آنچه در بسته بندی محرک Tronion Dollar Coronavirus است

 تصویری برای مقاله با عنوان خوب ، بد و خیلی زشت از آن بسته پیشنهادی تریلیون دلاری Covid-19 Covid-19

Image : Getty

Barf Bag Welcome to Barf Bag، یک سیاست روزانه جمع آوری برای کمک به شما در مرتب سازی بر اساس چرخه خبری آشفته ترامپ.

بنابراین ، شما احتمالاً شنیده اید که [سنا سنا آماده است تا یک بسته محرک محرک $ 2.2 تریلیون ، برای جبران فریب اقتصادی ناشی از کووید 19 (و واکنش زباله ایالات متحده). اما دقیقاً در لایحه چیست؟ چه کسی مزایا را می بیند و چه کسی لعنتی می شود؟ خوب ، این … یک کیف مخلوط است.

بنابراین اول از همه ، خوب: بیمارستان ها برای کمک به صندوق های تسهیلات ، تجهیزات بیمارستانی ، و حمایت از نیاز مالی افزایش مالی به مبلغ 150 میلیارد دلار می گیرند. برای کادر پزشکی این لایحه جدید همچنین بیمه بیکاری 600 دلار در هفته را برای چهار ماه آینده در بالای حقوق بیکاری پایه ای که از طرف دولت اختصاص یافته است ، افزایش می دهد. این امر به کارگران غول پیکر ، فریلنسرها و کارمندان خزنده افزایش یافته است که یک امتیاز عظیم است!

جالب. عالی. بیایید نگاهی بیاندازیم به خیلی فاحشه.

اول از همه ، بیایید این مسئله را از قلم بیاندازیم: اینکه یک بار 1200 دلار برای هر بزرگسال که بیش از 75000 دلار درآمد کسب نکرده باشد ، یک شوخی مطلق است ، به خصوص برای آنچه مطمئن است یک شاتوی چند ماهه این به سادگی پایدار نیست. و برای آمریکایی هایی که حساب مستقیم بانکی با سپرده مستقیم ندارند ، ممکن است ماه ها آن پول را نبینند.

از نیویورک تایمز :

این لایحه همچنین شامل 1200 دلار برای هر بزرگسال و 500 دلار برای هر کودک است – در خانوارهایی که سالانه 75000 دلار درآمد دارند. افراد یا 150 هزار دلار برای زوجین. این کمک ها برای افرادی که درآمد بیشتری کسب می کنند ، پایان می یابد. معاونان دموکرات سنا روز چهارشنبه گفتند که آمریکایی های واجد شرایط با داشتن اطلاعات حساب بانکی با سپرده مستقیم در پرونده با اداره درآمد داخلی برای بازپرداخت مالیات – حدود 70 میلیون نفر – باید ببینند که در چند هفته پس از تصویب این لایحه ، مبلغ پرداخت های آنها وارد می شود. معاونان گفتند كه آمریكایی های واجد شرایط كه چنین اطلاعاتی در مورد پرونده ندارند و از این رو منتظر بررسی در نامه از طریق IRS می شوند ، برای دریافت یكدیگر باید چهار ماه صبر كنند.

سناتورها را انجام دهند می دانید چه موقع اجاره بها داده می شود؟

و پس از آن ، 500 میلیارد دلار برای مشاغل بزرگ اختصاص داده شده است که باعث ایجاد نزاع در بین دموکرات ها و جمهوری خواهان شده است. به عنوان مثال ، دموکرات ها نمی خواستند صنعت هواپیمایی برای پرداخت 50 میلیارد دلار کمک مالی دریافت کند. آنها به هر حال یک نفر را می گیرند! و جمهوری خواهان سرانجام در اکثر این موقعیت ها راه خود را گرفتند ، با این که دموکرات ها برخی از ستاره ها را به داخل ترکیب می انداختند تا در شرکتها فقط یک بچرخند. اما ممکن است این کافی نباشد.

غرفه هوفینگتون پست خشن بود:

این لایحه به شرکت ها اجازه می دهد تا حداکثر 10 درصد از نیروی کار خود را در شش ماه آینده اخراج کنند ، بدون هیچ محدودیتی پس از آن. منوچین می تواند در سرمایه گذاری های جدید خود از هرگونه سرسختی برای عموم مردم چشم پوشی کند ، و محدودیت این لایحه در خرید سهام در بنگاه های وثیقه دار خیلی موقت قابل توجه است. شركت های وثیقه شده حتی می توانند سود سهام خود را به سهامداران خود بپردازند.

