ایمیل های داخلی ، آشفتگی مقامات سازمان حفاظت محیط زیست را نشان می دهد پس از آنكه ترامپ درباره توالت ها ، دوش ها و سینك ها غرق شد

ایمیل های داخلی ، آشفتگی مقامات سازمان حفاظت محیط زیست را نشان می دهد پس از آنكه ترامپ درباره توالت ها ، دوش ها و سینك ها غرق شد

  • نامه های الکترونیکی قبلاً ناشناخته ، مقامات سازمان حفاظت محیط زیست را نشان می دادند – سرخوردگی و تعجب با اظهارات رئیس جمهور ترامپ درباره توالت ها ، سینک ها ، دوش ها ، شیر آب ها و سایر وسایل مبتنی بر آب.
  • طبق گفته NBC News ، نامه هایی را كه به دست آورد ترامپ در ماه دسامبر در مورد توالت ها و ماشین های ظرفشویی در ماه دسامبر اجاره كرد ، گفت: "حتی نمی توانم ،"
  • این مقام رسمی در نامه دیگری به همكاران خود نوشت ، كه شامل توییتی بود كه سخنان رئیس جمهور را مستند می كرد.
  • یک مقام دیگر در نامه ای به مدیر اجرایی شرکت شیرآلات نوشت: "ما شیرهای دوست نداریم که فقط یک قطره آب روی دست من بگذارد – LOL – تنها کسانی که من فکر می کنم ممکن است باشد. فقط قطره ها برای خانه های بازی عروسک باربی هستند! "
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

رئیس جمهور دونالد ترامپ برای رسیدگی به آنچه فکر می کند اعتقاد دارد بحران در ایالات متحده است که شامل توالت ، سینک ظرفشویی ، ماشین ظرفشویی و سایر وسایل مبتنی بر آب است.

«غرق می شود ، توالت و دوش. شما آب دریافت نمی کنید. "او گفت در ماه گذشته در تظاهرات انتخاباتی در میلواکی. ”سعی کنید یک شیر آب جدید بخرید و بخرید. شما آن را روشن می کنید ، هیچ آب بیرون نمی آید. درست؟ ما در مورد توالت ها صحبت نخواهیم کرد ، اما می دانید که این درست است. ده ، پانزده – اما ما در مورد آن صحبت نمی کنیم. از آنجا که من این سه یا چهار بار را گفتم ، تنها موضوعی که تاکنون درباره آنها صحبت می کنم توالت است ، بنابراین من به آن اشاره نمی کنم. "

اما او قبلاً آن را ذکر کرد ، در یک جلسه در کاخ سفید در 6 دسامبر. [19659007] "ما شرایطی داریم که به شدت به سینک ها ، دوش ها و سایر عناصر حمام نگاه می کنیم ، جایی که شیر آب را در مناطقی که مقادیر زیادی از آب وجود دارد ، روشن می کنید ، جایی که همه آن به دریا می رود زیرا شما هرگز نمی توانستید به همه اینها رسیدگی کنید ، و شما آب ندارید ، "او در آن زمان گفت.

رئیس جمهور اضافه کرد:" آنها دوش می گیرند و آب بیرون می آید ، و خیلی بی سر و صدا بیرون می رود. مردم در حال شستشوی توالت ها 10 بار ، 15 بار ، برعکس یک بار. آنها در نهایت با استفاده از آب بیشتری استفاده می کنند. بنابراین EPA به نظر من به شدت به دنبال آن است. "

روز پنج شنبه ، NBC News درمورد ایمیل های داخلی مقامات ارشد سازمان حفاظت محیط زیست مبادله کرد پس از اینکه ترامپ اولین اظهارات خود را مبادله کرد."

، رئیس برنامه WaterSense آژانس ، در 6 دسامبر ، چند ایمیل بعد از ارسال نامه به چندین همکار به وی ارسال کرد ، اندکی پس از آنکه ترامپ نخستین بار علنا ​​نگرانی های خود را در مورد میزان خروج آب از وسایل حمام و مقررات فدرال اطراف آنها اعلام کرد. وی بنا به گزارش ، ویدئویی از سخنان ترامپ را به ایمیل پیوست كرد.

