی سه کارمند سابق خود از NDAs.

اما این لحظه باعث نشد که وارن غیر منطقی به نظر برسد. این امر به وضوح روشن كرد كه بلومبرگ مردی است كه عادت دارد با زنان به عنوان مزاحمت هایی برخورد شود كه با آنها بی سر و صدا برخورد شود. به آنها بخواهید که برخی از اسناد را امضا کنند و اجازه دهید آنها را برای شبها به مدت چند دهه بدون سر و صدا بکشند. وارن یکی از زیرمجموعه های او نیست و قادر به تصور خود از حالت رئیس نیست ، ایده سناتور صرف اینکه شاخه زیتون احساساتی خود را به آرامش نکشید ، او را بهم می زند.

مقایسه بلومبرگ با ترامپ به چنین خطی تبدیل شده است. مخالفانی که می توانند کمی کلاه قدیمی را احساس کنند ، اما لحظه نفس نفس بلومبرگ در مرحله بحث و گفتگو واقعاً این دو را به هم پیوند داده است. مانند ترامپ ، بلومبرگ از سوی زنانی که از تعقیب دادن به او امتناع می ورزند ، بسیار ناراحت کننده است و مانند ترامپ نیز به تنها روشی که می داند چگونه با آنها توهین می کند ، با توهین های ارزان قیمت که زن مورد نظر را غیر منطقی و دشوار توصیف می کند. اما این سفتی همان چیزی است که ما به عنوان ادامه روند اولیه به آن نیاز داریم: چالش های بیشتر علیه بلومبرگ ، امتناع بیشتر از دیدن او چیزی به جز یک میلیاردر که شانس با تعطیل کردن زنان در اطراف او می تواند به پایان برسد.

.