پول وثیقه به سهامداران بنگاه های بزرگ جاری می شود ، وگرنه به عنوان ثروتمندان شناخته می شود. شرایط نظارتی که دموکرات ها تضمین می کنند صرفاً لوازم آرایشی و بهداشتی است ، و مفاد مفاد بی دندان بدهی بانکی سال 2008 را نشان می دهد که محافظان را قادر می سازد سوء استفاده را گزارش دهند اما در واقع مانع یا تصحیح آن نمی شوند. [19659016درهمینحال،میلیاردرهابسیارمشتاقبازگشتبهسرکارهستندباعرضپوزش،صبرکنید،بگذاریداینراتکرارکنمکه:میلیاردرهامشتاقانه شما برای بازگشت به سر کار هستند. آنها اگر به آنها کمک کنند ، به هیچ کجا در نزدیکی دنیای خارج نمی آیند ، اما آنها آماده هستند برای پروانه هایی که به آنها کمک می کنند پول بیشتری بگیرند و به بهترین شکل ممکن از covid-19 جلوگیری کنند.

با توجه به یک قطعه بویژه که در بلومبرگ منتشر شده است ، طبقه میلیاردر با سهام دارد نظر رئیس جمهور ترامپ مبنی بر این که اقدامات مورد استفاده برای مبارزه با گسترش کووید-19 است. دوری شدید اجتماعی ، تعطیلی مشاغل غیر حیاتی و غیره – می تواند بدتر از بیماری همه گیر کشنده باشد. آنها به معنای واقعی کلمه اهمیتی نمی دهند که کارمندانشان در این روند بمیرند ، مادامی که می توانند اولین کار خود را از این کار استخراج کنند. در سال 2007 ، می خواهد کارگران سالم را زیر 55 سال ببیند که اگر شیوع آن تحت کنترل باشد ، اواخر ماه آینده به کار خود برگردند. "ما به تدریج آن افراد را برمی گردیم و خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. برخی از آنها بیمار می شوند ، برخی ممکن است حتی بمیرند ، من نمی دانم ، "گفت: كوواویتویچ ، كه تا سال 2009 نیز رئیس این بانک بود." آیا می خواهید بیشتر اقتصادی رنج ببرید یا برخی از خطر اینکه شما علائم آنفلوانزا و یک تجربه شبیه آنفولانزا را تجربه کنید؟ آیا می خواهید یک خطر اقتصادی یا یک خطر برای سلامتی داشته باشید؟ شما باید انتخاب کنید. "

البته ، کووید 19 بسیار جدی تر از آنفولانزا است ، و یک نیروی کار و جمعیتی که مانند مگس ها در حال رها شدن است یا برای کار بسیار بیمار است ، فقط بدون در نظر گرفتن سقوط اقتصادی است. اما چرا خود را با چیزی به اندازه واقعیت های مزاحم نگران کنید؟


  • در صورت تشنه شدن بیشتر Wow ما واقعاً در اخبار پاسخ Covid-19 فریب خوردیم ، اینجا این است: ظاهراً وزارت امنیت میهن به روزرسانی مدلهای همه گیر خود در سال 2017 به دلیل گوشت گاو اداری متوقف شد. [ Politico ]
  • سلام بر پیت باتیگیگ ریش "من از کارزار ریاست جمهوری من خارج شدم"

 تصویر برای مقاله با عنوان خوب ، بد و بسیار لعنتی. زشت از آن بسته پیشنهادی تحریک شده هزار میلیارد دلاری Covid-19

كسی می گفت: "اگر ریش داشت می توانست پیروز می شد." هوم ، قابل بحث است ، اما مطمئناً مردم تشنه تر می شدند.

  • برنی سندرز قصد دارد در ماه آوریل اگر DNC بحثی را مطرح می کند ، بحث و گفتگو کند. [ نیویورک تایمز ]
  • در همین حال ، بایدن شبیه است … "نا ، لول."

  • صحبت از بایدن ، او میزبان یک ساعت خوش برای گفتگو با جوانان – درباره موضوعاتی که جوانان most بیشتر به آنها اهمیت می دهند. مشروبات الکلی خود را آماده کنید.

  • و در حالی که از جوانان صحبت می کند ، سندرز در جهنمی از جوانان فریاد می زند که جوانان را تحت پوشش کار خود قرار می دهند تا دورتر از هم باشند.

  • بعضی اوقات شما باید بخندید تا خود را از گریه متوقف کنید

  • رئیس شورای شهر دیترویت رشیدیدا طائب را برای کرسی کنگره اش به چالش می کشد. [ Detroit Metro Times ]

.