اولین مورد کروناویروس در ایالات متحده که منشا آن شناخته نشده است تشخیص داده شده است

اولین مورد کروناویروس در ایالات متحده که منشا آن شناخته نشده است تشخیص داده شده است

مركز كنترل و پیشگیری از بیماری های آمریكا در بیانیه ای از طریق ایمیل اعلام كرد: شخصی در كالیفرنیا با بیماری كرونوی ویروس جدید تشخیص داده شده است. امروز.

این CDC ممکن است اولین نمونه از "گسترش جامعه" باشد ، این اصطلاحی است که جامعه بهداشت عمومی برای گفتن منبع بیماری ناشناخته می کند. همچنین ممکن است بیمار در معرض شخصی قرار داشته باشد که مسافرت کرده باشد ، و متوجه نشده است که آنها آلوده شده اند. واشنگتن پست گزارش داد که این شخص در کالیفرنیای شمالی است.

بیانیه CDC درست پس از پایان کار رئیس جمهور دونالد ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد که در آن وی معاون رئیس جمهور مایک پنس را به عنوان رهبر واکنش ایالات متحده به این رمان معرفی کرد. coronavirus ، به آن COVID-19 نیز گفته می شود. پنس ، به عنوان فرماندار ایندیانا ، بودجه را برای ابتکارات بهداشت عمومی کاهش داد و تعویض سوزن را به تعویق انداخت و منجر به بدترین شیوع HIV در تاریخ ایندیانا شد. پنس جانشین وزیر بهداشت و خدمات انسانی الكس آذر شد.

كورون ویروس در چین منشا گرفت ، كه هنوز هم در بیشتر موارد وجود دارد. شیوع بیماری نیز در کره جنوبی ، ژاپن ، ایتالیا و ایران وجود دارد. تاکنون بیش از 80،000 مورد تأیید شده و بیش از 2 هزار و 700 مرگ و میر رخ داده است.