بلت صدای جیر جیر دیگری را ارسال كرد كه در آن اظهارات ترامپ را نیز به همكارانش مستند می كرد ، نوشت و "آه." مدیر اجرایی شرکت شیرآلات که به مقامات سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد کرده است "کار خود را برای متقاعد کردن شماره 45 در برنامه خود انجام دهند ،" با اشاره به ترامپ ، که رئیس جمهور 45 است.

"چیزی شبیه به چالش نیست!" اخبار NBC این رسانه گزارش داد که لیوینگستون مشغول کار بر روی رضایت مصرف کننده و بررسی عملکرد محصولات محصولات مصوب WaterSense است. "ما شیرینی هایی را دوست نداریم که فقط یک قطره آب روی دست من بگذارند – LOL – تنها کسانی که فکر می کنم ممکن است ممکن است فقط قطره ای برای خانه های بازی عروسک باربی باشد!"

شکایت های مبتنی بر لوازم خانگی ترامپ:

درباره توالت ها: "اکنون ما این کار را با خیلی چیزهای دیگر انجام می دهیم" ، ترامپ در اواخر ماه دسامبر در تظاهرات میشیگان گفت. "اوه ، ماشین ظرفشویی ، و اوه ، شما می دانید. من یکی از چیزها را به شما نمی گویم ، زیرا هر بار که به شما می گویم تعداد زیادی از آنها را انجام می دهند. شما می دانید یکی است که من در مورد آن صحبت می کنم ، درست است؟ سینک ، درست است؟ دوش؟ و چه چیزی با سینک و دوش می رود؟

در پاسخ ، جمعیتی که ترامپ خطاب می کرد شعار می داد ، "یک توالت!"

"ده بار ، درست است؟ ده بار ، "ترامپ گفت هنگامی که او تکان دهنده یک حرکت چشمگیر با جلوه های صوتی همراه است. "نه من ، نه من ، بلکه شما. شما. اما من هرگز آن را ذکر نمی کنم. "

در دوش: " اما دوش چطور؟ شما به حمام می روید و من این موهای زیبا را دارم. به آب زیادی احتیاج دارم میری تو دوش ، درسته؟ شما آب را روشن می کنید. قطره ، قطره چکان ، قطره چکان. با آن مرد تماس می گیرم ، مشکلی در این مورد وجود دارد؟ نه آقا. این فقط محدود کننده است بنابراین شما پنج برابر بیشتر از آنچه تصور می شوید در آنجا هستید. شما احتمالاً از آب بیشتری استفاده می کنید. و این یک تجربه بسیار ناخوشایند است درست؟ بنابراین ما از شر محدود کننده ها خلاص می شویم ، شما می خواهید جریان کامل دوش را داشته باشید. خواهید دید. "

روی شیرهای آب: " آیا تا به حال به شیر آب رفته اید ، شیر آب را روشن می کنید تا دستان خود را بشویید ، و خیلی راحت روشن می شود. می دانید ، زیرا این فشار صفر در پشت آن وجود دارد ، آب ندارد. شما مثل این می روید که آن چیز به چشم می خورد و چه کسی است. و سپس غرق ، غوطه وری. این افراد دیوانه هستند. "

در ساختمان های با آب: " شما می روید به یک ساختمان جدید ، خانه جدید ، یک خانه جدید ، و آنها استانداردهای لازم را دارند که از آنها آب نمی گیرند ، و شما نمی توانید خود را بشویید. دستها عملاً؛ آب بسیار کمی وجود دارد. "

برخی دیگر در شیرها: " و نتیجه نهایی این است که شما شیر آب را ترک می کنید ، و شما برای شستن دست های شما بسیار طولانی تر طول می کشد ، و شما در نهایت با استفاده از همان مقدار اب. بنابراین ما خیلی جدی به دنبال گشایش استاندارد هستیم و ممکن است مناطقی باشد که مسیر دیگر را طی کنیم ، مناطق بیابانی ، اما در بیشتر موارد ، شما ایالت هایی دارید که در آنجا پایین بیاید و آب پایین بیایند – این است به نام باران – که آنها نمی دانند با آن چه کار کنند. "